فال هفتگی: 21 فوریه 2021

[ad_1]

فال هفتگی شما اینجاست! این هفته در اواسط آخر هفته به اوج احساسی خود می پردازد و تمرکزی را که می توان برای دیدن جزئیات صرف کرد. از انرژی اضافی برای مرتب کردن تقویم ، میز کار و فضای زندگی خود استفاده کنید. به جای اینکه منتظر بمانید تا شخص دیگری بداند چه چیزی یا چه زمانی مناسب شماست ، حرکتی را که در آن ساکت بوده اید انجام دهید. به یاد داشته باشید ، تغییر زمان فرصت های جدیدی به همراه دارد ، در تشخیص مسیرهای جدید باز باشید ، و به احتمال زیاد این کار را خواهید کرد!

ادامه مطلب را بخوانید تا در هفته 21 فوریه 2021 آنچه را که برای علائم شما در نظر گرفته شده است ، کشف کنید.

21 مارس –19 آوریل

برج حمل

این فرصتی است که شما می توانید در خلا creative خلاق قدم بگذارید و آن را به یک برنامه مثبت و روزمره تبدیل کنید. بدون هیچ دلیلی در آب میوه های خلاق خود شناور باشید و به جنبه عرفانی و افسانه ای خود دست بزنید. تعادل و خیال پردازی را با یک برنامه روزمره سازنده کار ، مراسم ، سلامتی و طبیعت متعادل کنید. روال منظم شما سیستم ضروری است که شما را به اهداف بلند مدت نزدیک می کند.

20 آوریل – 20 مه

ثور

این هفته برج ثور را با سمت خلاق خود لمس کنید. با حضور در جزئیات علاقه مندی ها و مراکز فروش خود ، جزئیات آنها را دقیقاً تنظیم کرده و انتظارات خود را روشن کنید. تعادل در آن کارهایی است که شما برای لذت شخصی خود و آنچه با آنها انجام می دهید و برای محافل بزرگتر خود انجام می دهید. در حالت ایده آل ، هر دو منطقه به یکدیگر تغذیه می کنند. شما برای درخشش به مخاطب و دلیل بزرگ تری نیاز دارید ، در حالی که همچنین باید علاقه ، استعداد و گاهی اوقات یک مثبت مثبت به همراه داشته باشید ، حتی اگر فعلا مجازی باشد.

21 مه – 21 ژوئن

جوزا

گرچه این هفته می توانید در جبهه شغلی درخشان باشید ، اما تلاشهای عمومی شما به بهترین وجه توسط یک خانه مستحکم پشتیبانی می شود. با الهه خانگی خود در تماس باشید و جزئیاتی را به شما فراخوانی کنید که شما را به سنجاق زدن ، سازماندهی ، بی نظمی و یا در غیر اینصورت آنچه برای ایجاد نظم باید انجام دهید ، انجام دهید. توجه داشته باشید که نمی توانید زیر فرش مرتب جارو کنید و با آن کنار بیایید ، آن را برطرف کنید ، آن را بایگانی کنید. یک وعده غذایی سالم و دلپذیر بپزید تا گرما دوباره به استخوان هایتان برگردد. بدن شما برای آن، سپاسگزارتان خواهد بود.

22 ژوئن – 22 ژوئیه

سرطان

جهانی فکر کنید اما محلی عمل کنید ، سرطان. حتماً از زیر پوسته خود بیرون نگاه کنید و افق را اسکن کنید. با وارد شدن به جریان ضربان قلب جهانی ، می توانید ایده های عالی را در یک راه حل ، کسب و کار یا راهی که می توانید در مورد آن بیشتر بدانید ، قرار دهید. با یک رویکرد تحلیلی و سرویس گرا ، بینایی را با کاربرد عملی متعادل کنید و نمی توانید اشتباه کنید. به افشاگری ها در این هفته ، به ویژه آخر هفته توجه داشته باشید. این شامل دوره ها ، کتاب ها یا رسانه هایی می شود که توجه شما را جلب می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>