طالع بینی طاروس تاروت: ژوئن 2021

[ad_1]

تائور عزیز 2021 برای شما چه شکلی است؟ تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – در اینجا هستند تا به شما کمک کنند بالاترین خود ارتعاشی خود را پیدا کنید. به خود یادآوری کنید که تغییرات پرانرژی خوب است – این به سادگی از شما می خواهد که رشد کرده و به فصل جدیدی از زندگی خود صعود کنید.

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید چه چیزی در معرض علائم شما با فال تاروت ماهانه ، ثور است. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، حرفه و هر چیز بین راهی حرکت کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

ژوئن 2021

سه فنجان: عزیزم زیبای ونوس من ، می خواهم هنگام ورود به ماه ژوئن از چند نکته آگاه باشید: چه کسی در اطراف شما با وفاداری و صداقت ظاهر می شود و چه کسی کوتاه می آید؟ شما باید در این ماه چند تصمیم سخت بگیرید در مورد اینکه چه کسی شایسته وقت شماست و چه کسی تمام شده است.

صرف نظر از اینکه چه مدت شخصی را می شناسید ، رابطه او با شما چیست یا زندگی شما با هم در هم آمیخته است ، روابط یک طرفه را بهانه نمی کند. هنگامی که به افراد اشتباه “نه” می گویید ، به جهان اجازه می دهید که ببیند شما آماده اید که به افراد درست “بله” بگویید. اگر اخیراً ضرر کرده اید ، این ماه برای شما بسیار شفابخش خواهد بود. انتظار داشته باشید که در گروه دوست خود عمیق تر و آسیب پذیرتر شوید. من یک نوع پیوند خانوادگی انتخاب شده را احساس می کنم. سعی کنید در آیین ها ، سنت ها و مجالس با کسانی که بیشتر دوست دارید ، در هم آمیخته و دعوت شوید. آنها نه تنها از تلاش های شما قدردانی می کنند ، بلکه در این روند احساس حمایت و علاقه عمیقی خواهید کرد.

اگر سو about ظن های خزنده داری نسبت به کسی یا چیزی “خیلی خوب برای صحت” داشته باشید ، راهنماهای شما هشدار می دهند که اجازه ندهید خود را درگیر گرایش های مشکوک کنید. شروع به تصور زندگی کنید که می توانید به اطرافیان ، موفقیت ها و مهمتر از همه اعتماد کنید: خودتان. زمان انزوا نیست ، شما به سمت جامعه آگاه و ارتباطات برای ماه ژوئن فراخوانده می شوید. با صحبت مهربانانه با خود شروع کنید ، و سپس شاخه شاخه شوید تا با دیگران که همین کار را می کنند ، احاطه کنید. بگذارید از خرداد حمایتی لذت ببرید!

مه 2021

ده فنجان: آه ، ثور ماه مه در آستانه ورود شما به فصلی از رویاهای واقع شده است. شما به هیچ وجه فصل خورشیدی خود را نمی گذراندید! بدون تمام سخت کوشی و عزم و اراده ای که امسال با خود نشان داده اید ، در موقعیت فعلی قرار نخواهید داشت. برای برخی ، این ممکن است یک غواصی داخلی باشد که رخ داده است. ارزیابی مجدد روابط ، مرزها ، مهارت های مقابله ای و سازوکارهای دفاعی به شما این امکان را داده است که به زندگی با روشی محوری تر نزدیک شوید. اگر این کار را ادامه دهید ، پاداش های عظیم کارمی برای شما به ارمغان می آورد! سعی کنید در کنار دیگران خونسردی خود را حفظ کنید در حالی که به خود یک پاس سالن نیز می دهید تا عمیق ترین احساسات خود را احساس کنید.

ممکن است احساس کرده باشد که ماه گذشته چند عقبگرد یا رکود به همراه داشته است و شما را نسبت به جایگاهی که با نزدیکترین افراد خود دارید ، گیج کرده است. نگران نباشید ماه مه شفافیت لازم و شایسته شما را برای شما به ارمغان می آورد. اگر کسی یک پا را در و دیگری را بیرون نگه داشته است ، وظیفه شما این است که به آرامی هر دو پا را بیرون بیاورید. برای کسانی که آماده هستند کاملاً متعهد شوند که برای شما قابل اعتماد هستند فضای بیشتری فراهم کنید ، به همان روشی که برای بسیاری دیگر نیز قابل اعتماد هستید. من همچنین می بینم که نگرانی های بهداشتی وجود دارد که شما می توانید از طریق حرکت ، و به طور بالقوه از رونمایی و جلوگیری از آلرژی غذایی جلوگیری کنید. بدن شما در ماه مه احساس آزادی ، سبک و شادی می کند. به کار خود ادامه دهید ، و جهان همچنان از بسیاری جهات جدید به شما برکت می دهد!

آوریل 2021

دو تا از Pentacles: چند وظیفه ای لباس محکم شما نیست ، دوست ونوس من. با وارد شدن به یک ماه که آغاز فصل شمسی شما است ، بهترین هدیه تولد که می توانید به خود بدهید آزاد کردن هرج و مرج است. اطمینان حاصل کنید که تقویم خود را مرتب نگه دارید و اطمینان حاصل کنید که هیچ جلسه ، تماس یا مهلتی را از دست نداده اید. به نظر می رسد ذهن شما اخیراً همه جا را فراگرفته است و این ماه فرصتی برای تعریف مجدد رابطه شما با سازمان خواهد بود. آیا مسئولیتهای لحظه ای را نادیده می گیرید اما رنج غیرضروری برای آینده خود ایجاد می کنید؟ اجازه ندهید زندگی گلوله برفی شما به یک نابسامانی بی نظم تبدیل شود. همانطور که خانم لورین هیل به ما یادآوری می کند: “همه چیز می تواند خیلی ساده باشد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>