طالع بینی تاروت Capricorn: آوریل 2021

[ad_1]

آیا شما آماده هستید که به قدرت خود قدم بگذارید ، برج جدی؟ تاروتسکوپ ماهانه شما – یا فال تاروت ، ترکیبی از کارت تاروت و طالع بینی – می تواند به شما کمک کند دیدگاه خود را تغییر دهید و تغییرات لازم برای رشد را ایجاد کنید. تو اینو داری

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید آنچه را که با فال تاروت ماهانه ، برج برج ، برای علائم شما در نظر گرفته شده است. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، شغل و همه چیز بین راه پیمایش کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

آوریل 2021

هفت پنتاکل: سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری! برج جدی ، شما به طور طبیعی در انجام کارها و انجام کارها نه تنها به روش صحیح ، بلکه اغلب اوقات ، بهترین روش استعداد دارید. شما استعدادهای طبیعی دارید که بسیاری دیگر از آنها برخوردار نیستند ، اما توانایی تشخیص تخصص های خود را ندارید. ماه آوریل را در نظر بگیرید و روی سلامت روان ، احساس ارزشمندی و آینده ای پر از آرامش سرمایه گذاری کنید. اگر ماندن در حالت جریانی برایتان دشوار است ، به عادت های روزمره ای که منجر به تسلیم شدن می شوند ، فکر کنید. برای بعضی ها این نقاشی ، رقص ، نوشتن یا نقاشی است. قبل از اینکه نگران انجام “بی عیب و نقص انجام کارها” باشید ، سعی کنید به خلاقیت کودکانه خود بازگردید. توجه داشته باشید که “کاملا” به نقل از یک نقل قول در اطراف خود وجود دارد – کمال قابل دستیابی نیست.

شما در حال نبردی هستید که از کودکی شما را دنبال کرده است و اکنون زمان آن است که آن فصل را ببندید. تمام درسهایی را که از مبارزات درونی خود آموخته اید ، دوباره بخاطر بسپارید و بدانید که اشکالی ندارد که وقت و انرژی خود را در این مرحله جدید از زندگی خود قرار دهید که با اشتباهات ، نقص ها و در نهایت پر شدن بیشتر است: سرگرم کننده. برای برخی از شما ، من می بینم که سرمایه گذاری های مالی عاقلانه قبل از پایان سال جواب می دهند. خواه این کار شما به رمزنگاری ، بورس سهام یا ایده تجاری وحشیانه یک دوست باشد – فقط بدانید که شما قصد دارید پول خود را برای شما کار کنید ، نه اینکه همیشه برای پول خود کار کنید. بدون وابستگی به مبارزه چه کسی خواهید بود؟

مارس 2021

جادوگر: چه کسی را گول می زنید که می گویید همه چیز خوب است؟ در بنیاد شما شکاف هایی وجود دارد که فقط می تواند با صمیمیت واقعی دوستان ، عاشقان و خانواده به طور کامل پر شود. اگرچه توانایی حرکت رو به جلو و حمایت از خود را دارید ، اما باید به یاد داشته باشید که وقتی در محاصره افراد مناسب قرار دارید بیشترین پیشرفت را می کنید. اگر با این حال ، وقت گذراندن با مردم زندگی در شما بیشتر از تنهایی احساس تنهایی می کند ، باید با کسانی که تاریخ انقضا آنها را ملاقات کرده است (یا از آنها بیشتر شده است) کنار بیایید و برای ایجاد ارتباط بیشتر هماهنگ کنید.

اگر بتوانید در ماه مارس وقت بگذارید و در مورد شخصی از گذشته خود که حضوری عمیق و متفکر دارد تجدید نظر کنید ، این زمان مناسب برای ورود مجدد او به زندگی شما خواهد بود. به یاد داشته باشید ، هر کس شایسته لغو یا قطع شدن نیست – به ویژه اگر این یک عشق گذشته باشد که اکنون با گذشت مدتی دوست بزرگ خواهد شد. در مورد فرصت هایی که به آنها بله می گویید ، تشخیص داشته باشید ، اما در مورد آنچه که رد می کنید احتیاط بیشتری داشته باشید. شما در حال حاضر هر آنچه را که در درون خود می خواهید دارید ، اما وصیت واقعی سحر و جادو در توانایی شما برای زنده کردن این نور داخلی دیده می شود. هیچ رویایی برای تو بزرگ نیست ، کپ.

فوریه 2021

خورشید: لحظه ها و خاطرات خوشی را می بینم که در این ماه ساخته شده است ، سرپوش! فوریه یک ماه خواهد بود که به نظر می رسد شما “یادداشت استرس” را دریافت نکرده اید که بقیه با عصبانیت در آن دست تکان می دهند. اگرچه ممکن است افراد اطراف شما با احساسات فزاینده ای دست و پنجه نرم کنند ، اما این بدان معنا نیست که شما باید به هرج و مرج بپیوندید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>