طالع بینی تاروت ماهیان: ژوئن 2021

[ad_1]

ماهی های عزیز بهترین 2021 شما چگونه است؟ تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا فال های تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – در اینجا برای کمک به شما هستند. از خود س questionsالات سخت بپرسید ، تغییرات لازم را برای رشد ایجاد کنید و در مسیر کشف بالاترین خود ارتعاشی خود خواهید بود.

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید آنچه را که با فال تاروت ماهانه ، ماهی ، برای علائم شما در نظر گرفته شده است. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، حرفه و هر چیز بین راهی حرکت کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

ژوئن 2021

شوالیه پنتاکلس: ممکن است تمایل نداشته باشید آن را بشنوید ، ماهیها ، اما این علامت واضح شماست که سرعت خود را کاهش دهید. شما اخیراً آنقدر در حال جابجایی ، تغییر مکان و تغییر هستید که روحیه شما تقریباً برای یک روز (یا ده) مرخصی فریاد می زند. اگر در سفر بوده اید ، اضافه کار کرده اید ، بیش از حد تجزیه و تحلیل کرده اید ، قبل از کمک به خود به دیگران کمک کرده اید ، یا هر ترکیبی از این موارد وقت آن است که پاهایتان را بالا بکشید و از چند وظیفه ای خود را خسته کنید و خود را خسته کنید. جهان هنوز ادامه خواهد داد ، حتی وقتی که از تلاش برای سرعت بخشیدن به آن فاصله بگیرید. من احساس می کنم که شما مایلید که به فصل بعدی زندگی خود بروید یا به یک هدف خاص برسید و از شما خواسته می شود دیدگاه خود را تغییر دهید. قدم به عقب بگذارید ، تسلیم شوید و صبور باشید. من می بینم که اهداف مالی و تغییرات شغلی بعداً در سال اتفاق می افتد ، اما اکنون زمان پرش از کشتی نیست – شما هنوز هم برای بستن به پایان می رسید.

اگر در تلاش برای یافتن یک رابطه سالم با یک عاشق یا خانواده خود بوده اید ، از شما خواسته می شود که مرزهای سالم را تعیین کنید و به آنها پایبند باشید. اکنون زمانی از زندگی شما است که عزت نفس و ارتباطات آزاد مهمترین موفقیت در رابطه شماست. تسلیم نشوید ، حتی وقتی اوضاع ناخوشایند است. این وظیفه شما نیست که همه را راضی نگه دارید ، اما وظیفه شما این است که به نیازها و محدودیت های خود احترام بگذارید. با گذشت زمان ، این امر طبیعی تر به وجود خواهد آمد ، اما در حال حاضر ، از روند یافتن پویایی سالم و همزیستی با کسانی که دوست دارید لذت ببرید.

مه 2021

جهان: چه روش شگفت انگیزی برای ورود به بهار ، ماهی ها. به نظر می رسد شما سرانجام قادر به دیدن نور انتهای تونل هستید. برای برخی از افراد ، شغل شما را فرسوده کرده است و سرانجام زمان آن فرا رسیده که شما خواسته های خود را بخواهید. اگر نمی توانید نیازهای خود را توسط مسئولان تأمین کنید ، ممکن است زمان ترک در ماه مه باشد. حقیقت سخت این است که برخی از افراد هرگز ارزش شما را نخواهند دید تا زمانی که احساس عدم حضور شما نکنند. شما نه تنها با ماندن در نقش ها ، روابط و پروژه هایی که شما را خسته می کنند ، به شما ضرر می رساند – بلکه در واقع افراد اطراف خود را از یادگیری درس های آنها سرقت می کنید.

اگر می خواهید از این ماه نهایت لذت را ببرید ، وقت آن است که واقعاً با خودتان درمورد اینکه چقدر وقت و انرژی برای کارهای اشتباه سرمایه گذاری می کنید روشن کنید. عادتهایی را که احساس خستگی در شما ایجاد می کنند رها کنید. راه حل هایی برای تفکر بیش از حد خود پیدا کنید و هرگونه رفتار اعتیاد آور را قطع کنید قبل از اینکه شروع به از دست دادن خود زیبا خود کنید. شما معمولاً به عشق شدید دیگران واکنش خوبی نشان نمی دهید ، بنابراین از خود بپرسید ، “چرا من نسبت به خودم اینقدر سخت گیر هستم ، اما انتظار دارم خودم تغییرات مثبتی ایجاد کنم؟” وقتی اشتباه می کنید با خود مهربانی کنید. این به شما کمک می کند تا از چرخه شرم و گناه جلوگیری کنید ، و شما را برای تصمیم گیری بهتر در آینده آزاد و روشن می گذارد. برای تغییر هرگز دیر نیست ، و قطعاً برای دوست داشتن عمیق تر خود دیر نیست.

آوریل 2021

پادشاه گرزها: تبریک می گویم ، ماهی ها! به نظر می رسد شما بالاخره شروع به شعله ور کردن درونی خود کرده اید و اعتماد به نفس خود را دارید. شما شایسته ، قدرتمند و شایسته بهترین چیزی هستید که این زندگی ارائه می دهد. اجازه ندهید کسی یا هر چیزی از گذشته شما خلاف این را به شما بگوید. و اگر در واقعیت فعلی خود افرادی دارید که شما را به شک و تردید می اندازد ، وقت آن است که آنها را رها کنید و جای خود را برای دوستان ، همکاران یا شرکای همسو تر فراهم کنید. نیازی نیست که در ارتباطات نزدیک خود مستقر شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>