فال هفتگی: 13 ژوئن تا 19 ژوئن 2021

[ad_1]

ترکیبی بین آنچه درست کار می کند ایجاد کنید (اگر خراب نیست ، آن را برطرف نکنید) و مواردی که نیاز به به روزرسانی قابل توجه دارند. به سازگاری و تطبیق پذیری متمایل شوید و از یک طرف سرسخت در مقابل طرف دیگر سبقت بگیرید. همیشه گزینه سوم را برای شکستن بن بست پیدا کنید. اقدامی انجام دهید که موجب شادی شما برای بهترین استرس شکن در شهر شود. رقصیدن ، نقاشی کردن و خلق کردن. ادامه مطلب را بخوانید تا در طی هفته 13 ژوئن تا 19 ژوئن 2021 آنچه در انتظار علائم شما است ، کشف کنید.

21 مارس –19 آوریل

برج حمل

در طی دو ماه آینده ، انرژی که در رسانه های خلاقیت خود صرف می کنید ، از احساس خود ، چشم انداز و جهت گیری شما پشتیبانی می کند. آن را نمایشی کنید ، و اگر جمعیت را به خود جلب کند ، حتی بهتر. کودک درونی شما با بیرون آوردن رنگ ها ، لباس ها و شنل ها از مزایای او بهره مند می شود. یک چالش بین مسئولیت های اجتماعی یا گروهی و بخش مالی شما نیاز به حل دارد. شاید ارزش های شما نسبت به حلقه های شما پیشرفت بیشتری داشته باشد یا وقت آن رسیده است که روش درآمد و سرمایه گذاری خود را مدرن کنید؟ شاید وقت آن رسیده است که هزینه ای برای کمک های اجتماعی خود بپردازید؟

20 آوریل – 20 مه

ثور

اگر تمایل خلاقانه ای دارید ، یک گوشه ساخت و ساز در خانه تنظیم کنید یا یک DIY را برنامه ریزی کنید. اجازه ندهید انرژی به ناامیدی عاطفی منجر شود. قدرت شلیک بیش از حد خود را متمرکز کنید. با روال معمول خود در خانه مانند یوگا یا تمرین رقص کاردیو فعال شوید. با یک دوست به صورت آنلاین به کلاس زنده بپیوندید یا برای ایجاد تسلط به یکی از موارد مورد علاقه خود پایبند باشید. شما ممکن است آماده باشید تا شکست بخورید و جهت جدیدی برای خود روشن کنید اما نه به قیمت وظایف یا ساختار شغلی موجود. چگونه می توانید این دو منطقه را با هم مخلوط کنید؟ وقت خود را صرف فرمول بندی کنید.

21 مه – 21 ژوئن

جوزا

چند ماه آینده برای شما ، جوزا ، زمان شلوغی است. با سفرهای کوتاه مدت یا گشت و گذار در منطقه خود انرژی اضافی را خارج کنید. کلاس های بدنی یا خلاقانه ، شاید کارهای هنری یا نوشتاری ، همه مفید هستند ، بنابراین از انگیزه های اضافی به طور مولد استفاده کنید. ادعای خود و توانایی ابراز وجود افزایش یافته و از شما حمایت می کند که در جهت منافع خود عمل می کنید و بنابراین گام های خود را به جلو بردارید. آیا مسیری وجود دارد که شما به دنبال آن باشید؟ چگونه می توان با رویکردهای خلاقانه در یادگیری و فلسفه زندگی ، کارها را به صورت رسمی انجام داد اما هنوز باز ماند؟ ایجاد یک دانش رسمی رسمی ضروری است ، اما به هزینه هیئت علمی شهودی شما نیست.

22 ژوئن – 22 ژوئیه

سرطان

انرژی خود را بیاورید و به سمت کار خود حرکت کنید. چگونه می توانید برای هدایت یا ایجاد انگیزه در دیگران از آن خلاقانه استفاده کنید؟ رویکردی کارآفرینانه یا اقدام محور برای کسب درآمد اعمال کنید. برای توانایی های خود ارزش قائل شوید. طی دو ماه آینده ، در مورد چیزی که به آن فکر کرده اید اقدام کنید. این می تواند انجام کارهای اساسی برای یافتن شرایط بهتر برای سرمایه گذاری های شما ، راه اندازی یک تجارت آنلاین یا کسب درآمد از یک سرگرمی باشد. این انرژی خرید است ، بنابراین بیشتر از اینکه لحظه به لحظه ادامه دهید ، برنامه ریزی کنید. در حین جستجوی دوستی ها و گروه های جدید ، محدوده هایی را پیرامون زندگی صمیمی و خصوصی خود حفظ کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>