طالع بینی Libra Tarot: آوریل 2021

[ad_1]

آیا شما آماده هستید که بفهمید Libra عزیز برای 2021 چه چیزی در انتظار است؟ تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – می توانند به شما کمک کنند همان چیزی باشید که همیشه آرزو داشتید باشید. فقط به خود یادآوری کنید که تغییر انرژی می تواند چیز خوبی باشد – این به شما اجازه می دهد تا به فصل جدیدی از زندگی خود صعود کنید. س isال این است: آیا می توانید با اصالت و صبر بیشتری برای خود حاضر شوید؟

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید آنچه را که برای علامت خود با فال تاروت ماهانه ، ترازو ذخیره می کنید ، می بینید. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، شغل و همه چیز بین راه پیمایش کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

آوریل 2021

ارامیت: عزیزترین ترازو ، ترازوها را دوباره متعادل کنید و در ماه آوریل کمی زمان پایین پیدا کنید. به نظر می رسد ذهن شما حتی سریعتر از زمان برنامه شما در حرکت است. اگر برای تعیین مرزها در زمان تنها بودن خود دشوار بوده اید ، این ماه تغییر گزینه های شماست. برخی از شما بیشتر وقت خود را به شریک زندگی ، دوست یا محل کار خود اختصاص داده و از نیازهای اساسی خود غافل شده اید. من احساس می کنم که حرکت بصری در هفته های آینده بسیار مفید خواهد بود زیرا شما در احساسات سنگین حرکت می کنید و در سختی هایی که متحمل شده اید معنی پیدا می کنید. احساس می کنم بسیاری از شما درد خود را کیمیا می کنید و آن را به اشتیاق خود تبدیل می کنید. برای آن دسته از شما که در مشاغلی کار می کنید که می توانید به دیگران کمک کنید یا به آنها بازگردانید ، این یک ماه بسیار خوب برای شما خواهد بود. من شاهد افزایش ، ارتقا promot یا فرصت های جدیدی برای کار هستم که منجر به موفقیت نهایی شما می شود.

اگر در حال تحصیل یا تحصیل هستید ، زمان خوبی خواهد بود تا سر خود را در کتابهای خود فرو ببرید و به سرعت به اطلاعات جدید دسترسی پیدا کنید. سعی کنید در طول ماه آوریل موسیقی کلاسیک را روشن کنید یا یک لیست پخش از ضربان های دو گوش را بارگیری کنید تا به شما در تمرکز ، خواب و اتصال به بدن پرانرژی کمک کند. به یاد داشته باشید که رابطه ای که با خود برقرار می کنید در نهایت نمایانگر روابطی است که می توانید با اطرافیان خود ایجاد کنید. اگر می خواهید با کسی عمیق تر ، نزدیکتر یا آسیب پذیرتر شوید – سعی کنید ابتدا روش هایی را که می توانید با خود انجام دهید درک کنید. از ماه آوریل استفاده کنید تا در اعماق زندگی خود بفهمید چه کسی هستید ، بنابراین می توانید با اطمینان خاطر خود را با کسانی که دوستشان دارید به اشتراک بگذارید.

مارس 2021

دو تا از Pentacles: ترازو ، به راحتی می توان گفت که در حال حاضر بیش از اندازه کافی در بشقاب خود دارید. اصراری که احساس می کنید حتی مسئولیت ها یا تعهدات بیشتری را به آن اضافه می کنید ، زخم قدیمی است که برای بهبودی کامل شما را ملزم به نشستن در سکون می کند. بهترین راه برای انجام بسیاری از کارها انجام همزمان یک کار است. لازم نیست قبل از استراحت خود را خشک کنید. به یاد داشته باشید که چشم انداز شما در زندگی بزرگترین شاخص برای چگونگی پیشرفت آینده شما خواهد بود. همانطور که درباره زندگی ، شغل و سلامتی خود بحث می کنید ، شروع به تماشای متن خود کنید. اطمینان حاصل کنید که جمله های خود را اینگونه بیان می کنید “من می توانم این کارها را انجام دهم” در مقابل “من باید این کارها را انجام دهم” و مشاهده می کنید که چگونه آن لحظات کوچک سپاسگزاری مسیر حرکت شما را به جلو تغییر می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>