طالع بینی Libra Tarot: جولای 2021

[ad_1]

اگر احساس کرده اید که در عشق گیر افتاده اید یا راکد هستید ، این به دلیل جدول زمانی متناقض بین شما و یک شریک الهی است – یکی یا هر دوی شما در حال حاضر با شخص دیگری درگیر هستید و باید انتهای شل را ببندید ، یا در یک جسمی هستند فاصله از شما ماه های تابستان را به خود اختصاص دهید تا از آزاد بودن لذت ببرید. به خودتان اجازه دهید توسط بسیاری از شرکای بالقوه خود را از پا در بیاورید و تا وقتی کسی را پیدا نکنید که با همان “زبان روح” صحبت می کند ، آرام نگیرید. اکنون زمان آن است که شما درمورد آنچه واقعاً می خواهید روشن کنید و صبر کنید تا سفارش تخصصی شما از جهان فرا برسد.

مه 2021

ملکه: اوه من ، به تمام این انرژی زهره در خانه نگاه کن ، ترازو: تو ، فصل ثور ، و ملکه همه ونوس هستند – و این چه مسابقه زیبایی است! ماه مه در مورد تفریط است. شما تشویق می شوید که به هر چیزی که احساس خوب و سالم است ، بله بگویید ، و به هر کس یا هر چیزی که خارج از همسویی احساس می کند نه. اگر نمی خواهید یک شیفت اضافی یا مشتری انتخاب کنید ، منفی است. اگر می خواهید خود را به ساحل ، آبگرم یا رستوران مورد علاقه خود ببرید ، بله واضح است. وقتی به خودتان اجازه می دهید از زندگی خود لذت ببرید بدون این که به آن تصمیم سنگین وزن اهمیت دهید ، خود را آزاد می کنید. شما پرخور نیستید زیرا به خود اجازه دسر خوردن می دهید ، و دوست بدی نیستید فقط به این دلیل که نمی خواستید تلفن را بردارید. بسیاری از قوانین و محدودیت هایی را که در زندگی خود ایجاد کرده اید کنار بگذارید و به سادگی بیاموزید که چگونه تعادل بین لذت و مسئولیت را پیدا کنید.

برای برخی از ترازوهای من ، شما به دلیل ترس از اینکه دیگران چگونه شما را نگاه می کنند ، مانع تصمیم گیری برای تغییر زندگی شده اید. بدانید که مه می تواند یک پنجره مناسب برای در آغوش گرفتن واقعی ترین خود باشد. برای برخی از شما ، این به معنای تغییر در پویایی روابط فعلی شما است. وقتی با خود صادق باشید ، صادقانه بودن با آنهایی که دوست دارید آسان تر است. برای دیگران ، این به معنای ریختن یک هویت قدیمی شغلی است. شما به مشاغلی که نگه داشته اید زنجیر نشده اید و اگر شرم ، گناه یا عدم انطباق با نحوه نشان دادن شما نسبت به بقیه جهان وجود دارد ، از May برای پاک کردن اینها استفاده کنید. خانه خود را حکیم کنید ، قلب خود را پاک کنید و گذشته خود را آزاد کنید. امروز یک روز جدید است ، و جهان آماده است تا نور شما کاملاً بدرخشد.

آوریل 2021

وارث: عزیزترین ترازو ، ترازوی خود را متعادل کنید و در ماه آوریل کمی زمان کمتری پیدا کنید. به نظر می رسد ذهن شما حتی سریعتر از زمان برنامه شما در حرکت است. اگر برای تعیین مرزها در زمان تنها بودن خود دشوار بوده اید ، این ماه تغییر گزینه های شماست. برخی از شما بیشتر وقت خود را به شریک زندگی ، دوست یا محل کار خود اختصاص داده و از نیازهای اساسی خود غافل شده اید. من احساس می کنم که حرکت بصری در هفته های آینده بسیار مفید خواهد بود زیرا شما در احساسات سنگین حرکت می کنید و در سختی هایی که متحمل شده اید معنی پیدا می کنید. احساس می کنم بسیاری از شما درد خود را کیمیا می کنید و آن را به اشتیاق خود تبدیل می کنید. برای آن دسته از شما که در مشاغلی کار می کنید که می توانید به دیگران کمک کنید یا آنها را پس دهید ، این یک ماه بسیار پر رونق برای شما خواهد بود. من شاهد افزایش ، ارتقا promot یا فرصت های جدید کاری هستم که منجر به موفقیت نهایی شما می شود.

اگر در حال تحصیل یا تحصیل هستید ، زمان خوبی خواهد بود تا سر خود را در کتابهای خود فرو ببرید و به سرعت به اطلاعات جدید دسترسی پیدا کنید. سعی کنید در طول ماه آوریل موسیقی کلاسیک را روشن کنید یا یک لیست پخش از ضربان های دو گوش را بارگیری کنید تا به شما در تمرکز ، خواب و اتصال به بدن پرانرژی کمک کند. به یاد داشته باشید که رابطه ای که با خود برقرار می کنید در نهایت نمایانگر روابطی است که می توانید با اطرافیان خود ایجاد کنید. اگر می خواهید با کسی عمیق ، نزدیک یا آسیب پذیرتر شوید ، سعی کنید راههایی را که می توانید در ابتدا با خود انجام دهید درک کنید. از ماه آوریل استفاده کنید تا در اعماق زندگی خود بفهمید چه کسی هستید ، بنابراین می توانید با اطمینان خاطر خود را با کسانی که دوستشان دارید به اشتراک بگذارید.

مارس 2021

دو تا از Pentacles: ترازو ، به راحتی می توان گفت که در حال حاضر بیش از اندازه کافی در بشقاب خود دارید. اصراری که احساس می کنید حتی مسئولیت ها یا تعهدات بیشتری را به آن اضافه می کنید ، زخم قدیمی است که برای بهبود کامل شما را ملزم به نشستن در سکون می کند. بهترین راه برای انجام بسیاری از کارها انجام یک کار همزمان است. لازم نیست قبل از استراحت خود را خشک کنید. به یاد داشته باشید که چشم انداز شما در زندگی بزرگترین شاخص برای چگونگی پیشرفت آینده شما خواهد بود. همانطور که درباره زندگی ، حرفه و سلامتی خود بحث می کنید ، شروع به تماشای متن خود کنید. اطمینان حاصل کنید که جملات خود را اینگونه بیان می کنید “من می توانم این کارها را انجام دهم” در مقابل “من باید این کارها را انجام دهم” و ببینید که چگونه آن لحظات کوچک سپاسگزاری مسیر حرکت شما را به جلو تغییر می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>