طبق گزارشات ، الکس رودریگز برای رفع روابط خود با جنیفر لوپز “هر کاری می کند” انجام می دهد

[ad_1]

آیا الکس رودریگز امیدوار است که با جنیفر لوپز متحد شود؟

روز جمعه ، 23 آوریل گزارش شده است که زوج سابق در حال صرف شام در هتل Bel-Air در لس آنجلس هستند – همان هتل لوکس که اولین ازدواج آنها در سال 2017 است. اکنون ، به نظر می رسد مکان نوستالژیک ممکن است هدف داشته باشد .

به گفته منابع صحبت با هفتگی ما، رودریگز امیدوار است که با نامزد سابق خود سازش کند. یک منبع به نشریه گفت: “A-Rod از رابطه خود و J. Lo دست نخواهد کشید.” “او مایل است هر کاری انجام دهد تا کار کند.”

این منبع ادعا کرد این بازیکن بیس بال روز پنجشنبه برای دیدن این فوق ستاره به لس آنجلس پرواز کرده است. “ج لو هنوز در تمام طول مسیر به A-Rod اعتماد ندارد. این منبع افزود: او بسیار بدبین است ، اما صدای او را شنید زیرا هنوز هم علاقه زیادی به او دارد. ”

لوپز و رودریگز قبل از نامزدی در سال 2019 دو سال با هم قرار گذاشتند. به دنبال یک سری تاخیرهای مربوط به ازدواج COVID-19 ، شایعات تقلب و گزارش های جدایی ، سرانجام این زوج جدایی را اعلام کردند که به نظر می رسید مشترک است.

آنها در بیانیه مشترکی به گفتند: “ما فهمیدیم که به عنوان دوست بهتر هستیم و منتظر ماندن هستیم.” امروز در تاریخ 15 آوریل. “ما به کار مشترک و حمایت از یکدیگر در مشاغل و پروژه های مشترک خود ادامه خواهیم داد. ما آرزوی بهترین ها را برای یکدیگر و فرزندان یکدیگر داریم. به خاطر احترام به آنها ، تنها اظهارنظر دیگری که باید داشته باشیم تشکر از همه کسانی است که سخنان مهربانانه و پشتیبانی خود را ارسال کرده اند. ”

با این حال ، گزارش های بعدی و همچنین اقدامات خود افراد مشهور در شبکه های اجتماعی ، داستانی کمی متفاوت را ترسیم می کنند. طبق برخی منابع ، جنیفر لوپز گزارش شده است که “به دلیل عدم اعتماد” بر جدایی “اصرار” داشت. “یکی از دوستان” اخیراً گفت: “بسیاری از مسائل حل نشده است.” مردم. “او بسیار بدبخت بوده و فکر نمی کرد که ماندن در کنار الکس به نفع او باشد.”

یک منبع جداگانه اضافه کرد ، “اینکه او تقلب کرده باشد مهم نیست. او ترس از آن را در هوای بین آنها تحمل نخواهد کرد.”

پس از آن ، فقط چند روز پس از اعلام رسمی ، لوپز یک جمله زیبا از نویسنده rh Sin را در اینستاگرام دوست داشت. “فکرش را نکنید که برایتان مهم است. وقتی شما هرگز در مورد او فریب داده اید ، “در این پست خوانده شده است. هواداران خیلی زود س toال کردند که آیا لوپز و رودریگز واقعاً هنوز دوست هستند یا نه.

در همین حال ، به نظر می رسید بازیکن سابق یانکی ها برای لوپز در اینستاگرام شکر می کند. یک روز قبل از اعلام جدایی ، الکس رودریگز یک پست ارسال کرد ویدیو به Instagram Stories که شامل مجموعه ای از عکسهای روزهای شادتر با مغول JLo Beauty است ، از جمله یکی با نام آنها در شن و ماسه نوشته شده است.

اگرچه ممکن است طرفداران این موضوع را عاشقانه ببینند ، زیرا هنوز با جدایی خود به عمومی نرسیده اند ، اما توجه به این نکته مهم است که “Fix You” ساخته Coldplay در پس زمینه شنیده می شود. شعر “اشک از چهره تو جاری می شود” با نگاه به گذشته بسیار بیشتر حس می کند.

اگر اعتقاد به همه این گزارش ها باشد ، رودریگز ممکن است سعی در جلب اعتماد شریک سابق خود داشته باشد ، اما احتمالاً بیش از یک شام طول خواهد کشید.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>