طالع بینی تاروت عقرب: ژوئیه 2021

[ad_1]

همانطور که در یک ریتم راحت قرار می گیرید ، می توانید برای ماه مه آماده شوید تا با بسیاری از پیشنهادات عشق و خوشبختی پر شود. حتی ممکن است از شما خواسته شود که مشارکت کنید یا مشارکت موجود خود را تعمیق بخشید. اما توجه داشته باشید – ممکن است برخی از افراد (یا پیشنهادهایی) که به شما مراجعه می کنند توانایی ارائه آنچه را که واقعاً می خواهید ، ندارند. به نظر می رسد برخی از افرادی که این پیشنهادات را ارائه می دهند ممکن است از سطح عمق و پختگی شما برخوردار نباشند ، نشانه آب مرموز من. در این تصمیم هنگام تصمیم گیری در مورد پرش یا نگه داشتن ، از تشخیص استفاده کنید. به یاد داشته باشید ، بهتر است کسانی را پیدا کنید که به زبان روح شما صحبت می کنند تا اینکه خیلی سریع توافق کنید که تمام زندگی خود را صرف توضیح دادن خود کنید.

آوریل 2021

نه فنجان: چه ماهی پیش رو دارید عقرب عزیز! به نظر می رسد شما با اقداماتی جدی تر رویاهای خود را شروع می کنید و این تغییر انرژی در آستانه بازپرداخت زمان طولانی در ماه آوریل است. بدون محدودیت ها و محدودیت های گذشته ، شما را سنگین می کند ، تماشا کنید که زندگی شما بدون هیچ زحمتی به سمت عمیق ترین خواسته های شما روان می شود. با اشتیاق ، اعتماد به نفس و انگیزه ، شما نیرویی مهار نشدنی هستید! بگذارید فصل آخر را بدون نگاه به عقب ببندید. هرکسی یا هر چیزی را که کاملاً با لرزش جدید شما مطابقت ندارد آزاد کنید و نحوه پاداش انتخاب های جهان را مشاهده کنید.

برای برخی ، اخیراً مواردی وجود داشته است که حس ثبات شما را آزمایش کرده اند. این می توانست از نظر مالی ، در یک پویایی روابط ، به دلیل تغییر محل کار یا در جامعه شما باشد. آیا با شروع سال 2021 احساس کردید که از انتخاب های زندگی خود رد شده و گیج شده اید؟ انتظار داشته باشید که این ماه جدید احساس اطمینان جدیدی را به همراه داشته باشد. بدون شک می توانید جسورانه به سمت چه کسی (و چه چیزی) می خواهید قدم بردارید. هر ترس ایجاد شده را از بین ببرید و بدانید که اگر بتوانید با حرکت فعلی خود ادامه دهید ، پیروز خواهید شد.

مارس 2021

شوالیه شمشیر: در حال حاضر شما سعی دارید با استفاده از عقلانیت و منطق ، با یک تصمیم بزرگ پیش بروید ، در حالی که ماده اصلی از دست رفته یک اعتماد عمیق و بی دریغ به شهود شما است. این بدان معنا نیست که شما نباید در قبال این فصل جدید مسئولیتی داشته باشید ، اما در مورد حرکت بعدی خود خیلی طولانی یا سخت فکر نکنید. هنگام قطع رابطه با احساس رکود ، از شما محافظت می شود. شما باید به یاد داشته باشید که کمال گرایی به سادگی تعویق انداختن یک سایه پررنگ از رژ لب قرمز است. ترس شما ناشی از “خارج از حلقه” یا توقف است ، اما وقت آن رسیده است که با اطمینان خاطر خود را در آن جا قرار دهید و کاملاً حضور و راه خود را در اختیار داشته باشید.

عقرب دوست داشتنی من ، شما به همان اندازه که می آیند بی نظیر هستید. فقط به این دلیل که بیشتر دنیا شما را درک نمی کنند ، به این معنی نیست که باید سرعت خود را کم کنید و آن را برای کسانی که به آن مبتلا نمی شوند (و نمی خواهند) توضیح دهید. در صورت وجود ، شما باید با الگوبرداری از دیگران الگو باشید و به همه بفهمانید که زندگی اصالت چقدر ارزشمند است. استعدادهای خود را شرم آورتر تقسیم کنید ، با جسارت بیشتری ابراز وجود کنید و در ماه مارس غیر از لباس های کاملا سیاه خود چیز دیگری را امتحان کنید. دنیا آماده است تا به نور شما بپردازد.

فوریه 2021

نه شمشیر: فوریه در مورد ابراز وجود و ارتباط روشن برای شما ، عقرب ، چند چالش خواهد داشت. متوجه خواهید شد که اهداف شما کاملاً در پویایی روابط شما ترجمه نمی شود. مشاجرات و سو mis تفاهم ها ممکن است بهم بخورد ، اما فراموش نکنید که شما بیش از همه توانایی مقابله با هر مسئله ای را دارید. کمی وقت بگذارید تا متوجه شوید که آیا مرزهای سالم را تعیین می کنید یا نه. این به دوستان ، اعضای خانواده ، همکاران و هر کس دیگری خوش شانس است که از حضور شما لذت می برد.

شما کسی هستید که لحن نحوه رفتار شما را تعیین می کند. به یاد داشته باشید هرکسی که در حال حاضر در زندگی شماست به گونه ای با شما رفتار می کند که شما در یک نقطه یا نقطه دیگر اجازه آن را داده اید. در صورت نیاز به تغییر ، اکنون وقت آن است که به مردم اطلاع دهید که شما چه چیزی را قبول خواهید کرد (و یا نمی پذیرید). از آن صدای زیبا و شایسته عقرب من استفاده کن. دنیا آماده شنیدن سخنان شماست!

ژانویه 2021

شوالیه گرزها: عقرب ، انتظار می رود با شروع سال 2021 ، افراد جدید و هیجان انگیزی به والس وارد شوند. اگر در زندگی دوستانه خود در میدان بازی بوده اید ، انتظار داشته باشید که مسابقات نامرتب منتشر شود تا به شما پهنای باند را بدهد تا عاشق با ثبات تری را صدا کنید. با این حال ، به نظر می رسد تمرکز بیشتر برای شغل شما مناسب است.

تا زمانی که مایل به کار هستید ، انتظار دارید که سال 2021 سال بسیار پر رونقی برای شما باشد. وقت آن است که با یک شغل یا شرکتی که مطابق با ارزش های شما است به جلو بروید. هر چیز دیگری باعث هدر رفتن انرژی ارزشمند نیروی زندگی شما می شود. شما فقط یکبار این تجسم را دارید! قدرت خود را به کسانی که قدردان شما نیستند ندهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>