“عدم موفقیت” در مورد رضایت خانواده سلطنتی مگان مارکل ، به طرز دردناکی آشنا است

[ad_1]

من از طریق مصاحبه مگان مارکل و پرنس هری با اپرا گریه کردم. من زندگی ام را در م institutionsسسات سفیدپوستان گذرانده ام ، از خانواده ام ، که اغلب تنها فرد رنگین پوست در هر اتاق است. اتاق خواب دوران کودکی من ، مشترکاً با خواهر ناتنی بلوند و چشم آبی ام. در کالج در ویرجینیا و سپس تحصیلات تکمیلی در سینسیناتی ، هنگامی که من بخاطر “بیان” و “بسیار شگفت آور صحبت کردن” مورد ستایش قرار گرفتم. در جلسات به عنوان سردبیر مجله در شهر نیویورک ، جایی که من یاد گرفتم چگونه درد سیاه را برای همکاران سفیدپوست توضیح دهم ، یا بیشتر اوقات ، یاد گرفتم چگونه زبانم را گاز بگیرم.

بنابراین بسیاری از آنچه دوشس ساسکس به اشتراک گذاشت برای من و بسیاری دیگر صادق بود. (فقط توییتر سیاه را بررسی کنید ؛ همه ما ظاهر شدیم.) اما برای من ، کار آب از زمانی شروع شد که مگان در مورد درد خاص زن سیاه پوست ، دو نژاد کار برای اضافه کردن رضایت خانواده همسر سفیدپوست خود و عدم موفقیت در کار بیش از حد کار کرد – نه به خاطر او اما به دلیل رنگ پوست او

من دو نژادم از طرف مادرم سفید ، از پدرم ترینیدادیان. من توسط خانواده مادرم بزرگ شدم و با اعتقاد به اشتباه ، سیاه نمایی ام برای افراد سفید پوست مسئله ای نیست. اینکه من سیاه و سفید نبودم ، بلکه فقط من بودم. من بزرگتر شدم و گفتند که “من” بودن باعث ناراحتی در سفیدپوستانی نمی شود که با زنان سیاه پوستی که در فضاهای سفیدپوستی وجود دارند ، به موفقیتهای سفیدپوست یا همسریابی با مردان سفید پوست دست پیدا می کنند ، ناراحتی ایجاد می کنند. من از قانون یک قطره ای که در مورد من اعمال می شد مطلع نبودم. من از وجود آن آگاه نبودم. من همچنین با بیماری روانی زندگی می کنم ، و اخیراً یاد گرفته ام که خودم را در گره گره نزنم و سعی کنم سفیدپوستان را بی خطر ، مودب و دوست داشتنی بدانم و به ضرر خودم و سلامت روانی ام.

من راه سختی را آموختم که برخی از م institutionsسسات ، برخی از مادران و برخی خانواده ها هرگز مرا قبول نمی کنند. من همان روشی را آموختم که مگان آموخت – با شکست یاد گرفتم.

وقتی مگان گفت که نمی خواهد ترس از خودزنی را برای شوهرش به ارمغان بیاورد ، من موضوع را مطرح کردم. هنگامی که او به اپرا ، یک ملکه واقعی ما گفت که نمی خواهد مشکلاتش را برای او به ارمغان بیاورد ، می خواست راه حلهایی را برای من به ارمغان بیاورد ، من دوباره به زمانهایی که در حمام در خانه دیگران گریه کرده ام برگشتم – بیش از یک خانه ، بیش از یک شریک – به دلیل اظهارات نژادپرستانه که اگر نه مستقیماً به من ، پس از اطراف من است. وقتی هری ، شوهرش ، گزارش خود را از حاملگی که مگان تحمل کرده کاملاً حمایتی ، اما در عین حال ناقص نیز بود ، یادآوری کردم که چقدر سخت است که برای یک مرد سفیدپوست توضیح دهم که عشق او به یک زن غیر سفید پوست مشکل ساز خواهد شد .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>