طالع بینی تاروت قوس: مه 2021

[ad_1]

بهترین سال خود را تصور کنید ، قوس عزیز. چه شکلی است؟ تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – می توانند به شما کمک کنند انرژی خود را متمرکز کرده و به بالاترین فرد ارتعاشی خود تبدیل شوید. اماده ای؟

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید چه چیزی در معرض نشانه شما با فال تاروت ماهانه ، قوس قرار دارد. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا در روابط ، شغل و همه چیز بین راه پیمایش کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

مه 2021

شیطان: ساگ پرماجرا و آتشین من. وقت آن است که سرعت خود را کم کنید ، این آشفتگی گره خورده را گره بزنید و در ماه مه قدرت خود را بازیابی کنید. اگر متوجه شده اید که زمان را از دست می دهید و کمی دچار کسادی می شوید ، روح از شما می خواهد که دوباره به حقیقت خود بیدار شوید. بدون تصدیق طرف سایه ما ، زندگی ساکت و موذیانه ما را ادامه خواهد داد. این ماه را در نظر بگیرید تا آگاهی آگاهانه را به قسمتهایی از خود که نیاز به بهبود دارند ، برسانید ، بنابراین می توانید یک بار و برای همیشه از الگوی عادت یا اعتیاد خود عاری شوید.

برای برخی از قوس های من ، ممکن است شما در حال شروع یک سفر ، انتخاب یک سرگرمی جدید یا کاوش در یک رابطه پرشور در ماه مه باشید. قبل از این که عطارد در اواخر ماه جاری وارد شود ، مطمئن شوید که از t خود عبور کرده و i خود را نقطه گذاری کنید. طی چند هفته آینده باید با افرادی که با آنها ارتباط برقرار می کنید مرزهای مشخصی تعیین کنید. ادامه دهید و به خود یادآوری کنید: این مربوط به آسان ترین چیز نیست ، بلکه مهمترین سالم است. اگر چیزی درست نیست ، برای خود صحبت کنید و اگر طرف مقابل تمایلی به رعایت آن ندارد ، باید تصمیم قدرتمندانه بگیرید تا خود را از شرایط دور کنید. خواه در رابطه با عشق ، کار یا خانواده باشد – در ماه مه مهمترین وضعیت سلامتی خود را قرار دهید!

آوریل 2021

ملکه شمشیر: مراكز من ، ماه آوریل از شما می خواهد كه جسورانه با تشخیص و عضله “نه” خود در حالت كامل ظاهر شوید. تعداد افراد بسیار زیاد ، با درخواست های بسیار زیاد ، آوریل فرصتی برای شما خواهد بود که سرانجام درک کنید که نه گفتن ابرقدرت شماست. وقتی اجازه می دهید توسط کار ، خانواده و حلقه اجتماعی خود خشک شوید – چه انرژی برای خودتان باقی می گذارید؟ پاسخ آن “بسیار کمتر از آنچه لیاقت شما را دارد” است. وقت آن است که شما چند روز مرخصی بگیرید و اینکه آیا واقعاً از خانه بیرون می روید یا نه ، مهمتر از داشتن وقت کافی برای گفتگو ، کمک و حمایت از دیگران نیست.

آخرین باری که شما به خودتان اجازه داده اید برای شادی و نه بهره وری یا اعتبار سنجی به شما اجازه داده است چه زمانی انجام شود؟ برخی از شما نیاز به استراحت در تلفن های خود دارید. حتی اگر رسانه های اجتماعی ندارید ، به خودتان اجازه می دهید ساعتها وقت صفحه داشته باشید. همچنین به نظر می رسد برخی زخم های عمیق وجود دارد که شما از آنها چشم پوشی کرده اید و اکنون باعث مشکلات سلامتی شده اند. خواه این سردردهای نادر باشد ، یا احساس مزمن استرس و التهاب ، بدن ، روان و روح شما همه به استراحت احتیاج دارند. قبل از اینکه راهنمایان شما را وادار کنند که سرعت خود را کم کنید ، وقت بگذارید. تیم معنوی شما آماده است تا معنای کاملاً جدیدی به “راه من یا بزرگراه” بدهد. بهتر است به این هشدار توجه کنید و کمی وقت بگذارید. یک بار هم که شده زیاد زیاده روی نکنید!

مارس 2021

محبت: اگر قرار بود جهان فردا به پایان برسد ، شما بیشتر از چه چیزی می خواستید؟ از اینکه این همه وقت خود را صرف انجام کار کرده اید ناامید خواهید شد؟ به پاسخ این س toالات اجازه دهید تا ماه مارس را برای شما ، قوس دانی عزیز راهنمایی کند. به نظر می رسد از زمان شروع سال 2021 مقیاس های زمان تعادل ندارند – برای برخی از شما این مقیاس ها سالهاست که تعادل ندارند. شما بیش از حد به کار ، تلفن ، مشکلات و دردسرهای خود وقت داده اید. اگرچه شما می دانید که چگونه یک چهره شجاعانه به پا کنید ، اما قلب شما لطیف است و وقت آن است که با کنایه و یک تفسیر منفعلانه و تهاجمی پنهان کردن حقیقت خود را متوقف کنید. جهان آغوشش کاملاً باز است تا شما را در معرض آسیب پذیرترین حالت قرار دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>