طالع بینی تاروت سرطان: مارس 2021

[ad_1]

سرطان عزیز ، شما یک سال هیجان انگیز در پیش دارید. و تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – در اینجا هستند تا به شما کمک کنند تمام تغییرات لازم برای رشد را انجام دهید. با استفاده از این دانش اهداف خود را روشن کنید و بالاترین خود ارتعاشی خود را پیدا کنید.

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید چه چیزی در معرض علائم شما با فال تاروت ماهانه ، سرطان است. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، حرفه و هر چیز بین راهی حرکت کنند. اطلاعات بیشتر در meghanrosewellness.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

مارس 2021

شش پنتاکل: تعادل ، تعادل ، تعادل ، دوستان سرطان من. ماه مارس از شما می خواهد که اقدامی انجام دهید و شروع به استفاده از تمام بقیه و بازتاب خودتان کنید تا استفاده کنید. دیگر نیازی نیست که بدانید چه اشتباهی رخ داده ، زندگی سنگین را احساس می کند یا زخم هایی که نیاز به توجه شما دارند. وقت آن است که خودتان را به آنجا برگردانید و استعدادهای خود را با بقیه جهان به اشتراک بگذارید. اگر خود را از زندگی در حد کامل عقب نگه دارید ، نه تنها شما را از دست می دهید ، بلکه بقیه جهان نیز شما را از دست می دهند!

بدانید که هر آنچه در زندگی شما می گذرد محصولی از این است که شما در یک نقطه یا زمان دیگر به آن (یا آنها) بله بگویید. آیا آماده لغو حقوق شخص در وقت خود هستید؟ آیا شما آماده هستید که نقش شخصی را در زندگی خود اختصاص دهید؟ ماه مارس یک ماه پر از سخاوت و متقابل خواهد بود ، بنابراین در صورت نیاز به کمک کمک کنید. خود را از استقلال بیش از حد کنار بگذارید و شروع به یافتن تعادل سالم در حمایت از دیگران و اجازه دادن به دیگران برای حمایت از شما در راه هایی کنید که واقعاً به آنها احتیاج دارید و مستحق حمایت هستند. بالاخره جزر و مد در حال تغییر است!

فوریه 2021

سه فنجان: زمان آن فرا رسیده است که شما همه رشد را که در نتیجه کار درونی شما اتفاق افتاده است جشن بگیرید. سرطان عزیز من ، شما از همه مردم می فهمید که کار روی خودتان چقدر مهم است ، اما تمام زندگی شما طوری طراحی نشده است که صرف انجام کارهای درونی شود! این ماه را در نظر بگیرید تا شادی ، خنده و سبک بینی را به برنامه روزانه خود دعوت کنید. زندگی همیشه آسان نخواهد بود ، اما اگر سوار بر اوج سواری ها باشید ، هنگام وقوع پایین آمدن پایین را تحمل می کند. فوریه از شما می خواهد کانالهای اجتماعی خود را به صورت پشتیبان باز کنید. با یک دوست قدیمی تماس بگیرید و درهای قلب خود را نیمه نگه دارید.

شما در شرف برقراری ارتباط جدیدی هستید که زندگی شما را به سمت بهتر تغییر می دهد. اگر متقاضی شغل هستید ، از یک کارفرمای مطلوب انتظار پاسخگویی عالی را داشته باشید. اگر امیدوارید که با یک شریک عاشقانه ملاقات کنید ، شخصی در گوشه ای (یا برنامه متفاوتی از برنامه ای که در حال حاضر استفاده می کنید) منتظر است. سرانجام ، برای برخی ، این ممکن است دوستی را نشان دهد که با او ارتباط روحانی دارید. این کیست: انتظارات را کنار بگذار و به خودت اجازه بده که غافلگیر شوید!

ژانویه 2021

امپراطور: اکنون از شما خواسته می شود چرخ را بردارید ، سرطان عزیز. دیگر وقت آن نیست که “با جریان پیش بروید”. اگر مایل به تصمیم گیری و گرفتن عکس در ژانویه باشید ، بیشتر مستعد ناامیدی هستید.

اگرچه ممکن است شما یک آغازگر طبیعی نباشید ، اما در این ماه شما را ملزم می کند که دست به کار شوید ، اولین حرکت را انجام دهید ، بندهای آزاد را ببندید ، مسئولیت شغل خود را بر عهده بگیرید و در نهایت مسیر زندگی خود را با تصمیم گیری مطمئن تغییر دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>