طالع بینی تاروت Capricorn: ژوئن 2021

[ad_1]

آیا شما آماده هستید که به قدرت خود قدم بگذارید ، برج جدی؟ تاروتسکوپ ماهانه شما – یا فال تاروت ، ترکیبی از کارت تاروت و طالع بینی – می تواند به شما کمک کند دیدگاه خود را تغییر دهید و تغییرات لازم برای رشد را ایجاد کنید. تو اینو داری

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید آنچه را که با فال تاروت ماهانه ، برج جدی ، برای علائم شما در نظر گرفته شده است. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، حرفه و هر چیز بین راهی حرکت کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

ژوئن 2021

شوالیه جام ها: اوه من ، برج جدی ، تو سرخ می شوی؟ به نظر می رسد عشق در هوا است و کوپید در شرف پرتاب تیر خود را مستقیم در مرکز قلب تپنده شماست! اگر در جستجوی عشق هستید ، انتظار داشته باشید که ژوئن پر شود از فرصت هایی برای به اشتراک گذاشتن عمیق ترین افکار ، خنده های شکمی و نگاه های معشوقانه شما با شخصی خاص. برای برخی از شما ، راه های جدیدی برای ملاقات با عاشقان بالقوه باز خواهید کرد – وقت آن است که خودتان را به روشهای جدید و سرگرم کننده ای ارائه دهید. قبلاً گرفته شده اید؟ این می تواند زمان مناسبی برای تلاش برای ادویه دادن وسایل داخل و خارج اتاق خواب باشد. به یاد داشته باشید ، بیشتر افراد وقتی به شریک زندگی خود اعتماد دارند آزادترین فرد خود هستند ، بنابراین اگر قبلاً جفت شده اید سعی کنید روی ارتباط آسیب پذیر با شریک زندگی (همسر) خود کار کنید.

سعی کنید در این ماه مدتی را به انجام کارهایی اختصاص دهید که شما را از منطقه راحتی خارج می کند. خواه این رفتینگ آب سفید باشد ، اردو زدن ، ملاقات با افراد جدید یا ایجاد مهارت جدید. به محض اینکه این فعالیت جدید را امتحان کردید ، با سرعتی که به سرعت تحمل می کنید ، کاملاً متعجب خواهید شد. به خودتان اجازه ندهید در زیر محدودیت های خود حل و فصل شود – از چرخه بازی کوچک ، Cap خلاص شوید.

مه 2021

شوالیه گرزها: عزیزترین برج جدی برج مه ، ماه مه یک ماه پر از فرصت برای تجربه شور ، شادی و خلاقیت مانند هرگز قبل خواهد بود. تنها کاری که باید انجام دهید تسلیم شدن در برابر روند کار است ، و ایده چگونگی حضور در زندگی را رها کنید. اگر می خواهید خود و خوشبختی خود را در اولویت قرار دهید ، جهان آماده است تا بیش از آنچه تصور می کنید به شما شادی بخشد. گرفتن؟ اجازه ندهید که خودتان را خسته یا سوزانده شود. بد نیست تعادلی بین کار و بازی پیدا کنید. بیش از حد هر دو باعث خستگی و جدا شدن از خود می شود.

در ماه مه وقت بگذارید تا بفهمید چه چیزی واقعاً به آن علاقه دارید. این می تواند یک کار بشردوستانه ، یک سرگرمی ، شخصی باشد که شما آماده اید به عشق خود اعتراف کنید یا حتی یک کتاب یا سریال تلویزیونی. از شما خواسته می شود با آنچه دوست دارید ارتباط عمیق تری داشته باشید تا بتوانید با اطمینان آن را به دیگران ابراز کنید و با سایر همفکران خود در ارتباط باشید. به سفر بله بگویید ، به جنگجوی آخر هفته بودن بله بگویید ، به زندگی بله بگویید!

آوریل 2021

هفت پنتاکل: سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری! برج جدی ، شما به طور طبیعی در انجام کارها و انجام کارها نه تنها به روش صحیح ، بلکه اغلب اوقات ، بهترین روش استعداد دارید. شما استعدادهای طبیعی دارید که بسیاری دیگر از آنها برخوردار نیستند ، اما توانایی تشخیص تخصص های خود را ندارید. ماه آوریل را در نظر بگیرید و روی سلامت روان ، احساس ارزشمندی و آینده ای پر از آرامش سرمایه گذاری کنید. اگر ماندن در حالت جریانی برایتان دشوار است ، به عادت های روزمره ای که منجر به تسلیم شدن می شوند ، فکر کنید. برای بعضی ها این نقاشی ، رقص ، نوشتن یا نقاشی است. قبل از اینکه نگران انجام “بی عیب و نقص انجام کارها” باشید ، سعی کنید به خلاقیت کودکانه خود بازگردید. توجه داشته باشید که “کاملا” به نقل از یک نقل قول در اطراف خود وجود دارد – کمال قابل دستیابی نیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>