طالع بینی Libra Tarot: ژوئن 2021

[ad_1]

برای برخی از ترازوهای من ، شما به دلیل ترس از اینکه دیگران چگونه شما را نگاه می کنند ، مانع تصمیم گیری برای تغییر زندگی شده اید. بدانید که مه می تواند یک پنجره مناسب برای در آغوش گرفتن واقعی ترین خود باشد. برای برخی از شما ، این به معنای تغییر در پویایی روابط فعلی شما است. وقتی با خود صادق باشید ، صادق بودن با آنهایی که دوست دارید آسان تر است. برای دیگران ، این به معنای ریختن یک هویت قدیمی شغلی است. شما به مشاغلی که نگه داشته اید زنجیر نشده اید و اگر شرم ، گناه یا عدم انطباق با نحوه نشان دادن شما نسبت به بقیه جهان وجود دارد ، از May برای پاک کردن اینها استفاده کنید. خانه خود را حکیم کنید ، قلب خود را پاک کنید و گذشته خود را آزاد کنید. امروز روز جدیدی است و جهان آماده تابیدن کامل نور شماست.

آوریل 2021

ارامیت: عزیزترین ترازو ، ترازوی خود را متعادل کنید و در ماه آوریل کمی زمان کمتری پیدا کنید. به نظر می رسد ذهن شما حتی سریعتر از زمان برنامه شما در حرکت است. اگر برای تعیین مرزها در زمان تنها بودن خود دشوار بودید ، این ماه تغییر گزینه های شماست. برخی از شما بیشتر وقت خود را به شریک زندگی ، دوست یا محل کار خود اختصاص داده و از نیازهای اساسی خود غافل شده اید. من احساس می کنم که حرکت بصری در هفته های آینده بسیار مفید خواهد بود زیرا شما در احساسات سنگین حرکت می کنید و در سختی هایی که متحمل شده اید معنی پیدا می کنید. احساس می کنم بسیاری از شما درد خود را کیمیا می کنید و آن را به اشتیاق خود تبدیل می کنید. برای آن دسته از شما که در مشاغلی کار می کنید که می توانید به دیگران کمک کنید یا به آنها بازگردانید ، این یک ماه بسیار خوب برای شما خواهد بود. من شاهد افزایش ، ارتقا promot یا فرصت های جدیدی برای کار هستم که منجر به موفقیت نهایی شما می شود.

اگر در حال تحصیل یا تحصیل هستید ، زمان خوبی خواهد بود تا سر خود را در کتابهای خود فرو ببرید و به سرعت به اطلاعات جدید دسترسی پیدا کنید. سعی کنید در طول ماه آوریل موسیقی کلاسیک را روشن کنید یا یک لیست پخش از ضربان های دو گوش را بارگیری کنید تا به شما در تمرکز ، خواب و اتصال به بدن پرانرژی کمک کند. به یاد داشته باشید که رابطه ای که با خود برقرار می کنید در نهایت نمایانگر روابطی است که می توانید با اطرافیان خود ایجاد کنید. اگر می خواهید با کسی عمیق تر ، نزدیکتر یا آسیب پذیرتر شوید ، سعی کنید ابتدا روش هایی را که می توانید با خود انجام دهید درک کنید. از ماه آوریل استفاده کنید تا در اعماق زندگی خود بفهمید چه کسی هستید ، بنابراین می توانید با اطمینان خاطر خود را با کسانی که دوست دارید به اشتراک بگذارید

مارس 2021

دو تا از Pentacles: ترازو ، به راحتی می توان گفت که در حال حاضر بیش از اندازه کافی در بشقاب خود دارید. اصراری که احساس می کنید حتی مسئولیت ها یا تعهدات بیشتری را به آن اضافه می کنید ، زخم قدیمی است که برای بهبود کامل شما را ملزم به نشستن در سکون می کند. بهترین راه برای انجام بسیاری از کارها انجام همزمان یک کار است. لازم نیست قبل از استراحت خود را خشک کنید. به یاد داشته باشید که چشم انداز شما در زندگی بزرگترین شاخص برای چگونگی پیشرفت آینده شما خواهد بود. همانطور که درباره زندگی ، حرفه و سلامتی خود بحث می کنید ، شروع به تماشای متن خود کنید. اطمینان حاصل کنید که جملات خود را اینگونه بیان می کنید “من می توانم این کارها را انجام دهم” در مقابل “من باید این کارها را انجام دهم” و مشاهده می کنید که چگونه آن لحظات کوچک سپاسگزاری مسیر حرکت شما را به جلو تغییر می دهد.

به نظر می رسد که اخیراً به فکر افراد گذشته خود بوده اید و راهنماهای شما شما را ترغیب می کنند کسانی را که بیشتر به شما آسیب زده اند ببخشید. بخشش شما برای آنها نیست ، و همچنین لازم نیست که برای آنها بیان شود. این فرایندی شخصی است و در صورت انتخاب می تواند به صورت خصوصی حفظ شود ، اما برای بهبودی باید احساس کنید. به خودتان اجازه دهید هر طور که لازم است گریه کنید ، فریاد بزنید ، یا این کار را انجام دهید. سرمایه گذاری های مالی شما نیز در این زمان قرار دارد که مطلوب باشد. نحوه بهبود قلب و کیف پول در مارس را همزمان ببینید. اگر اقدامات صحیحی را انجام دهید ، قبل از پایان ماه انتظار داشته باشید که فراوانی وجود داشته باشد!

فوریه 2021

هفت پنتاکل: امسال همه چیز در مورد هوشمند شدن با امور مالی ، ترازو است و فوریه جایی است که این سفر جدید آغاز می شود! به جای ناله و ناله در مورد تنظیم بودجه ، ذخیره مقدار کمی پول نقد اضافی در حساب پس انداز خود و یا صرف هزینه زیاد روی لاتهای شیر جو دو سر ، شروع به بررسی این روند به عنوان منبع لذت کنید. وقت آن است که با نحوه کسب درآمد خلاقیت به خرج دهید. آیا مهارت یا استعداد خاصی وجود دارد که به صورت رایگان ارائه دهید؟ آیا بدون پاداش اضافه کار کرده اید؟ شما قصد دارید هوشمندانه کار کنید ، نه سخت تر. آن مقیاس های ترازو را دوباره به تعادل برسانید ، و بیایید شروع به برنامه ریزی برای آینده شما کنیم!

وقف در این ماه در همه جبهه ها موضوع شماست ، بنابراین اگر پول مشکل شما نیست ، ممکن است وقت آن فرا رسیده باشد که به امور مالی “پرانرژی” خود نگاه کنید. روی افرادی سرمایه گذاری کنید که باعث می شوند احساس گرامی داشته باشید ، زمان بیشتری را صرف کارهای موردعلاقه خود کنید و اطمینان حاصل کنید که افرادی که از آنها مراقبت می کنید نسبت به میزان علاقه خود به آنها فیش دریافت کنید. به زودی می بینید که یک فیش حقوقی کارما در راه شماست.

ژانویه 2021

سه عدد عصا: تماس با همه Libras! ژانویه زمان آشکار کردن هر آنچه در سال جدید آرزو می کنید است. برنامه ریزی کنید که واقعاً به لبه ناراحتی نزدیک شوید. شما زخم های عاطفی عمیقی دارید که آماده التیام و رهایی هستند. فایده صرف وقت برای ترمیم زخم های قدیمی خود دارید؟

ثروت های جدید – جامعه ، ارتباط و درآمد همه برجسته شده اند. فرصت های جدیدی در آستانه وجود دارد که شما را به سعادت مطلق رهنمون می کند ، فقط اگر در این ماه بخواهید محرک ها ، الگوها و انسدادهای قدیمی خود را مرتب کنید تا فضا را برای آنچه در پیش دارید ایجاد کنید. شروع به کار تمیز کردن بهار در این ماه!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>