فال هفتگی: 11 ژوئیه تا 17 ژوئیه 2021

[ad_1]

بزرگتر از زندگی ، فصل لئو دقیقاً به وقت آخر هفته فرا می رسد ، و ورود بزرگ عادی را با یک ماه کامل انجام می دهد. مثل شیر سلطنتی درست کن و مثل یک ملکه ، با سر بالا ، وارد هر اتاق شوی. زبان بدن همه چیز است ، تماشا کنید که چگونه مردم وقتی فضای شما را اشغال می کنند چگونه پاسخ می دهند و با اطمینان صاحب آن می شوید. این هفته شادی را انتخاب کنید و خودتان پیگیری کنید. در ادامه بخوانید تا بدانید چه چیزی در طول هفته 18 ژوئیه تا 25 ژوئیه 2021 در معرض علائم شما است

21 مارس –19 آوریل

برج حمل

بخش خلاقیت شما اخیراً از یک قدرت به فوق العاده قدرت تبدیل شده است. در طی چهار هفته آینده ، تمام آنچه را که در اختیار دارید قرار دهید. این برای عاشقانه و به طور کلی سرگرم کننده است. خود را سرگرم کنید ، یک نمایش ببینید ، برقصید یا در یک سریال درام جدید لذت ببرید. هرچند انرژی خوب را در درام واقعی هدر ندهید. جمعه یک نقطه شدید بین آنچه برای سرگرمی انجام می دهید و بخش اجتماعی شما به تعادل احتیاج دارد. برنامه ای برای دیدن دوستان و فعال کردن معاشرت درونی خود را زمانی بین پنج شنبه تا شنبه ، در غیر این صورت آرزو می کنید که داشته باشید.

20 آوریل – 20 مه

ثور

وقت آن است که سرآشپز استاد داخلی Taurus را آزاد کنید. بخش خانه شما به عنوان مکانی برای تغذیه روح ادامه دارد. این یک نقطه کانونی است و راهی را به شما پیشنهاد می دهد تا با تلاش در فضای خود انرژی و درخشش خود را بازیابی کنید. حتی اگر مرتب و مرتب باشد و اسباب و اثاثیه را جابجا کنید ، تغییر به اندازه تعطیلات در این ماه است. در طول هفته ، جمع شدن انرژی در روز جمعه به اوج خود می رسد و شما را به چالش می کشد که خود خصوصی خود را با چهره عمومی یا شغل خود متعادل کنید. این فرصتی است که نیازها را برآورده کرده و تنظیم کنید تا در یک راستا باشید.

21 مه – 21 ژوئن

جوزا

حضور محلی جوزا را ادامه دهید ، به خصوص اگر در سال گذشته ارتباطات معنی داری از بین رفته باشد. بخشی مطمئن باشید که زندگی شما در جامعه جامعه ، مهمتر از همه ، در جامعه شما قرار می گیرد. چهره های جدیدی به خود معرفی کنید ، مطمئن باشید مردم می دانند شما کی هستید و هر از چندگاهی در مورد افرادی که می بینید اطلاعات کسب کنید. ممکن است تا روز جمعه در مورد جهت مطالعه وضوح داشته باشید ، یا شاید این دیدگاه شما در مورد رویدادهای بزرگتر باشد. به آنچه که به شدت طنین انداز است وفادار بمانید ، حتی اگر مغایر با نظر شخص دیگری باشد.

22 ژوئن – 22 ژوئیه

سرطان

منطقه مالی ، منابع و ارزش شخصی شما در ماه آینده روشن شده است ، بنابراین در مورد آنچه که اعتماد به نفس شما را پشتیبانی می کند و تغذیه می کند وارد شوید. چه چیزی باعث می شود شما نسبت به خود احساس خوبی داشته باشید ، که می دانید یک حق تولد است؟ آیا شما آن را ابراز می کنید یا می پذیرید؟ آیا آن را به چگونگی کسب درآمد و هزینه های خود می رسانید یا خود را با آن احاطه می کنید؟ جمعه نوید یک اوج احساسی را می دهد پس آن را با کسانی که به آنها اعتماد دارید و نزدیک به آنها احساس می کنید ، اگر یک عاشق نیستید ، سپری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>