طالع بینی تاروت ماهیان: مارس 2021

[ad_1]

ماهی های عزیز بهترین 2021 شما چگونه است؟ تاروتسکپ های ماهانه شما – یا فال های تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – در اینجا برای کمک به شما هستند. از خود س questionsالات سخت بپرسید ، تغییرات لازم را برای رشد ایجاد کنید و در مسیر کشف بالاترین خود ارتعاشی خود خواهید بود.

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید چه چیزی در معرض علائم شما با فال تاروت ماهانه ، ماهی ها است. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، حرفه و هر چیز بین راهی حرکت کنند. اطلاعات بیشتر در meghanrosewellness.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

مارس 2021

هفت عصا: ماهی های عزیز ، آیا آخرین باری که منیت شما شعله ور شد و افراد دیگر را از آنجا دور کرد ، به یاد می آورید؟ شما به همان اندازه که قربانی تحریک شده اید همزن بوده اید. بسیار آسان است که فراموش کنیم افراد دیگر چیزهایی را که نمی توانیم در مورد خود متوجه شویم ، به خود بازمی گردانند. نیازی به تحمل این بازتاب ها نیست ، اما گاهی اوقات درد دیدن سایه خود دقیقاً همان چیزی است که ما برای شروع تغییر به آن نیاز داریم. برای برخی این تغییر در ظاهر شما است – با کوتاه کردن مو ، تغییر کمد لباس یا اجازه دادن به طبیعی بودن بیشتر انرژی خود را تازه کنید.

به نظر می رسد که دیگران اخیراً افراد مساوی از ایده های شما پذیرفته و انتقاد می کنند و وقت آن است که دوباره شیار خود را پیدا کنید. بگذارید خودتان یک دانش آموز زندگی باشید. به نظر می رسد شما بیش از حد به خود فشار آورده اید که همه پاسخ ها را داشته باشید. در حقیقت ، شما قصد دارید از ماه مارس ، ماهی ها لذت ببرید. اگر اینقدر سنگینی روی زندگی خود بگذارید ، آیا واقعاً دوباره می تواند سرگرم کننده شود؟ تلاش کردن ضرری ندارد.

فوریه 2021

عاشقان: آه ، درست در زمان روز ولنتاین! عشق در هوا وجود دارد و ما باید بسیاری از راه هایی را که عشق نشان می دهد به یاد داشته باشیم. همسران روح به سادگی تقسیم نمی شوند تا شرکای عاشقانه ما باشند. در مورد دوستان ، معلمان ، شرکا ، هم زندگی ، اعضای خانواده و غریبه هایی که با آنها عبور کرده اید فکر کنید که به نظر می رسد فقط شما را “جلب” می کند. انتظار می رود تعداد بیشتری از این اتصالات متقاطع ستاره در این ماه به پایان برسد.

برای برخی از ماهیان من ، یک فرصت تجاری بزرگ وجود دارد که در ماه فوریه خود را به شما نشان می دهد ، اطمینان حاصل کنید که در کار خود پرشور و فراوان هستید. به این فکر کنید که می خواهید در زندگی حرفه ای خود چه احساسی داشته باشید ، نه اینکه در مورد آنچه می خواهید خیلی خاص باشید. مثالی از این می تواند آزادی و شادی در کار از جهان باشد نه یک ویرگول اضافی در فیش حقوقی شما. برای دیگران ، یک ارتباط مادام العمر در این ماه برقرار خواهد شد. قلب خود را باز نگه دارید ، ذهن خود را پاک کنید ، و نفس خود را تحت بررسی قرار دهید. این یکی برای کتابهاست!

ژانویه 2021

هفت پنتاکل: به نظر می رسد ژانویه 2021 در مورد سرمایه گذاری است – خواه زمان ، انرژی یا پول شما باشد ، برای هر آنچه که قرار می دهید انتظار یک بازدهی ده برابر داشته باشید. وقتی محدودیت هایی را که برای خود و زندگی خود تعیین می کنید رها کنید ، ماهی ها ، جهان از بین می رود با پاداشی بزرگتر از آنچه می توانستید رویای خود را داشته باشید!

این زمان آن است که خواسته های خود را بپذیرید و قلب خود را به آتش بکشید. عشق ، آزادی و شادی همه در این ماه برای شما برجسته شده است و شما مجبور نیستید فقط یکی از آنها را انتخاب کنید. به چشمان خود نگاه کن و بعد از من تکرار کن: “من سزاوار زندگی ای هستم که بهتر از تصورم باشد.” تماشا کنید که چه می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>