عکس خانواده سلطنتی عکس مشهور او از الیزابت و فیلیپ را به اشتراک گذاشت و آنها بسیار خوشحال به نظر می رسند

[ad_1]

از خانواده سلطنتی هر زمان که پا در انظار عمومی قدم می گذارند دائماً عکسبرداری می شود و کریس جکسون عکاس سلطنتی اغلب یکی از افراد پشت لنز است. با توجه به درگذشت پرنس فیلیپ در 9 آوریل ، جکسون عکس های مورد علاقه خود را از دوک و ملکه الیزابت به اشتراک گذاشته است ، و او فقط شماره یک تاریخ خود را فاش کرد.

“هنوز هم عکس مورد علاقه من از HM The Queen ، دوک ادینبورگ و شاهزاده ولز در رویدادی که به وضوح از آن لذت می برند و در مراسم تجمع در منطقه Braemar Highland بسیار آرام بودند ، دست کم می شود.” جکسون در اینستاگرام و توییتر نوشت. “این رویداد تماشایی و دوستانه درست در پایین جاده محل اقامت تابستانی The Queen of Balmoral اتفاق می افتد …”

خودتان در زیر مشاهده کنید.

عکس از کریس جکسون / گتی ایماژ

پرنس فیلیپ ، ملکه الیزابت ، پرنس چارلز ، و کامیلا پارکر بولز همه در این گردهمایی ویژه Braemar Highland شرکت داشتند ، که در 2 سپتامبر 2006 در Braemar ، اسکاتلند اتفاق افتاد.

خبر درگذشت دوک ادینبورگ از طریق بیانیه ای از کاخ باکینگهام اعلام شد. “با اندوه عمیق است که اعلیحضرت ملکه خبر مرگ شوهر محبوب خود ، اعلیحضرت شاهزاده فیلیپ ، دوک ادینبورگ را اعلام کرده است.” خوانده شده. “اعلیحضرت سلطنتی امروز صبح با آرامش در قلعه ویندزور درگذشت.”

ادامه داد ، “اعلامیه های بیشتر در موعد مقرر اعلام خواهد شد. خانواده سلطنتی با عزاداری از دست دادن او با مردم سراسر جهان همراه می شوند. ”

شاهزاده ویلیام و پرنس هری هر دو اظهاراتی درباره پدربزرگ خود منتشر کردند. “پدربزرگ من مردی با خدمات ، افتخار و شوخ طبع بود. شاهزاده هری نوشت: “او واقعاً خودش ، با ذکاوت جدی تیز بود و به دلیل جذابیتش می توانست توجه هر اتاقی را به خود جلب کند – و همچنین به این دلیل که دیگر هرگز نمی دانستید چه چیزی ممکن است بعد بگوید. “او پدربزرگ من بود: استاد کباب پز ، افسانه هتک حرمت و حق با جلوه تا پایان”

در همین حال ، شاهزاده ویلیام گفت: “قرن زندگی پدربزرگ من با خدمات – به کشورش و کشورهای مشترک المنافع ، به همسرش و ملکه و به خانواده ما تعریف شد. احساس خوشبختی می کنم که نه تنها مثال او را برای راهنمایی من ، بلکه حضور ماندگار او را به خوبی در زندگی بزرگسالان خودم – چه در اوقات خوب و چه در سخت ترین روزها – داشته ام. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>