فال هفتگی: 4 ژوئن تا شنبه ، 11 ژوئن 2021

[ad_1]

با بررسی احساس خود ، از هوش هیجانی خود شماره گیری کنید. آنچه می یابید تصدیق کنید ، بدون قضاوت. هر نقطه لکه دار روی هم انباشته می شود و بر سلامتی ، انرژی ، خواب و روابط تأثیر می گذارد ، بنابراین پذیرش ساده را اعمال کنید. روزنامه نگاری یا اشتراک گذاری با یک دوست یا شریک مورد اعتماد غیر قابل بحث است. ادامه مطلب را بخوانید تا در هفته 11 ژوئیه تا 17 ژوئیه 2021 آنچه در انتظار علائم شما است ، کشف کنید.

21 مارس –19 آوریل

برج حمل

این هفته مکالمه را در اطراف میز آشپزخانه انجام دهید ، شاید یک مهمانی کوچک شام یا یک ناهار را با بازی های کلمه ای برگزار کنید تا همه چیز را به حرکت در بیاورید. بسته های کارت پرسش یخ شکن را در نظر بگیرید که به اشتراک گذاشتن داستان های شما و شناخت بیشتر یکدیگر را تشویق می کند. یا خودتان را به عنوان یک کار تیمی بنویسید. Midweek از لحاظ خلاقیت لحظه ای جذاب است ، بنابراین اگر احساس عاشقانه دارید با خود یا شخص دیگری قرار بگذارید. حرکات بزرگ را حفظ نکنید ، حتی اگر این کار فقط برای سرگرمی باشد. چرا از لحظه لذت نمی برید و آن را به یادگار می سپارید

20 آوریل – 20 مه

ثور

به ارتباطاتی که با افرادی که به طور منظم بخشی از زندگی در همسایگی خود می بینید ، توجه کنید. آیا در مورد چگونگی این تعاملات عادت ها یا اعتقاداتی دارید؟ در این هفته با پرورش روشهای شخصی و غیررسمی ایجاد روابط بیشترین استفاده را از آنها ببرید. آنها نیازی به تعهد ندارند ، اما موج ، گپ سریع ، یا آشنایی با چند نکته در مورد آنها و به اشتراک گذاشتن در مورد خود می تواند به فرو ریختن و ایجاد احساس خانه کمک کند ، خصوصاً اگر در منطقه ای هستید که رشد نکرده اید در.

21 مه – 21 ژوئن

جوزا

در طول سه هفته آینده ذهن خود را به کار بیندازید. به معنای واقعی کلمه ، ایده ها و توانایی شما در حل مسئله است که شما را برجسته می کند. به ارزش های خود و نحوه دیدار با آنها فکر کنید یا اینکه زیر نظر شخصی کار می کنید؟ آیا روش کسب و یا درآمد شما با بالاترین ارزش شما مطابقت دارد؟ اگر مطمئن نیستید که این چیست ، لیستی از آنچه بیشتر وقت خود را صرف انجام ، فکر کردن و پول خود می کنید بنویسید. چگونه نیازهای امنیتی خود را برآورده می کنید؟ پیوندهای قوی و وفادار ایجاد کنید که اعتبار و یک رزومه عالی را متعادل کند. عامل مردم ضروری است.

22 ژوئن – 22 ژوئیه

سرطان

نشانه شما در طی سه هفته آینده بسیار رسا است ، بنابراین اگر حرفی برای گفتن دارید ، به اشتراک بگذارید! این یک دوره تحریک کننده پر از حرکت ذهن ، احساس ، افراد و انجمن های جدید است. شما ممکن است با استفاده از فناوری همیشه در حال توسعه روش بهتری برای اتصال پیدا کنید یا به طور کلی آماده باشید تا بیشتر باز شوید. هر کدام که باشد ، قوزهای خود را دنبال کنید. آخر هفته می تواند یک مسابقه بین منطقه مشارکت شما و جهت گیری شخصی شما ایجاد کند. اگر چنین است ، این فرصتی است که صاحب قدرت خود شوید و ضمن وضع قوانین اساسی ، در مقابل خود بایستید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>