فال تاروت برج حمل: جولای 2021

[ad_1]

انتظار داشته باشید که دیگران در ماه ژوئن مانند مگس به عسل به سمت شما جذب شوند. ممکن است یکی دو پیشنهاد عاشقانه داشته باشید و راهنماهای روحانی شما را تشویق می کنند که به سمت کسانی که به شما احترام می گذارند و شما را می پرستند بروید. این دیگر فصلی از زندگی شما نیست که برای تأمین نیازهای خود باید در آن مستقر شوید. برای ورود به این مرحله جدید ، هنگام پیشنهاد کردن باید از تشخیص استفاده کنید. خواه این پیشنهادات عشقی باشد یا شغلی ، مطمئن شوید که همه کادرهای انتخاب شما علامت گذاری شده اند و سپس چند “پاداش” اضافی اضافه کنید – این موارد نیز باید علامت گذاری شوند! شما شایسته زندگی ای هستید که بدنبال آن هستید. این ماه خودت را کوتاه نفروش از معیارهای خود محکم بمان و استانداردهایت باید رعایت شود ، برج حمل.

مه 2021

سه تا از Pentacles: برج حمل عزیز ، به نظر می رسد ماه مه ماه پر از همکاری و پویایی جدید باشد که به شما امکان می دهد احساس حمایت و پیشرفت کنید. اگر به دنبال کار ، تبلیغ یا انگیزه برای شروع یک پروژه جدید بوده اید ، این زمان مناسب سال خواهد بود تا از جامعه خود برای کمک بخواهید. ممکن است شخصی از گذشته شما به شما کمک کند تا به ارتفاعاتی که در کار و امور مالی بدنبال آن بوده اید برسد – به نظر می رسد این فرد در یک زمان کاملا غیر منتظره از کارهای چوبی ظاهر شود. هیچ کس را بی اعتبار نکنید!

اگر شما یک برنامه عالی برای فرار از شغل ، رابطه یا وضعیت زندگی فعلی خود در نظر گرفته اید ، این ممکن است پیامی برای قطع ارتباط باشد ، به خصوص اگر فرصت جدید شما را ملزم به انجام یا امضای چیزی پس از بازگشت عطارد در 29 مه کند هر چیزی را که ثبات و امنیت را به همراه نداشته باشد نگه دارید – شما قصد ندارید تمام زندگی خود را در برزخ زندگی کنید! انرژی آتش خود را برای بهبود زندگی خود مهار کنید و شروع کنید به تکریم آنچه که می تواند در مورد خود و نزدیکترین افراد به شما یاد دهد.

آوریل 2021

عاشقان: شور و زیبایی در ماه آوریل ، جنب و جوش شما را احاطه کرده است. از خود انتظار داشته باشید که دوباره لذت زندگی را پیدا کنید. وقت آن است که خود را وقف سرگرمی ها و علایق خود کنید. اگر قبلاً به قطارهای شطرنج و نان موز نرفته اید ، این ماه مناسب برای یافتن علاقه های منحصر به فرد خود و به اشتراک گذاشتن آنها با جهان خواهد بود.

وارد ماه مجرد می شوید؟ آوریل از شما می خواهد دقیقاً آنچه را که می خواهید جستجو کنید و شروع به جدا شدن از آنچه دیگران فکر می کنند شما می خواهید یا نیاز دارید ، کنید. اگر به دلیل ترس از قضاوت ، آسیب پذیری یا مصالحه از عشق واقعی اجتناب می کنید ، این سیگنال شما برای بازتر شدن کامل عشق به انواع مختلف است. گاهی اوقات با شروع تغییر بافت عشق متقابل در زندگی ، ارتباط برقرار کردن با دوستان و اعضای خانواده به روش های سالم می تواند عشق رمانتیک را جلب کند.

اگر قبلاً شریک بوده اید ، انتظار داشته باشید مکالمه هایی انجام شود که شما و عشق شما را بر سر دوراهی قرار دهد. به یاد داشته باشید که هنگامی که از شریک زندگی خود احساس انقباض و لرزش می کنید ، مسیر بالاتر را طی کنید و با آن مثال بزنید.

و اگر خود را در جایی میان ، در سرزمین موقعیت ها می بینید ، زمان آن فرا رسیده است که عشق صادقانه تر و صادقانه تری داشته باشید. تنها راهی که می توانید چیزی را که هرگز نداشته اید جذب کنید انجام کاری است که هرگز انجام نداده اید. هر کسی یا هر چیزی را که شما را از زندگی با عزت نفس باز دارد ، رها کنید. آوریل همه شماست که شروع به تغییر بافت زندگی خود می کنید!

مارس 2021

مرد به دار آویخته: انتظار می رود در این ماه تمرکز کنید. برای بچه های بزرگ عروسی و برج حمل من ، این ماه شما را وادار می کند که خود را به این روند تسلیم کنید. اگر بتوانید شرایط فعلی خود را تحمل کنید و بپذیرید که ممکن است برای مدتی منطقی نباشد ، متوجه خواهید شد که نه تنها نتیجه نهایی بهتر است ، بلکه در واقع می توانید از روند رسیدن به آنجا لذت ببرید. برای بسیاری از شما این امر ناشی از نبردی بین سر و قلب شما است – شما می دانید که پویایی فعلی با بالاترین فرد خود مطابقت ندارد ، بنابراین چه چیزی باعث می شود افراد و موقعیت های نامرتب زندگی خود را حفظ کنید؟ آیا می ترسید که در صورت ترک کسی یا چیز بهتر همسو با شما پیدا نکنید؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>