فال هفتگی: 27 ژوئن تا 3 ژوئیه 2021

[ad_1]

از شروع تابستان لذت ببرید و به غریبه ها لبخند بزنید! در این ماه اصول لذت و عمل در مورد افتخار داشتن به خود و نشان دادن آنچه به دست آورده اید است. در آغوش گرفتن زندگی گرم است؛ ترس از زندگی گذشته نیست. روی صندلی راننده بپرید و چرخ بگیرید. آن را ساده و متصل نگه دارید. به پیک نیک در پارک فکر کنید. البته ، این یک هفته کاملاً من نیست ، زیرا آگاهی اجتماعی و اقدامات مسئولانه کاملاً آگاه می شوند. ادامه مطلب را بخوانید تا در هفته 27 ژوئن تا 3 ژوئیه 2021 آنچه را برای علائم شما در نظر گرفته شده است ، کشف کنید.

21 مارس –19 آوریل

برج حمل

منطقه سرگرمی ، عشق و عاشقانه شما در حال حاضر در حال اوج گرفتن است. طی چند هفته آینده ، اصل لذت شما درست جمع می شود. برای لذت بردن از تابستان ، از آن لذت ببرید و آن بخار را بیرون بگذارید. آنچه شما را روشن می کند ، باعث خنده شما می شود و جرقه خلاقیتان را برافروخته انجام دهید. استعداد خود را به اشتراک بگذارید ، به خرید بروید ، یا چیز جدیدی را فقط برای سرگرمی امتحان کنید. تقاضای دوستان ، گروه ها یا سایر مسئولیت های اجتماعی ممکن است توجه شما را در طول هفته جلب کند ، بنابراین به هر دو حوزه زندگی توجه کنید.

20 آوریل – 20 مه

ثور

کوسن های خود را شسته و پد لوکس خود را برای سرگرمی آماده کنید ، سپس افراد را به آنجا دعوت کنید. اصل لذت در به اشتراک گذاشتن اوقات خوب با دوستان و خانواده در لانه شیرین شما است. یا به حیاط ، یا پارک محلی برای یک پیک نیک شبیه شوید که فقط Taurus می داند چگونه جمع کند. از هرکسی می توانید گیتار خود را بیاورید یا به یک سرگرمی از گفتن یک داستان تا خواندن بخشی از آخرین کتاب خود کمک کنید.

21 مه – 21 ژوئن

جوزا

به افرادی که در همسایگی شما ساکن هستند و با آنها مرتباً ارتباط برقرار می کنید توجه کنید. هنگامی که قهوه خود را سفارش می دهید یا با شخصی که در فروشگاه برای شما برجسته است ، مکالمه خود را شروع کنید. شما در بهترین زمانها چت و پرت هستید ، اما همه ما می توانیم سر و صدا کنیم ، بنابراین واقعاً دیدن و دیده شدن را رسالت خود قرار دهید. در همین حال ، اهداف یا مطالعات طولانی مدت خود را نادیده نگیرید. اطمینان حاصل کنید که مماس موتور جستجوگر اهداف نهایی شما را تأمین می کند ، بنابراین از وقت خود هوشمندانه استفاده می کنید.

22 ژوئن – 22 ژوئیه

سرطان

طی چند هفته آینده به آنچه در وقت و پول خود صرف می کنید توجه کنید. انرژی شما به کجا می رود؟ هدف این است که ارزش های برتر خود و نحوه بیان آنها را در زندگی خود دریابید. پس از آگاهی ، روند تصمیم گیری ساده تر می شود. شما می توانید منابع خود را متمرکز کنید و به طور پایدار درآمد کسب کنید. این فصل تولد شماست ، بنابراین چرا به دوستان و خانواده خود اجازه نمی دهید لیست خواسته های شما را بدانند و چیز خاصی را که می دانید از آن لذت خواهید برد سرگرم کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>