طالع بینی تاروت ماهیان: ژوئیه 2021

[ad_1]

ماهی های عزیز بهترین 2021 شما چگونه است؟ تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا فال های تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – در اینجا برای کمک به شما هستند. از خود س questionsالات سخت بپرسید ، تغییرات لازم را برای رشد ایجاد کنید و در مسیر کشف بالاترین خود ارتعاشی خود خواهید بود.

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید آنچه را که با فال تاروت ماهانه ، ماهی ، برای علائم شما در نظر گرفته شده است. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، حرفه و هر چیز بین راهی حرکت کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

ژوئیه 2021

هیروفانت: هر سوالی که منتظر جواب آن بوده اید ، “بله” قاطع “ماهی” است. شما تا آنجا که می توانید برای این شخص یا موقعیتی که باعث احساس گیجی شما می شود ، کار کرده اید. جهان از شما می خواهد که گام بردارید و از تجزیه و تحلیل بیش از حد فاصله بگیرید. اکنون وقت آن است که به خرد کسی که به او اعتماد دارید اعتماد کنید. برای برخی از شما ، به یک جامعه یا سازمان با سایر افراد همفکر خود روی خواهید آورد ، اما با تنوع کافی و اختلاف نظر که می توانید از آنها بیاموزید. سعی کنید در ماه ژوئیه به جمع بزرگتر فکر کنید ، زیرا فکر کردن فقط در مورد خود و اینکه چگونه تحت تأثیر قرار خواهید گرفت ، وضعیت شما را بدتر از آنچه شروع کرده اید ترک خواهد کرد. خودخواهی پاسخ این ماه نیست ، از خودگذشتگی است. تمام درسهایی را که در گذشته آموخته اید ، فراگیرید ، زیرا در این ماه باید آنها را در تصمیم بزرگی که به قدرت ، اعتماد به نفس ، خرد و توجه شما نیاز دارد ، به کار بگیرید.

وقتی به میراثی که می خواهید در این دنیا به جا بگذارید فکر می کنید ، چه شکلی است؟ این حس شبیه چیه؟ هر روز گام های کوچکی در جهت رسیدن به آن واقعیت بردارید. قبل از اینکه بدانید ، مسیر خود را تراشیده اید و به طور مستقیم در مرکز زندگی مورد نظر خود قرار خواهید گرفت. شما شایسته و شایسته زندگی ای هستید که می خواهید ، ماهی ها. وقتی افراد دیگر با شک یا گیجی به سراغ شما می آیند ، وظیفه شما این است که محکم اما عاشقانه به آنها بگویید: “من می دانم چه کار می کنم. من به خودم و هدفم شک ندارم. ” این ماه خود را با مراقبه ، مطالعه ، وقت گذراندن در طبیعت و روزهایی بدون اینکه در تلفن خود باشید ، در زمین خود قرار دهید. از این فضاهای امن و ساکت ، بزرگترین دفاعیات شما سر می رسد. تو اینو داری ، ماهی!

ژوئن 2021

شوالیه پنتاکلس: ممکن است دوست نداشته باشید آن را بشنوید ، ماهی ، اما این علامت واضح شماست که سرعت خود را کاهش دهید. شما اخیراً آنقدر در حال جابجایی ، تغییر مکان و تغییر هستید که روحیه شما تقریباً برای یک روز (یا 10) تعطیل فریاد می کشد. اگر در سفر بوده اید ، اضافه کار کرده اید ، بیش از حد تجزیه و تحلیل کرده اید ، قبل از کمک به خود به دیگران کمک کرده اید ، یا ترکیبی از این موارد ، زمان آن است که پاهای خود را بلند کنید و از انجام چند وظیفه و خستگی خود فاصله بگیرید. جهان هنوز ادامه خواهد داد ، حتی زمانی که از تلاش برای سرعت بخشیدن به آن فاصله بگیرید. من احساس می کنم که شما مایلید که به فصل بعدی زندگی خود بروید یا به یک هدف خاص برسید و از شما خواسته می شود دیدگاه خود را تغییر دهید. قدم به عقب بگذارید ، تسلیم شوید و صبور باشید. من می بینم که اهداف مالی و تغییرات شغلی بعداً در سال اتفاق می افتد ، اما اکنون زمان پرش از کشتی نیست – شما هنوز هم برای بستن به پایان می رسید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>