طالع بینی تاروت سرطان: مه 2021

[ad_1]

سرطان عزیز ، شما یک سال هیجان انگیز در پیش دارید. و تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا فال های تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – در اینجا هستند تا به شما کمک کنند تمام تغییرات لازم برای رشد را انجام دهید. از این دانش استفاده کنید تا اهداف خود را روشن کنید و بالاترین خود ارتعاشی خود را پیدا کنید.

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید چه چیزی در معرض علائم شما با فال تاروت ماهانه ، سرطان است. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا در روابط ، شغل و همه چیز بین راه پیمایش کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

مه 2021

Ace of Cups: ماه مه همه چیز در مورد شروع جدید در عشق ، زندگی و علاقه خواهد بود ، عزیزترین سرطان من! وقت آن است که یکبار و برای همیشه گذشته را رها کنید ، به خود اجازه دهید از ارتباطات و پیگیری های جدید و مادام العمر که شما را به ارتفاعات جدید می رساند ، استقبال کند. شاید احساس شده باشد که شما عمیقاً به پوسته خرچنگ خود رفته اید و می خواهید زمانی را در تنهایی سپری کنید ، اما مه شما را برای آنچه پیش رو است احساس باز ، آماده و هیجان زده می کند. گذشته خود را بر روی آینده خود پیش بینی نکنید. آنچه قبلاً از نظر عشق و ارتباط برای شما اتفاق افتاده است دیگر شما را دنبال نمی کند. ممکن است در هنگام ملاقات با شخص جدید ، سطح پارانویا وجود داشته باشد. این کار را رها کنید و نحوه تغییر جهان پیرامون خود را تماشا کنید. وقتی به روند کار اعتماد کنید ، جهان به شما دلایلی می دهد تا قلب خود را باز نگه دارید و اعتماد کنید.

من احساس می کنم که یک درمان عمیق خانوادگی وجود دارد که برای شما اتفاق می افتد ، و اشکالی ندارد که کمی از این موضوع استراحت کنید و بعداً آن را بردارید. از ماه مه برای کشف آزادی ناشی از ارج نهادن به خود ، زندگی و حقیقت خود استفاده کنید. شما در زندگی خود افرادی دارید که شما را بخشی از “خانواده منتخب” خود می دانند (یک جامعه ، یک گروه دوست و غیره). چشمان خود را به “خانواده” غیرمتعارف ، در عین حال بی قید و شرط ، در اطراف خود باز کنید. اشکالی ندارد که هنگام انتخاب سالم احساس گیجی یا ناراحتی کنید ، این بدان معنا نیست که باید متوقف شوید. ادامه بده ، سرطان ، در آستانه دستیابی به موفقیت بزرگی خواهی بود!

آوریل 2021

شیطان: ممکن است در این ماه وسوسه انگیز باشد که شل شوید ، الگوهای قدیمی را بدهید یا حتی متنی را برای آن سابق که می دانید بهتر است تنها بمانید ، ارسال کنید. ممکن است همیشه آسان نباشد ، اما تبدیل شدن به نسخه ای بهتر از خود ، هم به فداکاری و هم به خویشتنداری نیاز دارد. گاهی اوقات بهترین کاری که می توانیم برای خود انجام دهیم این است که اصلاً چیزی نگوییم یا نگوییم. به خودتان اجازه ندهید که در ماه آوریل به عادت های ناسالم برگردید. شما تا اینجا آمده اید تا جایی که می توانید در این حرکت ارتعاشی بالا بمانید!

فرصت های کاری جدیدی در اواخر ماه ظاهر خواهد شد. این ممکن است از دانه ای رخ دهد که شما مدتی قبل کاشته اید – کسی پس از الک کردن هرزنامه سرانجام به درخواست ایمیل شما پاسخ می دهد؟ – یا ممکن است این فرصت را در پوشه هرزنامه خود ببینید نترسید که خودتان را سر خط بگذارید و کاری که در پشت صحنه تولید کرده اید را به اشتراک بگذارید. مردم را با خلاقیت خود هیجان زده کنید – ممکن است شما الهام بخشی باشید که شخص دیگری به آن احتیاج دارد و این روشی سریع و غیرمستقیم برای بازپس گیری شخص دیگری است. در این ماه فقط دوش آوریل به ارمغان نمی آورد ، بلکه اگر آماده دریافت آن هستید ، دوش های نقدی نیز به همراه دارد.

مارس 2021

شش پنتاکل: تعادل ، تعادل ، تعادل ، دوستان سرطان من. ماه مارس از شما می خواهد که اقدامی انجام دهید و شروع به استفاده از تمام بقیه و بازتاب خود کنید. دیگر نیازی نیست که بدانید چه اشتباهی رخ داده ، زندگی سنگین را احساس می کند یا زخم هایی که نیاز به توجه شما دارند. وقت آن است که خودتان را به همانجا برگردانید و استعدادهای خود را با بقیه جهان به اشتراک بگذارید. اگر خودتان را از زندگی به طور کامل عقب نگه دارید ، نه تنها از دست می دهید ، بلکه بقیه جهان هم شما را از دست می دهند!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>