فال هفتگی: 23 مه تا 29 مه 2021

[ad_1]

فال هفتگی شما اینجاست. ایده داشتن یک خودخواهی غالباً رپ بدی پیدا می کند ، اما اینجا برای خدمت به شما ارائه می شود و نقش خاصی را نیز باید ایفا کند ، بنابراین اجازه دهید یک لایه اعتماد به نفس در دیدگاه شما ایجاد کند. کنترل روایت خود را در دست بگیرید و خود را به عنوان قهرمان بنویسید. با پرسیدن اینکه نسخه دلخواه شما در هر شرایطی که مطمئن نیستید یا می خواهید نتیجه جدیدی داشته باشید ، به نکات مثبت بپردازید. در ادامه بخوانید تا بدانید چه چیزی در طول هفته 23 تا 29 مه 2021 برای علائم شما ذخیره می شود.

21 مارس –19 آوریل

برج حمل

برنامه های سفر یا مطالعه را بازنشانی کنید ، و به روش هایی نگاه کنید که می توانید افق دید خود را گسترش دهید از جهت خود یک تصویر بزرگ بگیرید و GPS فلسفی خود را دوباره تنظیم کنید تا بتوانید از فاصله دورتر فاصله بگیرید. به یاد داشته باشید ، اگر یک درب بسته شود ، انتظار بیشتری برای باز شدن وجود دارد ، از فرصت هوشیار باشید و در صورت شک ، ضربه بزنید. برای تغییر نتیجه ای که از آن فراتر رفته اید ، باید کارها را متفاوت انجام دهید. کدام عادت یا ذهنیت قدیمی را ترک می کنید؟

20 آوریل – 20 مه

ثور

اگر احساسات بهبود نیافته یا لنگرهای دیگری دارید که شما را از ادامه حرکت باز می دارد ، این هفته آزاد کردن شماست. آنچه را که به شخص دیگری فرافکنی کرده اید و می توانید به عنوان یک مثبت بدست آورید ، مشخص کنید. وقتی مفهوم استرلینگ از خود را به دیگران (یا صفات کمتر جذاب) خود می اندازیم ، از خود بی قدرت می شویم ، پس چه چیزی در مورد شخص دیگری است که شما را از حالت بد خارج می کند؟ این هفته را به عنوان یک محور اساسی تنظیم کنید.

21 مه – 21 ژوئن

جوزا

روابط خود را تغییر دهید و تنظیم مجدد موردی را که نیاز به آزادی دارد انجام دهید. از یک عاشق به یک دوست و یا عکس آن ، به دنبال یک تماس کارت وحشی ، یا شاید یک روایت تغییر الگو باشید که سرانجام از آن رها شده اید. متمرکز بایستید و بیرون نگاه کنید تا اینکه به خود نگاه کنید. اگر خورشید هستید که جلال خود را تابانده اید ، پس در مرکز داستان خود یک قهرمان هستید. حرکت بعدی خود را از این نقطه نظر قدرتمند و ذهنیت بدون بهانه انجام دهید.

22 ژوئن – 22 ژوئیه

سرطان

با اتمام زمان با کیفیت ، روال کار و سلامتی خود را متعادل کنید. ایده ها و الهام از هماهنگی با دنیای درونی شما ، تجربیات و ارتباطات بین فردی شما را از طریق محیط کار یا اقدامات بهداشتی شما غنی می کند. چه چیزی به شما الهام می کند؟ روزانه زمانی را اختصاص دهید تا بتوانید از آن استفاده کنید. اهداف جدیدی را تعیین کنید که شما را به چالش بکشد تا دامنه خود را گسترش دهید ، مانند یک چالش خرد در روز یا یک جهش عظیم در طول ماه ها.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>