طالع بینی تاروت قوس: مارس 2021

[ad_1]

بهترین سال خود را تصور کنید ، قوس عزیز. چه شکلی است؟ تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – می توانند به شما کمک کنند انرژی خود را متمرکز کنید و به بالاترین فرد ارتعاشی خود تبدیل شوید. اماده ای؟

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید چه چیزی در معرض نشانه شما با فال تاروت ماهانه ، قوس است و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، حرفه و هر چیز بین راهی حرکت کنند. اطلاعات بیشتر در meghanrosewellness.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

مارس 2021

محبت: اگر قرار بود دنیا فردا به پایان برسد ، شما بیشتر از چه چیزی می خواستید؟ از اینکه این همه وقت خود را صرف انجام کار کرده اید ناامید خواهید شد؟ به پاسخ این س toالها اجازه دهید تا ماه مارس را برای شما ، قوس دانی عزیز راهنمایی کنند. به نظر می رسد از زمان شروع سال 2021 مقیاس های زمان تعادل ندارند – برای برخی از شما ، این مقیاس ها سال هاست که تعادل ندارند. شما بیش از حد به کار ، تلفن ، مشکلات و دردسرهای خود وقت داده اید. اگرچه شما می دانید که چگونه یک چهره شجاعانه به پا کنید ، اما قلب شما لطیف است و وقت آن است که با کنایه و یک تفسیر منفعلانه و تهاجمی پنهان کردن حقیقت خود را متوقف کنید. جهان آغوشش را کاملاً باز کرده است تا در آسیب پذیرترین حالت شما را در آغوش بکشد.

آنچه شما در آرزوی آن بودید شروع به جمع شدن و معرفی خود است. برای برخی از شما این آزادی مالی است. برای دیگران این حس واقعی عشق به خود است. شما نمی توانید مرتباً بر گذشته خود ثابت کنید. اگر کسی وجود دارد که برای پیشروی و بخشش خود باید از او عذرخواهی کنید ، بدانید که با استقبال روبرو خواهید شد. اگر آرزوی تغییر شغلی را دارید ، شروع به پذیرفتن اینکه چقدر لیاقت کار کم و زیاد کردن را دارید را بپذیرید. این فرصت مناسب در گوشه گوشه است. یادآوری: شما اینجا قرار نمی گیرید که دنده دیگری در دستگاه باشید ، ساگ. وقت آن است که جامعه سرمایه داری ما را از بین ببریم ، و شما پیشگام راهی برای نسل های بعدی هستید. دفعه دیگر که تمایل به کشیدن کارت اعتباری خود برای برخی از خرده فروشی های درمانی را دارید ، به جای آن یک فریاد پاک کنید و پول خود را پس انداز کنید.

فوریه 2021

وارث: بدون وقت مناسب صرف تأمل در مورد انتخاب هایی که انجام داده اید ، دردی که احساس کرده اید و لحظاتی است که شما را به شخصی تبدیل کرده است که در حال حاضر هستید ، ممکن است احساس راحتی از خود دور باشید. داستان شما پر از درس ، خاطره و احساساتی است که برای شما فردی است. اما اگر شما آنها را درک نمی کنید ، چطور ممکن است شخص دیگری؟

در این ماه وقت بگذارید تا با آنچه دوست دارید درباره خودتان آشنا شوید و آنها را تحسین کنید. دیگران شما را به عنوان حضور منحصر به فرد و غیر قابل تعویض در زندگی خود می دانند ، اما دیدن ارزش خود برای شما بسیار مهمتر است. با شروع لایه برداری لایه های خود ، ممکن است به دنبال مشاوره یا پشتیبانی باشید. اشکالی ندارد که وقتی بیشتر به روند بهبود خود می روید کمک بخواهید. از درد خود استفاده کنید اجازه ندهید دردتان از شما استفاده کند.

ژانویه 2021

شوالیه شمشیر: همه ما می دانیم که شما زبانی تیزبین دارید ، قوس ، و اکنون زمان استفاده خوب از آن است. شما باید روی برقراری ارتباط موثر و مورد استقبال خود کار کنید. برای بسیاری از ساگ ها ، من فرصتی را برای نوشتن یا خلق آثار هنری برای انتقال پیام قدرتمند می بینم.

چه دلیلی برای شما مهم است؟ چگونه می توانید امسال درگیر جنبش شوید؟ انرژی شما به بهترین وجه برای جمع بیشتر به مصرف می رسد – بنابراین برای بازگرداندن چشمان خود را از راحتی ، زندگی روزمره و خودپسندی دور کنید. پشیمان نخواهید شد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>