طالع بینی لئو تاروت: مه 2021

[ad_1]

رشدت را داشته باش ، لئو! تاروتسکپ های ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – می تواند به شما کمک کند دیدگاه خود را تغییر دهید تا به همان چیزی که همیشه آرزو داشتید باشید باشید. با هم ، می توانیم بالاترین خود ارتعاشی شما را در سال 2021 پیدا کنیم.

در ادامه مطلب بخوانید تا ببینید آنچه را که با فال تاروت ماهانه شما ، لئو ، در معرض نشانه شماست ، می بینید. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا در روابط ، شغل و همه چیز بین راه پیمایش کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

مه 2021

مرگ: مه پاک می شود ، لئو عزیز. چه اخیراً از نظر عاطفی یا جسمی خسته شده باشید ، به نظر می رسد جهان سعی کرده است شما را به این نتیجه برساند که یک چرخه قدیمی به این روش یا روش دیگر در حال پایان است. اگر تلاش کرده اید که روش حرکت به جلو را به وضوح ببینید ، بگذارید این وضوح در ماه مه با شکوفایی جهان (چه در داخل و چه در خارج) به شما هدیه شود. امسال با عمیق ترین و تاریک ترین دروس خود آزمایش شده اید و در شرف پیروزی هستید. با این حال ، نمی توانید مدام دیگران را به دلیل ناسازگاری خود مقصر بدانید. هنگامی که به موفقیت ، رشد یا عشق واقعی نزدیک می شوید ، تمایل به تخریب در خود دارید. بگذارید از شما بپرسم: آخرین باری که اجازه داده اید کسی حقیقت شما را ببیند کی بوده است؟ رنج ها و سختی های گذشته خود را رها کنید. آنها شما را تعریف نمی کنند. حقیقت شما خلوص و اصالت است که در زیر هر آنچه برای شما اتفاق افتاده است.

اگر در امور مالی خود احساس ضرر یا رکود کرده اید ، انتظار تغییر در ماه مه را داشته باشید. با این حال ، برای ضربه زدن به برنده تمام پولهای بعدی خود ، باید مایل باشید خارج از چارچوب فکر کنید. روح در حال تحریک کردن شماست که “راه خود را دنبال کنید” و کاری را انجام دهید که کمی خطرناک باشد تا به شما جایزه ای زیبا بدست آورد. اگر فکر کرده اید که بیشتر خود (یا کار خود) را با دیگران به اشتراک بگذارید یا نه ، این را به عنوان نشانه ای برای گفتن “بله” در نظر بگیرید. برخی از شما ممکن است در ماه می از نظر جسمی در حال حرکت باشید و فرصت های زیادی در سمت دیگر این مکان برای شما ایجاد می شود. به روده خود اعتماد کرده و با روند رو به رشد زندگی روبرو شوید. دیگر با جریان مبارزه نکن ، لئو!

آوریل 2021

نه پنتاکل: خوب ، خوب ، خوب لئو. به نظر می رسد که سخت کوشی شما در ماه آوریل بسیار نتیجه می دهد. مسیر شغلی شما چیزی غیر معمول نبوده است. با ماه نو در 11 آوریل ، شما آماده خواهید بود که دقیقاً همان چیزی را که می خواهید برای نتیجه و تصمیم خود انتخاب کنید. وقتی صحبت از امور مالی می شود انگار چند سوراخ در کف قایق شما وجود دارد و وقتی از اشتراک غیرضروری ، هزینه های مکرر یا دوستان یا اعضای خانواده وابسته به مالی خود صرف نظر کنید ، وضعیت بهتری خواهید داشت. ببینید که نیازی به ساخت بیشتر ندارید ، فقط باید هزینه کمتری را شروع کنید! در این ماه حدود زمان ، پول و انرژی خود محدودیت هایی را تعیین کنید و نحوه تغییر زندگی خود را به سمت بهتر مشاهده کنید.

شما در مسیری قرار دارید که ممکن است اکثر افراد آن را درک نکنند ، اما نکته زندگی برای همه قابل درک نیست – این درک و بیان کامل است خودت. برای برخی ، من می بینم که شما در حال پذیرش مجردی هستید. رها کردن این ایده که برای اینکه احساس رضایت داشته باشید باید از یک رابطه به رابطه دیگر بپردازید ، شما را آزاد می کند. این آغوش تازه پیدا شده از تنهایی و عشق به خود باعث می شود که فرد مناسب در زمان مناسب جذب شود ، اما در این فصل از داستان خود عجله نکنید. در عوض ، راه های بیشتری پیدا کنید تا در زندگی خود حضور داشته باشید و قبل از رسیدن آنها به صدای داخلی خود واقعی گوش دهید.

مارس 2021

سه شمشیر: شیر با قلب بره. به نظر می رسد شما احساس عمیق از دست دادن و درد دارید که زندگی شما را در بن بست نگه می دارد. راهنماهای شما از شما می خواهند که درد ، احساسات طاقت فرسا یا ناامیدی موجود در یک چیز زیبا را کیمیا کنید. شما به سمت آسیب پذیری فراخوانده می شوید – باید شرایط را برطرف کرد نمی توان از آن جلوگیری کرد. حتی اگر این فرد ، شغل یا سناریو را ترک کنید ، همان درس بعداً برای شما پدیدار می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>