فال هفتگی: 11 آوریل تا 17 آوریل 2021

[ad_1]

فال هفتگی شما اینجاست! اخلاق کلاسیک قدرت گل را در همه اشکال زندگی خود کانال کنید: عشق بورزید ، نه جنگ. از لذت ساده انسانی از ارتباط بین فردی در و حتی المقدور خارج از صفحه نمایش لذت ببرید. هر ماه احساس رابطه تغییر می کند. این هفته آن را به مرحله خاص خاکی و عملی منتقل می کند. سرعت خود را حفظ کنید ، به حواس خود بپردازید و با استفاده از هوشیاری اطلاعاتی را که برای شما ارسال می کنند بخوانید. ادامه مطلب را بخوانید تا در طی هفته 11 آوریل تا 17 آوریل 2021 آنچه را که برای علائم شما در نظر گرفته شده است ، کشف کنید.

21 مارس –19 آوریل

برج حمل

از روز چهارشنبه ، بازدهی محکم در ارزش شخصی خود آسان تر است. خواه این سهولت در جذب دارایی باشد یا صرف هزینه ای که برای آن ارزش قائل هستید ، حواس خود را در وعده غذایی مورد علاقه خود ، یک عطر زیبا یا خریدی که لذت شما را به همراه دارد ، درگیر کنید. با رابطه خود با پول و فراوانی چک کنید. آیا در یک منطقه راحت هستید ، یا فاقد ذهنیت هستید ، یا اینکه ذهنیت پول شما را حمایت می کند؟

20 آوریل – 20 مه

ثور

فصل تولد خود را پرش کنید زیرا پنج هفته آینده برای به روزرسانی یا کار فریبکارانه و دنبال آرزوها از خرد کردن به مد ایده آل است. آینده خود را ببینید و دنیای خود را زودتر از موعد تجسم کنید ، بنابراین انتخاب هایی را ایجاد می کنید که از عشق تا امنیت و آخرین شمع معطر ایجاد کنید. این هفته شما به ویژه خوب حضور دارید ، بنابراین خود را در قسمت جلو و مرکز قرار دهید. با درک واضح و مطمئن از اینکه چه کسی هستید و برای چه چیزی اینجا هستید ، وارد هر اتاق شوید. دیگران هرچه بفروشید می خرند!

21 مه – 21 ژوئن

جوزا

آنچه بالا می رود باید پایین بیاید ، بنابراین در این هفته با لحظاتی آرام لذت شرکت خود ، هضم تجارب رابطه ای و ارتباط با دوقلوی درونی الهی خود را به آرامی منتقل کنید. در نگه داشتن یک هفته اجتماعی هنوز فوایدی وجود دارد. با این حال ، آماده سازی اکنون شروع می شود. تعاملاتی را که طی یک ماه گذشته داشته اید ، حساب کنید – توجه داشته باشید که چگونه آنها روی شما تأثیر گذاشته اند ، و آنچه را که طنین انداز هستید ، می خواهید ادغام کنید یا حل کنید. با جمعی هماهنگ شوید (برخی آن را خدای زنانه می نامند) و در مورد آنچه به شما می آید مراقبه کنید.

22 ژوئن – 22 ژوئیه

سرطان

در حین کار به توپ نگاه داشتن زندگی اجتماعی خود را گرم کنید و حتماً برای فعالیت های فوق برنامه وقت بگذارید. به دعوت نامه های جذاب بله بگویید و شناختن افرادی را که از طریق کارهایی که طنین انداز دارند آشنا کنید. این جمله “این چیزی نیست که شما می دانید ، بلکه کسی است که می شناسید” صدق می کند ، بنابراین شبکه اجتماعی خود را گسترش دهید و همچنین پایگاه دوستان خود را لمس کنید. با افرادی که دوست دارید وقت بگذارید با آنها ارتباط برقرار کنید و اگر گروهی یا شرکتی اجتماعی است ، منافع متقابل را برای کاوش یا حتی حمایت از آنها پیدا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>