فال تاروت برج حمل: مه 2021

[ad_1]

می خواهید سال شما چه شکلی باشد ، عزیز برج حمل؟ تاروتسکپ های ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – می تواند به شما کمک کند سوالات سختی را برای ایجاد تغییرات لازم برای رشد از خود بپرسید. دیدگاه خود را تغییر دهید تا به همان کسی که همیشه آرزو داشتید باشید باشید. با هم می توانیم بالاترین خود ارتعاشی شما را پیدا کنیم.

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید آنچه را که با فال تاروت ماهانه شما ، برج حمل ، برای نشانه شما در نظر گرفته شده است. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا در روابط ، شغل و همه چیز بین راه حرکت کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

مه 2021

سه تا از Pentacles: برج حمل عزیز ، به نظر می رسد ماه مه ماه پر از همکاری و پویایی جدید باشد که به شما امکان می دهد احساس حمایت و پیشرفت کنید. اگر به دنبال کار ، تبلیغ یا انگیزه برای شروع یک پروژه جدید بوده اید ، این زمان مناسب سال خواهد بود تا از جامعه خود برای کمک بخواهید. ممکن است شخصی از گذشته شما به شما کمک کند تا به ارتفاعاتی که در کار و امور مالی بدنبال آن بودید کمک کند – به نظر می رسد این فرد در یک زمان کاملا غیر منتظره از کارهای چوبی ظاهر شود. هیچ کس را بی اعتبار نکنید!

اگر شما یک برنامه عالی برای فرار از شغل ، رابطه یا وضعیت زندگی فعلی خود در نظر گرفته اید ، این ممکن است پیامی برای قطع ارتباط باشد ، به خصوص اگر فرصت جدید شما را ملزم به انجام یا امضای چیزی پس از بازگشت عطارد در 29 مه کند هر چیزی را که ثبات و امنیت را به همراه نداشته باشد نگه دارید – شما قصد ندارید تمام زندگی خود را در بلاتکلیفی زندگی کنید! انرژی آتش خود را برای بهبود زندگی خود مهار کنید و شروع کنید به تکریم آنچه که می تواند در مورد خود و نزدیکان به شما یاد دهد.

آوریل 2021

عاشقان: شور و زیبایی در ماه آوریل ، جنب و جوش شما را احاطه کرده است. از خود انتظار داشته باشید که دوباره لذت زندگی را پیدا کنید. وقت آن است که خود را وقف سرگرمی ها و علایق خود کنید. اگر قبلاً به قطارهای شطرنج و نان موز نرفته اید ، این ماه مناسب برای پیدا کردن احساسات منحصر به فرد خود و به اشتراک گذاشتن آنها با جهان است.

وارد ماه مجرد می شوید؟ آوریل از شما می خواهد دقیقاً آنچه را که می خواهید جستجو کنید و از آنچه دیگران فکر می کنند شما می خواهید یا نیاز دارید جدا شوید. اگر به دلیل ترس از قضاوت ، آسیب پذیری یا مصالحه از عشق واقعی اجتناب می کنید ، این سیگنال شما برای باز شدن کاملتر عشق به انواع مختلف است. گاهی اوقات با شروع تغییر بافت عشق متقابل در زندگی خود ، برقراری ارتباط با دوستان و اعضای خانواده از راه های سالم می تواند عشق رمانتیک را جلب کند.

اگر قبلاً شریک بوده اید ، انتظار داشته باشید مکالمه هایی انجام شود که شما و عشق شما را بر سر دوراهی قرار دهد. به یاد داشته باشید که هنگامی که از شریک زندگی خود احساس انقباض و لرزش می کنید ، مسیر بالاتر را طی کنید و با آن مثال بزنید.

و اگر خود را در جایی میان ، در سرزمین موقعیت ها می بینید ، وقت آن است که عشق صادقانه تر و صادقانه تری داشته باشید. تنها راهی که می توانید چیزی را که هرگز نداشته اید جذب کنید انجام کاری است که هرگز انجام نداده اید. هر کسی یا هر چیزی را که شما را از حفظ عزت نفس باز دارد ، رها کنید. آوریل همه شماست که شروع به تغییر بافت زندگی خود می کنید!

مارس 2021

مرد به دار آویخته: انتظار می رود در این ماه تمرکز کنید. برای نوزادان عروسی و برج حمل من ، این ماه شما را ملزم می کند که تسلیم این روند شوید. اگر بتوانید شرایط فعلی خود را تحمل کنید و بپذیرید که ممکن است برای مدتی منطقی نباشد ، خواهید فهمید که نه تنها نتیجه نهایی بهتر است ، بلکه در واقع می توانید از روند رسیدن به آنجا لذت ببرید. برای بسیاری از شما این امر ناشی از نبردی بین سر و قلب شما است – شما می دانید که پویایی فعلی با بالاترین فرد خود مطابقت ندارد ، بنابراین چه چیزی شما را نگه می دارد تا افراد و موقعیت های نامرتب زندگی خود را حفظ کنید؟ آیا می ترسید که در صورت ترک کسی یا چیز بهتر همسو با شما پیدا نکنید؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>