طالع بینی تاروت Capricorn: جولای 2021

[ad_1]

آیا شما آماده هستید که به قدرت خود قدم بگذارید ، برج جدی؟ تاروتسکوپ ماهانه شما – یا فال تاروت ، ترکیبی از کارت تاروت و طالع بینی – می تواند به شما کمک کند دیدگاه خود را تغییر دهید و تغییرات لازم برای رشد را ایجاد کنید. تو اینو داری

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید آنچه را که با فال تاروت ماهانه ، برج جدی ، برای علائم شما در نظر گرفته شده است. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، حرفه و هر چیز بین راهی حرکت کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

ژوئیه 2021

ملکه جام ها: بزهای شیرین دریایی من ، قلبهای لطیف شما نشان می دهد! در حال حاضر چه احساسی را در دست گرفته اید؟ شما همچنین می توانید با یک نوع بیماری عشق روبرو شوید. در هر صورت ، ما برای آن اینجا هستیم! وقت آن است که شما بدون قضاوت آن احساسات عمیق را احساس کنید ، و به نظر می رسد که ژوئیه همه اوج و فرودها را احساس خواهید کرد. حیله؟ صداقت. این ماه همه چیز در مورد مشاهده افکار و احساسات شما به عنوان رهگذرانی است که هستند. اگر مایل و قادر به احساس باشید ، سرانجام قادر به بهبودی خواهید بود. درد گذشته را احساس می کنم که هنوز احساس رد شدن و تنها ماندن را در خود جلب می کند. اشکالی ندارد که شما بدون ایجاد کینه به اشتباهات و اشتباهات کسانی که به شما آسیب می زنند اعتراف کنید. تصدیق درد خود همانند نگه داشتن آن نیست.

برای بعضی ها ، ممکن است شما با شخصی روبرو باشید که احساسات و خاطراتی را که مدتی است نداشته اید ، بیرون می آورد. اگرچه این ممکن است ناراحت کننده باشد ، سعی کنید به خود این آزادی را بدهید که قسمتهایی از خود را با شخصی که واقعاً نسبت به شما کنجکاو است تقسیم کند. این ممکن است یک عاشق باشد ، یا حتی یک دوست باشد. وقتی احساس می کنید در موقعیت هایی که قصد دارند شما را باز کنند تنش دارید ، در اینجاست که باید بهبودی شما اتفاق بیفتد. با گذشت زمان و اقدام به خود اجازه دهید تا با آسیب پذیری خود راحت تر شوند.

ژوئن 2021

شوالیه جام ها: اوه من ، برج جدی ، تو سرخ می شوی؟ به نظر می رسد عشق در هوا است و کوپید در شرف پرتاب تیر خود را مستقیم در مرکز قلب تپنده شماست! اگر در جستجوی عشق هستید ، انتظار داشته باشید ژوئن مملو از فرصت هایی برای به اشتراک گذاشتن عمیق ترین افکار ، خنده های شکمی و نگاه های معشوقانه شما با شخصی خاص باشد. برای بعضی از شما ، راه های جدیدی برای ملاقات با عاشقان بالقوه باز خواهید کرد – وقت آن است که خودتان را به روشهای جدید و سرگرم کننده ای بیرون بگذارید. قبلاً گرفته شده اید؟ این می تواند زمان خوبی برای تلاش برای ادویه دادن وسایل داخل و خارج اتاق خواب باشد. به یاد داشته باشید ، بیشتر افراد وقتی به شریک زندگی خود اعتماد می کنند آزادترین فرد خود هستند ، بنابراین اگر قبلاً جفت شده اید سعی کنید روی ارتباط آسیب پذیر با شریک زندگی خود کار کنید.

سعی کنید در این ماه مدتی را به انجام کارهایی اختصاص دهید که شما را از منطقه راحتی خارج می کند. خواه این رفتینگ آب سفید باشد ، اردو زدن ، ملاقات با افراد جدید یا ایجاد مهارت جدید. به محض اینکه این فعالیت جدید را امتحان کردید ، با چه سرعتی به سرعت احساس تعجب خواهید کرد. به خودتان اجازه ندهید در زیر محدودیت های خود تسویه کنید – از چرخه بازی کوچک ، Cap خلاص شوید.

مه 2021

شوالیه گرزها: عزیزتر برجسته برج جدی ، ماه مه یک ماه پر از فرصت برای تجربه شور ، شادی و خلاقیت مانند هرگز قبل خواهد بود. تنها کاری که باید انجام دهید تسلیم شدن در برابر روند کار است ، و ایده چگونگی حضور در زندگی را رها کنید. اگر می خواهید خود و خوشبختی خود را در اولویت قرار دهید ، جهان آماده است تا بیش از آنچه تصور می کنید به شما شادی بخشد. گرفتن؟ اجازه ندهید که خودتان را خسته یا سوزانده شود. بد نیست تعادلی بین کار و بازی پیدا کنید. بیش از حد هر دو باعث خستگی و جدا شدن از خود می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>