فال هفتگی: 5 آوریل تا 11 آوریل 2021

[ad_1]

فال هفتگی شما اینجاست! تمرکز درونی ، لحظات انفرادی و بازگشت به خود را پیدا کنید. زبان بدن خود را باز ، قوی و با اعتماد به نفس حفظ کنید و به یاد داشته باشید که تا زمان ساختن آن را جعل کنید. انرژی و اراده شما برای پاسخگویی به نحوه اشغال فضا حرکت خواهد کرد. خود را به چالش بکشید تا تمرین کنید تا قرار گرفتن در موقعیت قدرت طبیعی شود. در ادامه بخوانید تا بدانید چه چیزی در طول هفته 4 آوریل تا 10 آوریل 2021 برای نشانه شما ذخیره می شود.

21 مارس –19 آوریل

برج حمل

طوفان خود را از دست داده و از آخرین آثار قدیمی ، ذهنیت ها و چشم اندازهای قدیمی که دیگر به شما خدمت نمی کنند رها کنید. حفره های نهایی برج حمل؛ عشق های قدیمی ، کفش های قدیمی ، باید مثل اخبار دیروز پیش برود. تمام شد زیرا این ماه و زمان شما برای یک جدید است. عرشه را پاک کنید ، آماده بازی دستی جدید است. آخر هفته قوی ترین لحظه تجلی شما در سال است. به قلب خود باز کنید و تصمیم بگیرید که چه عواملی را باید پشت سر بگذارید. قصد همه چیز است ، بنابراین به تماس درونی خود گوش فرا دهید و با اقدام به آن احترام بگذارید.

20 آوریل – 20 مه

ثور

سعادت همچنان در لحظات خصوصی یافت می شود ، بنابراین هر هفته در این هفته فضا را خالی کنید تا با خود درونی کنید. بدن شما به تغذیه (و شاید مقداری شراب) نیاز دارد ، اما غذای روح در ابدی یافت می شود. چشم های خود را ببندید ، نفس خود را طولانی و آهسته بکشید ، بدن خود را احساس کنید و رها شوید. این آخر هفته زمان برجسته ای است ، به ویژه برای نتیجه ای ازخودگذشتگی (در مقابل ایثار). با ارزش های خود بررسی کنید و آماده باشید تا برخی از باورهای ریشه دار را زیر سوال ببرید. اگر درگیری درونی یا بیرونی را مشاهده کنید ، تحول مهمتر از به خاک سپردن مسئله است.

21 مه – 21 ژوئن

جوزا

لحظه های ممکن را در جمع دوستان قدیمی و جدید جوزا بدزدید. ارتباطات را بردارید ، با آن شخصی که به ذهن شما خطور می کند تماس بگیرید و ابتکار ایجاد یک گروه یا جمعی را به عهده بگیرید. اگر برای تمدید عضویت یا حتی یک دوست یا گروه خاص پای خود را می کشید ، این هفته برای حذف دائمی است. بگذارید با احساسات خوب و سپاسگزاری پیش برود. در آخر هفته ، اهداف خود را برای نشان دادن سناریوهای اجتماعی و صحنه ایده آل خود تنظیم کنید.

22 ژوئن – 22 ژوئیه

سرطان

چه زمانهایی از کار و تصویر عمومی شما زمان استراحت است ، سرطان؟ روابط مثبت جدید ، ارتباطات ، ایده ها ، نسخه 2.0 رئیس عزیزم آماده است برای تصور در آخر هفته. وقت بگذارید و در مورد دستاوردهای خود تأمل کنید ، قدردانی کنید و آماده باشید تا اهداف خود را برای چرخه بعدی تعیین کنید. نشستن بینش خلاق ، ژورنالینگ یا مانترا با جزئیات آنچه می خواهید انجام دهید و احساس پیرامون آن ارزش همه را دارند. در پایان ، تغییر عاطفی به سمت آمادگی برای ایجاد مسیر خود و پذیرش چالش ها به دلیل رشد ضروری است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>