طالع بینی لئو تاروت: آوریل 2021

[ad_1]

رشدت را داشته باش ، لئو! تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا فال های تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – می توانند به شما کمک کنند تا دیدگاه خود را تغییر دهید تا به همان چیزی که همیشه آرزو داشتید باشید باشید. با هم ، می توانیم بالاترین خود ارتعاشی شما را در سال 2021 پیدا کنیم.

در ادامه مطلب بخوانید تا ببینید آنچه را که با فال تاروت ماهانه شما ، لئو ، در معرض علائم شماست ، می بینید. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، شغل و همه چیز بین راه پیمایش کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

آوریل 2021

نه پنتاکل: خوب ، خوب ، خوب لئو … به نظر می رسد که سخت کوشی شما در ماه آوریل بسیار نتیجه می دهد. مسیر شغلی شما چیزی غیر معمول نبوده است. با ماه نو در 11 آوریل ، شما آماده خواهید بود که دقیقاً همان چیزی را که می خواهید برای نتیجه گیری در تصمیمات و تصمیمات خود بخواهید. وقتی صحبت از امور مالی به نظر می رسد چند سوراخ در پایین قایق شما وجود دارد و وقتی از اشتراک غیرضروری ، هزینه های مکرر یا دوستان یا اعضای خانواده وابسته به مالی خود صرف نظر کنید ، وضعیت بهتری خواهید داشت. ببینید که نیازی به ساخت بیشتر ندارید ، فقط باید هزینه کمتری را شروع کنید! در این ماه حدود زمان ، پول و انرژی خود را تعیین کنید و نحوه تغییر زندگی خود را به سمت بهتر مشاهده کنید.

شما در مسیری قرار دارید که شاید بیشتر افراد آن را درک نکنند ، اما نکته زندگی برای همه قابل درک نیست ، بلکه درک و بیان کامل آن است خودت. برای برخی ، من می بینم که شما در حال پذیرش مجردی هستید. رها کردن این ایده که برای اینکه احساس رضایت داشته باشید باید از یک رابطه به رابطه دیگر بپردازید ، شما را آزاد می کند. این آغوش تازه پیدا شده از تنهایی و عشق به خود ، فرد مناسب را در زمان مناسب جذب می کند ، اما در این فصل از داستان خود عجله نکنید. در عوض ، راه های بیشتری پیدا کنید تا در زندگی خود حضور داشته باشید و قبل از رسیدن آنها به صدای داخلی خود واقعاً گوش دهید.

مارس 2021

سه شمشیر: شیر با قلب بره. به نظر می رسد شما احساس عمیق از دست دادن و درد دارید که زندگی شما را در بن بست نگه می دارد. راهنماهای شما از شما می خواهند که درد ، احساسات طاقت فرسا یا ناامیدی موجود در یک چیز زیبا را کیمیا کنید. شما به سمت آسیب پذیری فراخوانده می شوید – باید شرایط را برطرف کرد نمی توان از آن جلوگیری کرد. حتی اگر این شخص ، شغل یا سناریو را ترک کنید ، همان درس بعداً برای شما پدیدار می شود.

صرف ناشناخته یا ناخوشایند بودن چیزی به معنای اشتباه بودن شما نیست. اگر اخیراً در مورد روشی که اخیراً رخ داده است خود را کتک زده اید ، ماه مارس ماه تصحیح اشتباهات شما خواهد بود. از مسئولیت پذیری نترسید یا فضای مکالمه های سخت را در اختیار داشته باشید. با احسان و عشق کسانی که از نزدیک شدن به آنها می ترسید روبرو خواهید شد. نفس عمیق بکشید ، بلند بایستید و با اطمینان به سمت این فصل جدید بروید. شما در اینجا و اکنون چرخه های قدیمی را می شکنید.

فوریه 2021

چهار شمشیر: در این ماه از شما خواسته می شود که رفتارهای قدیمی را آرام کنید. به نظر می رسد گذشته نزدیک باعث شعله ور شدن احساسات و افزایش تنش ها شده است. افراد و موقعیت های خاص بیش از آنچه دوست دارید بپذیرید باعث تحریک شما می شود ، لئو. دلهره نیست. فوریه یک زمان قدرتمند برای شما خواهد بود تا بتوانید مسئولیت پذیری را شروع کنید و در نهایت خود را از این الگو رها کنید. اگر اخیراً با عصبانیت یا ترس عمیق دست و پنجه نرم می کنید ، بدانید که در شرف قبولی در این آزمون به ظاهر بی پایان هستید. برخیز و از آنچه گفتی یا در حالی که بیش از حد خسته شده ای عذرخواهی کرد ، عذرخواهی کن. نزدیکان شما درک خواهند کرد – یعنی اگر مایلید واقعاً آسیب پذیر باشید.

برای برخی از شما این نشانه صادقانه تر بودن در مورد اهداف شما است. به نظر می رسد که شما در هفته های اخیر از صداقت خود دور شده اید و این نشانه شما برای بازگشت به حقیقت خود است. لازم نیست با استفاده از شبکه های اجتماعی ، کار بیش از حد ، عادت های نامناسب در رابطه دوستیابی یا پرتوهای Netflix ، حواس خود را پرت کنید. کمی وقت بگذارید تا استراحت کنید و از برق بکشید – روح شما از شما تشکر می کند.

ژانویه 2021

شش جام: شما به یک سال جدید سرشار از سعادت و بازی می روید ، لئو دوست داشتنی من! ژانویه همه چیز این است که بگذارید اوقات خوب بگذرد و به خود یادآوری کنید که هیچ چیز “برای واقعی بودن خیلی خوب نیست” – شما سزاوار خوشبختی هستید که برای شما رقم می خورد.

تعطیلات یا تعطیلات با معشوق ممکن است همان چیزی باشد که این انرژی آرام را برای شما فراهم می کند ، یا صرفاً کنار گذاشتن مسئولیت ها و گاز گرفتن بیش از یک شیر به درستی می تواند جوید. به بی دغدغه ترین قسمت زندگی خود فکر کنید. چه چیزی شما را از این احساس باز می دارد؟ پاسخ هرچه باشد ، بگذارید برود و برای راحتی بیشتر جا باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>