فال هفتگی: 28 مارس تا 3 آوریل 2021

[ad_1]

فال هفتگی شما اینجاست! در این هفته ، همه چیز درباره انتخاب هوشمندانه مطابق با ارزش های شما ، از افراد گرفته تا خرید است. در ادامه بخوانید تا بدانید چه چیزی در طول هفته 29 مارس تا 4 مارس 2021 برای نشانه شما ذخیره می شود.

21 مارس –19 آوریل

برج حمل

بگذارید ایده های خلاقانه شما از زیر ذره های ذهن نمادین شما ، برج حمل آگاه شوند. تا روز شنبه وضوح بیشتری نسبت به هفته های گذشته در جهت خود خواهید داشت ، بنابراین منتظر علامت ننشینید. در حالی که خورشید می درخشد عجله کن. بدن و ذهن خود را همزمان با بهار حرکت دهید و برای افزایش انگیزه خود آن را عرق کنید ، اما حتماً وقت خود را صرف شارژ مجدد فشارهای روزمره کار و سایر تعهدات کنید.

20 آوریل – 20 مه

ثور

این هفته با پتانسیل ارتباط الهام گرفته آغاز می شود. از نظر گروه ها ، علل یا محافل دوستی در برابر راه حل های عمیق و همدلی باز باشید. به ذهن کندوی شبکه خود ، اعم از نزدیک ، دور یا متصل از طریق یک برنامه اجتماعی از روح های همفکر ، ضربه بزنید. تا آخر هفته ، آگاهی خود را به سمت داخل معطوف کنید تا آنچه را که از نظر اجتماعی جذب کرده اید ، هضم کنید. تجربیات خود را تثبیت کنید ، و وضوح حرکت بعدی خود را پیدا خواهید کرد.

21 مه – 21 ژوئن

جوزا

در حوالی روز دوشنبه در یک جلسه ذهن بالاتر از طریق حرفه خود باز باشید. با یک سخنرانی پرشور ، با الهام از زندگی اجتماعی در مخاطبان خود یا گفتگو با یک مربی ، از یک کانال مستقیم بالاتر استفاده کنید. از آخر هفته ، ارتباطات با اجتماعی شما سریعتر می شود ، بنابراین با آنها حرکت کنید و همه چیز را سرزنده نگه دارید. برای یک وقت خوب ، نه مدت طولانی بمانید و اتاق را کار کنید. این هفته شما برای دوست یابی سریع یا شبکه ای است تا اینکه از طریق برنامه های طولانی مدت و بررسی منابع ، الک کنید.

22 ژوئن – 22 ژوئیه

سرطان

همه نگاه ها به بخش شغلی شما معطوف است ، بنابراین ارتباطات حرفه ای خود را نشان دهید ، شروع و توسعه دهید. هرگونه لبه های خشن در روابط ، به بهترین وجهی از نظر دیپلماتیک حل می شود. پایان هفته و ماه آینده ، ایده های روشن خود را یادداشت کنید و آنها را برای عمل قرار دهید. صحبت با مردم از طریق کار شما باعث تحریک بیشتر ایده های شما می شود ، بنابراین خجالتی نباشید. به مکالمات سریع و سریع خود ادامه دهید. بدون تعهد زیاد در این مرحله موارد جدید را پیاده سازی ، آزمایش و امتحان کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>