فال تاروت برج حمل: ژوئن 2021

[ad_1]

وارد ماه مجرد می شوید؟ آوریل از شما می خواهد دقیقاً آنچه را که می خواهید جستجو کنید و از آنچه دیگران فکر می کنند شما می خواهید یا نیاز دارید جدا شوید. اگر به دلیل ترس از قضاوت ، آسیب پذیری یا مصالحه از عشق واقعی اجتناب می کنید ، این سیگنال شما برای باز شدن کاملتر عشق به انواع مختلف است. گاهی اوقات با شروع تغییر بافت عشق متقابل در زندگی ، ارتباط برقرار کردن با دوستان و اعضای خانواده از طریق سالم تر می تواند عشق رمانتیک را به خود جلب کند.

اگر قبلاً شریک بوده اید ، انتظار داشته باشید مکالمه هایی انجام شود که شما و عشق شما را بر سر دوراهی قرار دهد. به یاد داشته باشید که هنگامی که از شریک زندگی خود احساس انقباض و لرزش می کنید ، مسیر بالاتر را طی کنید و با آن مثال بزنید.

و اگر خود را در جایی میان ، در سرزمین موقعیت ها می بینید ، وقت آن است که عشق صادقانه تر و صادقانه تری داشته باشید. تنها راهی که می توانید چیزی را که هرگز نداشته اید جذب کنید انجام کاری است که هرگز انجام نداده اید. هر کسی یا هر چیزی را که شما را از زندگی با عزت نفس باز دارد ، رها کنید. آوریل تمام مال شماست تا تغییر بافت زندگی خود را شروع کنید!

مارس 2021

مرد به دار آویخته: انتظار می رود در این ماه تمرکز کنید. برای نوزادان عروسی و برج حمل من ، این ماه شما را ملزم می کند که تسلیم این روند شوید. اگر بتوانید شرایط فعلی خود را تحمل کنید و بپذیرید که ممکن است برای مدتی منطقی نباشد ، خواهید فهمید که نه تنها نتیجه نهایی بهتر است ، بلکه در واقع می توانید از روند رسیدن به آنجا لذت ببرید. برای بسیاری از شما این امر ناشی از نبردی بین سر و قلب شما است – شما می دانید که پویایی فعلی با بالاترین فرد خود مطابقت ندارد ، بنابراین چه چیزی شما را نگه می دارد تا افراد و موقعیت های نامرتب زندگی خود را حفظ کنید؟ آیا می ترسید که در صورت ترک کسی یا چیز بهتر همسو با شما پیدا نکنید؟

بگذارید خودتان جواب را در موارد ناشناخته بیابید. زندگی به سادگی در تلاش است تا در این زمان نقش شما را بر روی کره زمین یادآوری کند. شما نمی توانید “چگونه” و “کی” هر چیزی را بدانید – این وظیفه جهان است. اگر مجبور باشید این سنگین مسئولیت را به دوش بکشید ، فروپاشید. تلاش برای کنترل مسیر زندگی خود را رها کنید. در فداکاری ، شما به دست می آورید.

اهداف جدیدی تعیین کنید و عمیقاً در مسخ خود احساس کنید. برای دریافت نعمت خود باید موارد خاصی را رها کنید. عاقلانه چه کسی و چه چیزی را ادامه می دهید تا انرژی خود را بدهید. وقتی فروردین فرا می رسد ، می بینید که از نو متولد شده اید ، و توسط افرادی احاطه شده اید که شما را به ماجراهای جدید و ایدئولوژی هایی باز می کنند که در نهایت مسیر زندگی شما را تغییر می دهد.

فوریه 2021

Ace of Wands: از انرژی قوی ماه فوریه استفاده کنید تا یک عشق قدیمی خود را دوباره کشف کنید. آیا احساس می کنید که مهارت جدیدی را فرا می گیرید؟ آیا علاقه دارید که از گذشته خود به یک سرگرمی بپردازید؟ برای برخی از برج حمل من ، این حرکت مربوط به حرکت است (رقص ، یوگا ، پیلاتس ، پیاده روی). برای دیگران این یک حرکت داخلی است ، مانند یادگیری ، رشد ، بهبودی و تعیین مرزهای سالم تر.

در این فرصت که فرصت های جدیدی برای رشد بوجود می آید ، باید تصمیم بزرگی بگیرید. اگرچه تغییر ممکن است دشوار باشد ، اما هدر دادن پتانسیل شما در طولانی مدت بسیار سخت تر خواهد بود. در اواسط ماه به سمت تعاملات سرگرم کننده و معاشقه فراخوانده می شوید. تا زمانی که به درستی آنچه را از اتصال می خواهید به تصویر بکشید ، این یک فرصت عالی برای اتصال خواهد بود. به روده خود اعتماد کنید و قلب خود را دنبال کنید. این زمان ارتباط با عمیق ترین خواسته های شماست!

ژانویه 2021

هشت پنتاکل: این ماه همه چیز در مورد محیط های کاری جدید ، پروژه های پرشور و جریان های درآمد اضافی است. با هوشمندانه کار کردن ، نه سخت تر ، به وفور از شما استقبال می کنیم. زمان موکول کردن نیست ، وگرنه ممکن است یک فرصت پربار را در جبهه شغلی از دست بدهید.

آیا می خواهید مسیرهای شغلی خود را تغییر دهید؟ اکنون لازم نیست که منطقی باشد ، اما پیروی از قلب شما باعث رونق بیش از پیش شما می شود. مطالعه کنید ، یک مربی پیدا کنید ، شروع به شبکه کنید – جهان فقط می خواهد شما ظاهر شوید و همانطور که سرنوشت شما را پیدا می کند ، وظیفه خود را انجام دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>