طرفداران فکر می کنند بن افلک در حالی که بیرون از خانه با جنیفر لوپز بود موردی را از روزهای “بننیفر” پوشید

[ad_1]

FBI ، اگر این را می خوانید ، حتماً خواهید دید هیچ چیزی در توییتر. در تاریخ 23 مه ، روایتی اختصاص داده شده به جنیفر لوپز و بن افلک – که اخیراً جرقه خود را از 20 سال پیش دوباره زنده کردند – از اواخر ماه مه در این تصاویر میامی چیز جالبی مشاهده کرد.

“این چیزهای lil است ،” jloaffleck توییت کرد. “بن افلک با همان ساعتی که JLo هنگام فیلمبرداری” Jenny From The Block “به او هدیه داد.” در کنار این توییت ، دو تصویر وجود داشت: یکی مربوط به گردش در سال 2021 ، و دیگری مربوط به دوره ای از دوران بنیادی اصلی بین سال های 2002 و 2004.

اگر به عکسها نگاه کنید (اینجا کلیک کنید) ، به نظر می رسد که همان ساعت زنجیره ای نقره ای است که افلک هنگام دوستی با لوپز برای ورزش استفاده می کرده است. در اینجا یک عکس دیگر برای تکان دادن حافظه شما وجود دارد:

بن افلک و جنیفر لوپز در سال 2003 در یک بازی لیکرز شرکت کردند. مچ دست چپ را بررسی کنید!

وینس بوچی / گتی ایماژ

و بله ، در اینجا یک عکس از مجموعه موسیقی ویدیویی J.Lo برای “Jenny on the Block” در سال 2002 قرار دارد:

البته ساعت موجود است اما آیا می توان در مورد آن لباس گرم صورتی رنگ صحبت کرد ؟! عقب انداختن!

مل بوزاد / گتی ایماژ

بدیهی است که ما نمی دانیم که افلک هرگز از استفاده از ساعت جلوگیری کرده است ، اما به هر حال ما بر روی آن فریاد می کشیم – و افراد آنلاین نیز همینطور هستند. “اوه من برای این اینجا هستم !!!! دروغ نمی گویم ، من همیشه فکر می کردم آنها “کسی است که دور شد” ، ” یک کاربر نقل قول کرده است.

پس از پاتوق ویروسی اولیه در ماه آوریل ، این زوج سابق به مونتانا سفر کردند ، در لس آنجلس از یکدیگر دیدار کردند و اخیراً سفر فوق را به میامی انجام دادند. در حالی که هیچ یک از طرفین رابطه را تأیید نکرده اند ، یک منبع اخیراً گفت هفتگی ما که اعلامیه ای احتمالاً در افق است.

این منبع گفت: “کاملاً واضح است که آنها بار دیگر به شدت به جان یکدیگر افتاده اند ، اما آنها نمی خواهند با چسباندن برچسب ها یا فشار بیش از حد خود چیزی را زن بگیرند.” “وقتی زمان مناسب است و فرض می کنیم که همه چیز به صورت عاشقانه بین آنها ادامه خواهد یافت ، احتمالاً یک یا دو ماه ، آنها احتمالاً به مقام رسمی اینستاگرام می روند یا در رستورانی در جایی دست به دست می شوند.”

احتمالاً ساعت را به دست خواهد داشت. همانطور که باید


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>