طالع بینی تاروت ماهیان: آوریل 2021

[ad_1]

ماهی های عزیز بهترین 2021 شما چگونه است؟ تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا فال های تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – در اینجا برای کمک به شما هستند. از خود س questionsالات سخت بپرسید ، تغییرات لازم را برای رشد ایجاد کنید و در مسیر کشف بالاترین خود ارتعاشی خود خواهید بود.

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید چه چیزی در معرض علائم شما با فال تاروت ماهانه ، ماهی ها است. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، شغل و همه چیز بین راه پیمایش کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

آوریل 2021

پادشاه گرزها: تبریک می گویم ، ماهی ها! به نظر می رسد شما سرانجام شروع به ضربه زدن به شعله درونی خود و اعتماد به نفس خود کرده اید. شما شایسته ، قدرتمند و شایسته بهترین چیزی هستید که این زندگی ارائه می دهد. اجازه ندهید کسی یا هر چیز دیگری از گذشته شما خلاف این را به شما بگوید. و اگر در واقعیت فعلی خود افرادی دارید که شما را به شک و تردید می اندازد ، وقت آن است که آنها را رها کنید و جای خود را برای دوستان ، همکاران یا شرکای همسو تر فراهم کنید. نیازی نیست که در ارتباطات نزدیک خود مستقر شوید.

سخت ترین چیزی که کسی به شما گفته چیست و هنوز به شما می چسبد چیست؟ آوریل را بردارید تا درد این زخم قدیمی را برطرف کرده و صاحب داستان خود شوید. هنگامی که تمام آنچه را که تجربه کرده اید ، انجام داده اید یا احساس کرده اید ، در آغوش بگیرید ، هیچ کس دیگری نمی تواند از این موارد علیه شما استفاده کند. توانایی شما برای رسیدن به آن از طریق سختگیری گذشته شما یک ابرقدرت است. شما یک قربانی نیستید. شما پیروز هستید این فصل بعدی پر از شناختی است که مدت ها پیش شایسته آن بودید. دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است!

مارس 2021

هفت عصا: ماهی های عزیز ، آیا آخرین باری که منیت شما شعله ور شد و افراد دیگر را از آنجا دور کرد ، به یاد می آورید؟ شما به همان اندازه که قربانی تحریک شده اید همزن بوده اید. بسیار آسان است که فراموش کنیم افراد دیگر چیزهایی را که نمی توانیم در مورد خود متوجه شویم ، به خود بازمی گردانند. نیازی به تحمل این بازتاب ها نیست ، اما گاهی اوقات درد دیدن سایه خود دقیقاً همان چیزی است که برای شروع تغییر به آن نیاز داریم. برای بعضی ها این تغییر در ظاهر شماست – انرژی خود را با یک مدل مو ، تغییر کمد لباس تازه کنید یا به شما اجازه می دهد طبیعی تر باشید.

به نظر می رسد که افراد دیگر اخیراً از نظر ایده های شما پذیرا و منتقد هستند و وقت آن است که دوباره شیار خود را پیدا کنید. بگذارید خودتان یک دانش آموز زندگی باشید. به نظر می رسد شما بیش از حد به خود فشار آورده اید که همه پاسخ ها را داشته باشید. در حقیقت ، شما قصد دارید از ماه مارس ، ماهی ها لذت ببرید. اگر اینقدر سنگینی روی زندگی خود بگذارید ، آیا واقعاً دوباره می تواند سرگرم کننده شود؟ تلاش کردن ضرری ندارد.

فوریه 2021

عاشقان: آه ، درست در زمان روز ولنتاین! عشق در هوا وجود دارد و ما باید بسیاری از راه هایی را که عشق نشان می دهد به یاد داشته باشیم. همسران روح به سادگی تقسیم نمی شوند تا شرکای عاشقانه ما باشند. در مورد دوستان ، معلمان ، شرکا ، هم زندگی ، اعضای خانواده و غریبه هایی که با آنها عبور کرده اید فکر کنید که به نظر می رسد فقط شما را “جلب” می کند. انتظار می رود تعداد بیشتری از این اتصالات متقاطع ستاره در این ماه به پایان برسد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>