طالع بینی تاروت Capricorn: مارس 2021

[ad_1]

آیا شما آماده هستید که به قدرت خود قدم بگذارید ، برج جدی؟ تاروتسکوپ ماهانه شما – یا فال تاروت ، ترکیبی از کارت تاروت و طالع بینی – می تواند به شما کمک کند دیدگاه خود را تغییر دهید و تغییرات لازم برای رشد را ایجاد کنید. تو اینو داری

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید آنچه را که با فال تاروت ماهانه ، برج برج ، برای علائم شما در انتظار است و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، حرفه و هر چیز بین راهی حرکت کنند. اطلاعات بیشتر در meghanrosewellness.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

مارس 2021

جادوگر: چه کسی را گول می زنید که می گویید همه چیز خوب است؟ در بنیاد شما شکاف هایی وجود دارد که فقط می تواند با صمیمیت واقعی دوستان ، عاشقان و خانواده به طور کامل پر شود. اگرچه شما توانایی حرکت به جلو و حمایت از خود را دارید ، اما باید به یاد داشته باشید که بیشترین رشد و نمو را در صورت احاطه در کنار افراد مناسب دارید. با این حال ، اگر صرف وقت برای گذراندن وقت با افراد زندگی خود بیش از تنهایی احساس تنهایی می کند ، باید با کسانی که تاریخ انقضا آنها را ملاقات کرده است (یا از آنها بیشتر شده است) کنار بیایید و برای ایجاد ارتباط بیشتر هماهنگ کنید.

اگر بتوانید در ماه مارس وقت بگذارید تا در مورد شخصی از گذشته خود که حضوری عمیق و متفکر دارد تجدید نظر کنید ، این زمان مناسب برای ورود مجدد او به زندگی شما خواهد بود. به یاد داشته باشید ، هر کس شایسته لغو یا قطع شدن نیست – به ویژه اگر این یک عشق گذشته باشد که اکنون با گذشت مدتی دوست بزرگ خواهد شد. در مورد فرصت هایی که به آنها بله می گویید ، تشخیص داشته باشید ، اما در مورد آنچه که رد می کنید احتیاط بیشتری داشته باشید. شما در حال حاضر هر آنچه را که در درون خود می خواهید دارید ، اما وصیت واقعی سحر و جادو در توانایی شما در زنده کردن این نور داخلی دیده می شود. هیچ رویایی برای تو بزرگ نیست ، کپ.

فوریه 2021

خورشید: لحظه ها و خاطرات خوشی را می بینم که در این ماه ساخته شده اند ، سرپوش! فوریه یک ماه خواهد بود که به نظر می رسد شما “یادداشت استرس” را دریافت نکرده اید که بقیه با عصبانیت در آن دست تکان می دهند. اگرچه ممکن است افراد اطراف شما با احساسات فزاینده ای دست و پنجه نرم کنند ، اما این بدان معنا نیست که شما باید به هرج و مرج بپیوندید.

با پیشرفت هفته ها انتظار غیر منتظره را داشته باشید. فرصتی برای تغییر زندگی وجود دارد که خود را به شما نشان می دهد. برای برخی ، قلب و خانه شما در حال گسترش است. تبریک می گویم! برای دیگران ، این گسترش “خود” است. شما شروع به دیدن مسیر خود با وضوح بیشتری می کنید و از نحوه حرکت در جهان احساس اطمینان می کنید. قبل از پایان ماه نفس راحتی می کشید و راه حل مناسب برای مسئله ای را که مدتی است با آن مواجه هستید پیدا می کنید. تسکین استرس در لحظات آرامش واقعی به سراغ شما می آید. پاهای خود را به سمت بالا لگد بزنید ، تلفن خود را به اتاق دیگر بیندازید و به خود اجازه دهید تا استراحت کند زیرا زندگی در ماه جاری برای شما روان است.

ژانویه 2021

پنج شمشیر: به نظر می رسد با شروع سال درگیری ایجاد می شود. این موضوع درونی باشد یا با شخصی که می شناسید ، درک کنید که درگیری لزوماً به معنی از دست دادن یا درد نیست. گاهی اوقات این تنها راه برای درک واقعی جای شماست.

در این همه باید یک درس بزرگتر آموخت ، عزیز برج جدی. بدانید که وقتی به ارزشهای خود وفادار می مانید ، دیگران چاره ای ندارند جز اینکه به حقیقت شما پایبند باشند. آن را مانند آنچه که هست بگویید و مایل باشید قدم در قدرت خود بگذارید. شما ممکن است با نتیجه خوشایند تعجب کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>