فال هفتگی: 14 مارس 2021

[ad_1]

فال هفتگی شما اینجاست! این آخر هفته ، آماده شوید تا به فصل برج حمل بروید ، که با اعتدال شنبه بهار مشخص شده است. این یک بسته بندی در زمستان است. تبریک می گویم ، موفق شدی! چراغ انتهای تونل نزدیک است. در ادامه بخوانید تا بدانید چه چیزی در طول هفته 5 مارس تا 21 مارس 2021 برای نشانه شما ذخیره می شود.

21 مارس –19 آوریل

برج حمل

تولدت مبارک برج حمل! از روز شنبه ، با شروع فصل ، انرژی و کاریزما روشن می شوید. به دنبال علایق خود باشید و به آن شهود سریع و روشن توجه کنید. صدای دوم عالی شما را حدس نمی زنم توجه خود را به یک هدف ، جهت جدید یا پروژه به جای پراکنده کردن بر روی تعداد بیشماری از علایق جدید ، از بین ببرید. بهترین پای خود را به جلو بگذارید و در به روزرسانی های ظاهر خود از مو به لباس رزرو کنید. در این میان ، مرتباً از pitstops و خلوت استفاده کنید تا افکار خود را تثبیت کنید.

20 آوریل – 20 مه

ثور

این آخرین انفجار اجتماعی شما قبل از آخر هفته است. پس از آن زمان اجتماع پرجنب و جوش ، زمان صفحه نمایش و به طور کلی مطابقت با همه چیز در قسمت خارج رادار است. فشار کم فشار و تأمل در ماه آینده باتری های شما را شارژ کرده و روح شما را آرام می کند ، آماده برای فصل تولد و آغاز یک چرخه شخصی جدید. با ایجاد یک محیط آرام و هماهنگ ، انداختن در بدن و احساس زمین احساس درونی آن ، از انرژی بهار برای سر و صدا کردن سطح روانی خود استفاده کنید.

21 مه – 21 ژوئن

جوزا

بالهای پروانه اجتماعی خود را باز کنید جوزا. این آخر هفته یک ماه از افراد ، مکان ها ، اتاق های بزرگنمایی و اتصالات جدید را آغاز می کند. در صورت داشتن نکات کلیدی مورد علاقه متقابل یا حمایت از هدفی که هر دو به آن علاقه مند هستید ، تماس های حرفه ای ممکن است باعث پیشرفت شود. این یک ماه عالی برای پذیرش دعوت نامه ها ، ارسال آنها و به طور کلی ارتباط با افراد با شور و نشاط و علاقه مندان است. این در مورد طولانی ترین ماندن در اتاق نیست ، اما بازدید از بسیاری است ، حداقل به صورت مجازی.

22 ژوئن – 22 ژوئیه

سرطان

ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که منطقه راحتی خود را امتحان کنید و چیزی را امتحان کنید که بتوانید طی یک ماه آینده به آن تبدیل شوید. در حالی که منطقه شغلی شما روشن است ، خود را به سطح بعدی دعوت کنید. اگر شما مایل به دیدن آنها هستید ، آنها را نشسته و توجه می کنند در حالی که فرصت ها وجود دارد. CV ، عکسهای اصلی ، طرح رنگ و انتخاب قلم ها را به روز کنید تا در بهترین حالت ارائه شود. به یاد داشته باشید که کشش منطقه راحتی همیشه آسان نیست ، اما همچنین ماندن در شرایطی که از آن رشد کرده اید یا احساس بیات بودن نیست. اولین قدم را بردار

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>