فال هفتگی: 01 مارس 2021

[ad_1]

این هفته همه چیز درباره تصویر بزرگ است ، بنابراین هر دری را باز کنید که می تواند به راه های جدید و هیجان انگیزی منجر شود. مکالمه های بزرگ را شروع کنید یا زمانی را برای تمایل به روند فکر خود اختصاص دهید. ایده های خود را یادداشت کنید و فقط به این دلیل که خارج از محدوده راحتی شما نیستند ، آنها را رد نکنید. آنها اغلب بهترین ها هستند! در ادامه بخوانید تا در هفته اول مارس تا 7 مارس 2021 آنچه را برای علائم شما ذخیره می شود ، کشف کنید.

21 مارس –19 آوریل

برج حمل

برای تحریک آب میوه های فکری خود وارد جریانات اجتماعی شوید. مکالمات گسترده با دوستان و همچنین مفاهیم تازه افرادی که در طول هفته با آنها تلاقی می کنید ، به نفع شما خواهد بود. صحبت با دوستان یا افراد جدید در شبکه های گروهی شما مسیرهای جدید بالقوه ای را ایجاد می کند. این زمان مناسب برای حل هرگونه سوerstand تفاهم یا مشکل با دوستان است. پیشگامی در شبکه سازی محلی یا سازماندهی مطلوب است ، یا شاید یک دوره کوتاه برای ذهن فعال شما باشد.

20 آوریل – 20 مه

ثور

ذکر شغل ، جابجایی و ملاقات در این هفته همه امکان پذیر است ، بنابراین برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود به موقع برنامه ریزی کنید. ایده پردازی با همکاران و بحث با مقامات برتر یا مربیان بیشتر از اینکه ایده ها را کاملاً برای خود نگه دارید ، نتیجه می دهد. هوا کاملاً پیش رو است ، بنابراین قدم های عملی را در مورد فشارهای جانبی یا هر روش دیگری که می توانید درایو خود را برای بهره مندی از منابع مالی خود هدایت کنید ، بردارید. خرید و فروش مجازی ممکن است وسوسه انگیز باشد ، بنابراین با بودجه خود اعلام حضور کنید. مطمئن باشید که بیشتر از بیرون رفتن و تماشای هزینه های تکان دهنده در مقابل یک سرمایه گذاری واقعی در امنیت مالی شما وجود دارد.

21 مه – 21 ژوئن

جوزا

این یک ماه فعال برای شما است – زمان مناسب برای فشار دادن سوزن به جلو. شخصیت خود را مطرح کنید ، به جهات جدید اعتراض کنید و پیشگام شوید. برای خود بایستید و بخار اضافی را از طریق پیاده روی سریع ، دویدن یا دوچرخه سواری خارج کنید. پرونده خود را بیان کنید ، احساسات خود را دنبال کنید و منتظر دعوت نشوید. آنها را بساز در طی دو ماه آینده تلاش بیشتری در انتخاب تمرکز اصلی انجام دهید ، در غیر این صورت ممکن است در پایان بدن دنبال ببر ببرید که چیز زیادی برای نشان دادن آن وجود ندارد.

22 ژوئن – 22 ژوئیه

سرطان

زمانی را اختصاص دهید تا طی یکی دو ماه آینده انرژی خود را به سمت داخل بکشید. با حمامهای معطر ، مراقبه ای که بو می دهد ، یا R&R آرام در آغوش زیر یک پتو دنج روی کاناپه سوخت بگیرید. به شما فضای بسیار موردنیاز را می دهد تا بتوانید جهت خود را مجدداً مرتب کنید ، برای پروژه های جدید آماده شوید و نحوه استفاده بهینه از انرژی خود را تنظیم کنید. این هفته میزبان فرصتی برای بینش تازه و روشن از روان شما یا شخص دیگر است. برای گفتگوی واقعی با فرد مناسب وقت بگذارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>