فال هفتگی: 20 ژوئن تا 26 ژوئن 2021

[ad_1]

این انقلاب یکشنبه ، طولانی ترین روز سال و زمان برای جذب انرژی مثبت خورشید در تابستان آغاز می شود. با شروع فصل سرطان مشخص شده ، شکل خرچنگ را دنبال کنید و کنار دریا بروید ، به روابط عاطفی خود متصل شوید و احساساتی را که در خانواده احساس می کنید پرورش دهید. همانطور که اغلب اتفاق می افتد ، این موارد ساده ای هستند که از شادی و رفاه حمایت می کنند. دوستان خود را در آغوش بگیرید ، از دوستان جدید استقبال کرده و به آنها اهمیت دهید. در ادامه بخوانید تا بدانید چه چیزی در طول هفته 20 ژوئن تا 26 ژوئن 2021 برای نشانه شما ذخیره می شود.

21 مارس –19 آوریل

برج حمل

به خانه خود ، ریشه های عاطفی و جسمی که ریخته اید و باعث ایجاد امنیت و دلبستگی می شوند ، گرایش پیدا کنید. صحنه داخلی شما طی ماه آینده برجسته می شود ، بنابراین توجه بیشتر به بنیاد اساسی شما مفید است. خانواده و دلتنگی ممکن است طی چند هفته آینده نقش خود را داشته باشد ، بنابراین با پر کردن خانه خود از هر آنچه که احساس تغذیه می کند ، خاطرات خود را بپذیرید و خاطرات جدیدی بسازید. از غذای راحت ، وقت با احساسات خود و سپاس از کسانی که در زندگی هستند لذت ببرید. حوالی روز پنجشنبه ، بخش شغلی شما یک نقطه کانونی است بنابراین تعادل منزل و محل کار را تضمین کنید ، و اطمینان حاصل کنید که هر دو منطقه از نیازهای شما پشتیبانی می کنند.

20 آوریل – 20 مه

ثور

با خرمای قهوه سریع و غذاهای خوشمزه مورد علاقه خود ، این هفته از فرصت های اجتماعی بیشترین استفاده را ببرید. آن را محلی نگه دارید و روابط خود را برای احساس جامعه توسعه دهید. ارتباط با افراد می تواند یک وقفه شانس آور و الهام بخش برای حرکت بعدی شما باشد ، بنابراین خجالتی نباشید. ذهن و عقاید خود را با حلقه های خود تحریک کنید. روز پنجشنبه عطر و طعم بین المللی یا خوشی دارد ، بنابراین وقت بگذارید تا نظر مفسران فرهنگی مورد علاقه خود را جلب کنید. در آخر ، اگر آماده انجام برخی تغییرات هستید ، سفر مطالعه یا رابطه خود را با رسانه تعریف کنید.

21 مه – 21 ژوئن

جوزا

عطارد سه شنبه گذشته را از طریق نشانه خود به پایان می رساند ، بنابراین هر گونه پایان شل را در اطراف ارتباطات ، داده ها یا دستگاه ها ببندید. هرگونه سوerstand تفاهم را مستقیماً مرتفع کنید و در مورد افرادی که در زندگی شما خارج یا خارج شده اند فکر کنید. پیامی که برای شما آوردند چه بود؟ اطلاعاتی که در اختیار دارید برای پیشبرد برنامه ها و شاید تمرکز دقیق تر در جهت شما کافی است. منطقه اقتصادی شما برای ماه آینده برجسته شده است ، بنابراین به جزئیات توجه کنید. در حالی که پنجشنبه بهتر است به طور خصوصی با شخصی خاص سپری شود.

22 ژوئن – 22 ژوئیه

سرطان

تولدت مبارک سرطان! با وقت اضافی در کنار افرادی که احساس می کنند خانواده هستند ، از فصل خود بیشترین استفاده را ببرید. ولگردها را جمع کنید ، از طریق غذا و فعالیتهایی که موجب شادی می شوند ، به هم متصل شوید و به کسانی که دوستشان دارید اجازه دهید از شما مراقبت کنند. در حالی که این ماه همه چیز در مورد شما است ، یک توازن زود هنگام اتفاق می افتد ، زیرا فرد یک به یک نقطه کانونی است که در روز پنجشنبه به اوج خود می رسد. توجه داشته باشید که چه کسی به خوبی توجه شما را جلب می کند. زمانی را برای گذراندن با شخص یا بهترین دوست خود اختصاص دهید. خوشحال می شوید که این کار را کردید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>