طالع بینی تاروت عقرب: مه 2021

[ad_1]

آیا برای 2021 آماده هستید ، عقرب؟ تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – می توانند به شما کمک کنند تغییرات لازم برای رشد را انجام دهید ، به شرطی که بخواهید کار را انجام دهید. با هم می توانیم بهترین مسیر پیشرفت شما را پیدا کنیم.

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید آنچه را که با فال تاروت ماهانه ، عقرب ، در معرض نشانه شماست ، می بینید. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا در روابط ، شغل و همه چیز بین راه پیمایش کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

مه 2021

صفحه جام ها: عقرب عزیز می توانستید تمام زندگی خود را برای شفابخشی بگذرانید ، اما قرار نیست تمام زندگی شما برای شفابخشی سپری شود. در این ماه ، شما شروع به درک تعادل مناسب بین “رفع” خود از طریق کشف خود و حضور در هنگام لذت بردن از زندگی خود و اجازه دهید آن جریان یابد. شما به همان اندازه که از سختی یاد می گیرید توانایی یادگیری را دارید. کدام یک را در این ماه انتخاب می کنید؟

همانطور که در یک ریتم راحت قرار می گیرید ، می توانید برای ماه مه آماده شوید تا با بسیاری از پیشنهادات عشق و خوشبختی پر شود. حتی ممکن است از شما خواسته شود که مشارکت کنید یا مشارکت موجود خود را تعمیق بخشید. اما توجه داشته باشید … ممکن است برخی از افراد (یا پیشنهادهایی) که به شما می آیند توانایی ارائه آنچه را که واقعاً می خواهید ، ندارند. به نظر می رسد ، برخی از افرادی که این پیشنهادات را ارائه می دهند ، ممکن است از سطح عمق و بلوغ شما برخوردار نباشند ، نشانه های اسرارآمیز آب من. در این تصمیم هنگام تصمیم گیری در مورد پرش یا نگه داشتن ، از تشخیص استفاده کنید. به یاد داشته باشید ، بهتر است کسانی را پیدا کنید که به زبان روح شما صحبت می کنند تا اینکه خیلی سریع توافق کنید که تمام زندگی خود را صرف توضیح دادن خود کنید.

آوریل 2021

نه فنجان: چه ماهی پیش رو دارید عقرب عزیز! به نظر می رسد شما با اقداماتی جدی تر رویاهای خود را شروع می کنید و این تغییر انرژی در آستانه بازپرداخت زمان طولانی در ماه آوریل است. بدون محدودیت ها و محدودیت های گذشته که شما را سنگین می کند ، تماشا کنید که زندگی شما بدون هیچ زحمتی به سمت عمیق ترین خواسته های شما روان می شود. با اشتیاق ، اعتماد به نفس و انگیزه ، شما نیرویی مهار نشدنی هستید! بگذارید فصل آخر را بدون نگاه به عقب ببندید. هرکسی یا هر چیزی را که کاملاً با لرزش جدید شما مطابقت ندارد آزاد کنید و نحوه پاداش انتخاب های جهان را مشاهده کنید.

برای برخی ، اخیراً مواردی وجود داشته که حس ثبات شما را آزمایش کرده اند. این می توانست از نظر مالی ، در یک پویایی روابط ، به دلیل تغییر محل کار یا در جامعه شما باشد. آیا با شروع سال 2021 احساس کردید که از انتخاب های زندگی خود رد شده و گیج شده اید؟ انتظار داشته باشید که این ماه جدید حس اطمینان جدیدی را به ارمغان بیاورد. شما قادر خواهید بود بدون شک به سمت چه کسی (و چه چیزی) می خواهید قدم بردارید. هر ترس ایجاد شده را از بین ببرید و بدانید که اگر بتوانید با حرکت فعلی خود ادامه دهید ، پیروز خواهید شد.

مارس 2021

شوالیه شمشیر: در حال حاضر شما سعی می کنید با استفاده از عقلانیت و منطق ، با یک تصمیم بزرگ جلو بروید ، در حالی که ماده اصلی از دست رفته یک اعتماد عمیق و بی دریغ به شهود شما است. این بدان معنا نیست که شما نباید در قبال این فصل جدید مسئولیتی داشته باشید ، اما درباره حرکت بعدی خود خیلی فکر نکنید. هنگام قطع رابطه با احساس رکود ، از شما محافظت می شود. شما باید به یاد داشته باشید که کمال گرایی به سادگی تعویق انداختن یک سایه پررنگ از رژ لب قرمز است. ترس شما ناشی از “خارج از حلقه” یا توقف است ، اما وقت آن رسیده است که با اطمینان خاطر خود را در آن جا قرار دهید و کاملاً حضور و راه خود را در اختیار داشته باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>