عکس های لیلی جیمز و سباستین استن در نقش پاملا اندرسون و تامی لی اینترنت را شوکه می کند

[ad_1]

در 7 ماه مه ، هولو اولین تصاویر از سری جدید لیلی جیمز و سباستین استن را منتشر کرد پام و تامی، و اینترنت به سختی می تواند تحولات را باور کند.

ماما میا و ستاره های مارول به عنوان پاملا اندرسون و تامی لی ، مدل پلی بوی و درامر Mötley Crüe که در بیشتر دهه 90 بر چرخه خبر تسلط داشت ، صراحتاً قابل شناسایی نیستند. این زوج سابق که از سال 1995-1998 ازدواج کرده بودند و دارای دو پسر هستند ، در توسعه سریال دخیل نبودند.

به گفته هولو ، پام و تامی “یک سریال کمدی محدود در مورد داستان واقعی در پشت انتشار اولین ویدیوی ویروسی در تاریخ است – نوار جنسی پاملا اندرسون و تامی لی.” در این سریال همچنین ست روگن ، نیک آفرمن ، تیلور شیلینگ ، اندرو دایس کلی ، پپی سونوگا ، اسپنسر گرنیز و موژان مارنو حضور خواهند داشت.

بدون هیچ زحمتی بیشتر ، در اینجا لیلی جیمز و سباستین استن در نقش پم و تامی حضور دارند:

هولو

اینترنت به سختی می تواند چشمان آنها را باور کند ، به خصوص هنگامی که صحبت از تغییر شکل جیمز می شود ، که به نوعی در این تصویر بعدی بیشتر شبیه اندرسون است:

هولو

یکی از کاربران توییتر می گوید: “منظور من این است که به آرایشگری که لیلی جیمز را به پاملا اندرسون تبدیل به امی کند” نوشت، کسب بیش از 20K پسندیدن و بازتوییت 2.4K. یک کاربر پاسخ داد، “نه راهی وجود ندارد. مغز من نمی تواند حساب کند که این لیلی جیمز است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>