طالع بینی لئو تاروت: ژوئیه 2021

[ad_1]

اگر در امور مالی خود احساس ضرر یا رکود کرده اید ، انتظار تغییر در ماه مه را داشته باشید. با این حال ، برای ضربه زدن به برنده تمام پولهای بعدی خود ، باید مایل باشید خارج از چارچوب فکر کنید. روح در حال تحریک کردن شماست که “راه خود را دنبال کنید” و کاری را انجام دهید که کمی خطرناک باشد تا به شما جایزه ای زیبا بدست آورد. اگر فکر کرده اید که بیشتر از خودتان (یا کارهایتان) را با دیگران به اشتراک بگذارید یا نه ، این را به عنوان علامت مثبت بگویید. برخی از شما ممکن است در ماه مه از نظر جسمی در حال حرکت باشید و فرصت های زیادی در سمت دیگر این مکان برای شما ایجاد می شود. به روده خود اعتماد کنید و با روند رو به تغییر زندگی ادامه دهید. دیگر با جریان مبارزه نکن ، لئو!

آوریل 2021

نه پنتاکل: خوب ، خوب ، خوب لئو. به نظر می رسد که سخت کوشی شما در ماه آوریل بسیار نتیجه می دهد. مسیر شغلی شما چیزی غیر معمول نبوده است. با ماه نو در 11 آوریل ، شما آماده خواهید بود که دقیقاً همان چیزی را که می خواهید برای نتیجه و تصمیم خود انتخاب کنید. وقتی صحبت از امور مالی می شود انگار چند سوراخ در پایین قایق شما وجود دارد و وقتی از اشتراک غیرضروری ، هزینه های مکرر یا دوستان یا اعضای خانواده وابسته به مالی خود صرف نظر کنید ، وضعیت بهتری خواهید داشت. ببینید که نیازی به ساخت بیشتر ندارید ، فقط باید هزینه کمتری را شروع کنید! در این ماه حدود زمان ، پول و انرژی خود را تعیین کنید و نحوه تغییر زندگی شما را به سمت بهتر مشاهده کنید.

شما در مسیری قرار دارید که شاید اکثر افراد آن را درک نکنند ، اما نکته زندگی برای همه قابل درک نیست – این درک و بیان کامل است خودت. برای برخی ، من می بینم که شما در حال پذیرش مجردی هستید. رها کردن این ایده که برای اینکه احساس رضایت داشته باشید باید از یک رابطه به رابطه دیگر بپردازید ، شما را آزاد می کند. این آغوش تازه پیدا شده از تنهایی و عشق به خود باعث می شود که فرد مناسب در زمان مناسب جذب شود ، اما در این فصل از داستان خود عجله نکنید. در عوض ، راه های بیشتری پیدا کنید تا در زندگی خود حضور داشته باشید و قبل از رسیدن آنها به صدای داخلی خود واقعاً گوش دهید.

مارس 2021

سه شمشیر: شیر با قلب بره. به نظر می رسد شما احساس عمیق از دست دادن و درد دارید که زندگی شما را در بن بست نگه می دارد. راهنماهای شما از شما می خواهند که درد ، احساسات طاقت فرسا یا ناامیدی موجود در یک چیز زیبا را کیمیا کنید. شما به سمت آسیب پذیری فراخوانده می شوید – باید شرایط را برطرف کرد نمی توان از آن جلوگیری کرد. حتی اگر این فرد ، شغل یا سناریو را ترک کنید ، همان درس بعداً برای شما ظاهر می شود.

صرف ناآشنا یا ناخوشایند بودن چیزی به معنای اشتباه بودن شما نیست. اگر اخیراً در مورد روشی که اخیراً رخ داده است خود را کتک زده اید ، ماه مارس ماه اصلاح اشتباهات شما خواهد بود. از مسئولیت پذیری نترسید یا فضای مکالمه های سخت را در اختیار داشته باشید. با کسانی که از نزدیک شدن به آنها می ترسید با مهربانی و عشق روبرو خواهید شد. نفس عمیق بکشید ، بلند بایستید و با اطمینان به سمت این فصل جدید بروید. شما در اینجا و اکنون چرخه های قدیمی را می شکنید.

فوریه 2021

چهار شمشیر: در این ماه از شما خواسته می شود که رفتارهای قدیمی را آرام کنید. به نظر می رسد گذشته نزدیک باعث شعله ور شدن احساسات و افزایش تنش ها شده است. افراد و موقعیت های خاص بیش از آنچه دوست دارید بپذیرید باعث تحریک شما می شود ، لئو. دلهره نیست. فوریه یک زمان قدرتمند برای شما خواهد بود تا بتوانید مسئولیت پذیری را شروع کنید و در نهایت خود را از این الگو رها کنید. اگر اخیراً با عصبانیت یا ترس عمیق دست و پنجه نرم می کنید ، بدانید که در شرف قبولی در این آزمون به ظاهر بی پایان هستید. برخیز و از آنچه گفتی یا در حالی که بیش از حد خسته شده اید عذرخواهی کنید. نزدیکان شما درک خواهند کرد – یعنی اگر مایلید واقعاً آسیب پذیر باشید.

برای برخی از شما این نشانه صادقانه تر بودن در مورد اهداف شما است. به نظر می رسد که شما در هفته های اخیر از صداقت خود دور شده اید و این نشانه شما برای بازگشت به حقیقت خود است. لازم نیست با استفاده از شبکه های اجتماعی ، کار زیاد ، عادت های نامناسب دوست یابی یا پرزهای نتفلیکس حواس خود را پرت کنید. کمی وقت بگذارید تا استراحت کنید و از برق بکشید – روح شما از شما تشکر می کند.

ژانویه 2021

شش جام: شما به یک سال جدید سرشار از سعادت و بازی می روید ، لئو دوست داشتنی من! ژانویه همه چیز این است که بگذارید اوقات خوب بگذرد و به خود یادآوری کنید که هیچ چیز “برای واقعی بودن خیلی خوب نیست” – شما سزاوار خوشبختی هستید که برای شما رقم می خورد.

تعطیلات یا تعطیلات با معشوق ممکن است همان چیزی باشد که شما این انرژی آرام را برای شما فراهم می کند ، یا صرفاً کنار گذاشتن مسئولیت ها و گاز گرفتن بیش از یک شیر به درستی می تواند جوید. به بی دغدغه ترین قسمت زندگی خود فکر کنید. چه چیزی شما را از این احساس باز می دارد؟ پاسخ هرچه باشد ، بگذارید برود و برای راحتی بیشتر جا باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>