طبق بررسی ها ، 13 شراب بهترین جعبه برای جرعه در سال 2021

[ad_1]

هیچ سایه ای به سمت زینفندل سفید نیست که هر مادر “خنکی” که برای شبهای دختران در دهه 80 در شیر آب نگه داشته می شود ، اما بهترین شراب های جعبه دار سال 2021 نوشیدنی های قدیمی را برای خود سود می دهند. درخشش شراب بسته بندی شده با ما روبرو شده است ، در حالی که انسانهای بی حوصله کاری برای کار کردن ، پختن و بیرون آوردن بطری (یا باز کردن یک جعبه) ندارند ، گزینه مناسب و مقرون به صرفه ای است. با حدود سه لیتر مایع در تولید متوسط ​​شما (بیش از سه برابر بیشتر از بطری ها) ، وینو جایگزین با شروع قفل کردن معنی پیدا کرد – و مارک ها با استفاده از نوآورانه در تازه سازی مقرون به صرفه از آن استفاده کردند.

در حالی که سازندگان نوشیدنی از آنچه ما می نوشیم و چگونه آن را میل می کنیم (از روحیات غیر الکلی گرفته تا آپریتیف های عصر جدید) دوباره تصور می کنند ، چرخ دستی ها و درهای یخچال شکل جدیدی پیدا می کنند و بعد از بازگشایی جهان ، رنسانس شراب جعبه ای کند نمی شود. اثر کربن آن ظاهراً کمتر از انواع بطری است و تهیه یخچال با جعبه به معنی فروشگاه کمتری برای تولید مجدد است. پیش رو ، 13 شراب بسته بندی شده بهترین جعبه هایی که اکنون می توانید امتحان کنید (با بازبینی برای پشتیبانی از آنها) – از جمله پرفروش ترین ترکیب قرمز Franzia ، که به یک دلیل مشهور است: این موضوع جدید نیست ، این واقعیت دارد.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>