طالع بینی تاروت قوس: آوریل 2021

[ad_1]

بهترین سال خود را تصور کنید ، قوس عزیز. چه شکلی است؟ تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – می توانند به شما کمک کنند انرژی خود را متمرکز کنید و به بالاترین فرد ارتعاشی خود تبدیل شوید. اماده ای؟

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید چه چیزی در معرض نشانه شما با فال تاروت ماهانه ، قوس است. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، شغل و همه چیز بین راه پیمایش کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

آوریل 2021

ملکه شمشیر: سنتاوران من ، ماه آوریل از شما می خواهد که جسارتاً با درک و عضله “نه” خود را کاملاً نشان دهید. تعداد افراد زیادی ، با درخواست های زیاد وجود دارد و آوریل فرصتی برای شما خواهد بود که سرانجام بفهمید که نه گفتن قدرت فوق العاده شماست. وقتی به شما اجازه می دهد کار ، خانواده و حلقه اجتماعی خود را خشک کنید – چه انرژی برای خودتان باقی می گذارید؟ پاسخ آن بسیار کمتر از آنچه لیاقت آن را دارید است. وقت آن است که شما چند روز مرخصی بگیرید و اینکه آیا واقعاً از خانه بیرون می روید یا نه ، مهمتر از داشتن وقت کافی برای گفتگو ، کمک و حمایت از دیگران نیست.

آخرین بار کی بود که واقعاً به خود اجازه دادید کارهایی را برای شادی و نه بهره وری یا اعتبار سنجی انجام دهید؟ برخی از شما نیاز به استراحت در تلفن های خود دارید. حتی اگر شبکه های اجتماعی ندارید ، به خودتان اجازه می دهید ساعتها وقت صفحه را تحمل کنید. همچنین به نظر می رسد برخی زخم های عمیق وجود دارد که شما از آنها چشم پوشی کرده اید و اکنون باعث مشکلات سلامتی شده اند. خواه این سردردهای نادر باشد ، یا احساس مزمن استرس و التهاب در بدن ، ذهن و روح شما به استراحت احتیاج دارند. قبل از اینکه راهنمایان شما را وادار کنند که سرعت خود را کم کنید ، وقت بگذارید. تیم معنوی شما آماده است تا معنای کاملاً جدیدی به “راه من یا بزرگراه” بدهد. بهتر است به این هشدار توجه کنید و کمی وقت بگذارید. یک بار هم که شده زیاد زیاده روی نکنید!

مارس 2021

محبت: اگر قرار بود دنیا فردا به پایان برسد ، شما بیشتر از چه چیزی می خواستید؟ از اینکه این همه وقت خود را صرف انجام کار کرده اید ناامید خواهید شد؟ به پاسخ این س toالات اجازه دهید تا ماه مارس را برای شما ، قوس دانی عزیز راهنمایی کند. به نظر می رسد از زمان شروع سال 2021 مقیاس های زمان تعادل ندارند – برای برخی از شما این مقیاس ها سالهاست که تعادل ندارند. شما بیش از حد به کار ، تلفن ، مشکلات و دردسرهای خود وقت داده اید. اگرچه شما می دانید که چگونه یک چهره شجاعانه به پا کنید ، اما قلب شما لطیف است و وقت آن است که با کنایه و اظهارنظر منفعلانه و تهاجمی پنهان کردن حقیقت خود را متوقف کنید. جهان آغوشش را کاملاً باز کرده است تا در آسیب پذیرترین حالت شما را در آغوش بکشد.

آنچه شما در آرزوی آن بودید شروع به جمع شدن و معرفی خود است. برای برخی از شما این آزادی مالی است. برای دیگران این یک احساس واقعی از عشق به خود است. شما نمی توانید مرتباً بر گذشته خود ثابت کنید. اگر کسی وجود دارد که برای پیشروی و بخشش خود باید از او عذرخواهی کنید ، بدانید که با استقبال روبرو خواهید شد. اگر به تغییر شغلی امیدوار هستید ، شروع به پذیرفتن اینکه چقدر لیاقت کار کم و بیشتر کار کردن را دارید ، بپذیرید. این فرصت مناسب در گوشه گوشه است. یادآوری: شما اینجا قرار نمی گیرید که دنده دیگری در دستگاه باشید ، ساگ. وقت آن است که جامعه سرمایه داری ما را از بین ببریم ، و شما پیشگام راهی برای نسل های بعدی هستید. دفعه بعد که تمایل به کشیدن کارت اعتباری خود برای برخی از خرده فروشی های درمانی را دارید ، به جای آن یک فریاد پاک کنید و پول خود را پس انداز کنید.

فوریه 2021

وارث: بدون وقت مناسب صرف تأمل در مورد انتخاب هایی که انجام داده اید ، دردی که احساس کرده اید و لحظاتی است که شما را به شخصی تبدیل کرده است که در حال حاضر هستید ، ممکن است احساس راحتی از خود دور باشید. داستان شما پر از درس ، خاطره و احساساتی است که برای شما فردی است. اما اگر شما آنها را درک نمی کنید ، چطور ممکن است شخص دیگری؟

در این ماه وقت بگذارید تا با آنچه در مورد خودتان دوست دارید آشنا شوید و آنها را تحسین کنید. دیگران شما را به عنوان حضور منحصر به فرد و غیر قابل تعویض در زندگی خود می دانند ، اما دیدن ارزش خود برای شما بسیار مهمتر است. با شروع لایه برداری لایه های خود ، ممکن است به دنبال مشاوره یا پشتیبانی باشید. اشکالی ندارد که وقتی بیشتر به روند بهبود خود می روید کمک بخواهید. از درد خود استفاده کنید اجازه ندهید دردتان از شما استفاده کند.

ژانویه 2021

شوالیه شمشیر: همه ما می دانیم که شما زبانی تیزبین دارید ، قوس ، و اکنون زمان استفاده خوب از آن است. شما باید روی برقراری ارتباط موثر و مورد استقبال خود کار کنید. برای بسیاری از ساگ ها ، من فرصتی را برای نوشتن یا خلق آثار هنری برای انتقال پیام قدرتمند می بینم.

چه دلیلی برای شما مهم است؟ چگونه می توانید امسال درگیر جنبش شوید؟ انرژی شما به بهترین وجهی برای جمع بیشتر استفاده می شود – بنابراین برای بازگرداندن چشمان خود را از راحتی ، زندگی روزمره و خودپسندی دور کنید. پشیمان نخواهید شد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>