فال پول شما برای سال 2021

[ad_1]

الگوسازی بر روی علامت زودیاک خود واقعاً به معنای این است که برای برخی از ما ماهیت دوم است ، اما در فال پول شما نیز می تواند خبرهای جالب توجهی درباره آینده وجود داشته باشد. شاید به اندازه فهمیدن اینکه آیا شما با یک عشق جدید احتمالی سازگار هستید ، آبدار نباشد ، اما دانستن اینکه شخصیت شما چگونه پول را اداره می کند می تواند سرگرم کننده باشد – و شاید حتی به طور ملایم – بسته به میزان خرید طالع بینی به عنوان یک مفهوم.

اینگونه نیست که علائم زودیاک پاسخهای مشخصی در مورد رفتارهای فرد ارائه می دهند ، اما به گفته برخی از منجمان ، ممکن است در ارائه کمی زمینه بالقوه بر اساس کیهان (که بسیار بیشتر از همه ما وجود داشته است) مفید باشد.

جولیا مودورسکی ، طالع بینی از برنامه Sanctuary ، یک برنامه محبوب فال و حساب واقعاً جالب اینستاگرام ، می گوید: “وقتی نوبت به عملی بودن می رسد ، مشاهده خانه های همسو با نمودار زایمان شما کلیدی است.” “خانه دوم منطقه ارزش ها است – مالی ، معنوی ، شخصی ، آنچه شما در زندگی ارزشمند می دانید – و همچنین ارزش شخصی ، امنیت و ریتم طبیعی. خانه ششم حوزه زندگی روزمره ، سلامتی و شعور تحلیلی ما است ، در حالی که خانه دهم نمایانترین قسمت عمومی نمودار شما – شغل و شناخت است. “

در مورد Intel Modorsky درباره فال پول خود برای سال 2021 بیشتر بخوانید.

برج حمل

با حضور اورانوس در منطقه مالی خود ، وقت آن است که این منطقه را در زندگی بیدار کنید و انقلابی ایجاد کنید. ممکن است احساس بی قراری وجود داشته باشد ، بنابراین مراقب باشید قبل از شروع به اغراق در مواردی که شخصاً لوکس می دانید ، نگاه کنید. با این حال ، اجازه ندهید که هر از گاهی مانع از درمان خود شوید. این یک سال موفقیت ، ارتفاع ، و شاید حتی یک غافلگیری غیرمنتظره یا مهیج است که کاملاً در بودجه شما قرار دارد.

ثور

شما می توانید در هنگام کسب درآمد کاملاً چند وظیفه ای باشید ، بنابراین مطمئن باشید که باز و سازگار با هر فرصتی پیش روی شما قرار می گیرد. این یک سال است که باید ذهن خود را بر روی درآمد خود متمرکز کنید ، در مورد روش های مختلف پس انداز مطالعه کنید و واقعاً احساس ارزشمندی خود ، عشق به خود و روال مراقبت از خود را توسعه دهید. صدای خود را در آغوش بگیرید ، ایده های خود را به اشتراک بگذارید (به صورت مکتوب یا با صدای بلند) و با صراحت ارتباط برقرار کنید تا در این سال جهش بزرگی به پیش ببرید. اصالت ، آزادی فکر ، ذهن و صدا و همچنین آموزه های روشنگر (مورد علاقه شما ، چه طالع بینی ، یوگا یا مهندسی) ، می تواند شما را بسیار دور کند.

جوزا

با وجود یک منطقه مالی سرطان ، همراهی با انواع روحیه های ماه بسیار مهم است و این بدان معنی است که نشانه ماه شما در اینجا کنترل می شود. هدف این است که با نوسانات مداوم ماه ، تغذیه ، راحت و از نظر احساسی احساس راحتی کنید. از شهود خود استفاده کنید ، به آگاهی درونی خود اعتماد کنید و خود را رها کنید ، اما مراقب باشید که این امر منجر به صرف هرگونه انگیزه نمی شود. شما کاملا واضح هستید که امسال باید به سرمایه گذاری های قابل اعتماد و قابل اعتماد متعهد شوید – که در آن حتی ممکن است با زحل اکنون در دلو علاقه به فناوری های جدید پیدا کنید.

سرطان

اکنون زمان سرمایه گذاری در آینده شما فرا رسیده است. بیان خود و خلاقیت خود می تواند یکی از بهینه ترین راه ها برای افزایش گردش پول برای شما باشد. توانایی های رهبری و کاریزمای خود را مهار کنید و خود را در معرض دید عموم قرار دهید (TikTok ، کسی؟). اگر هرگز احساس گیجی یا عدم اطمینان در مورد مورد بعدی وجود دارد ، اعتماد کنید که وضوح به موقع به دست خواهد آمد و به خود اجازه دهید عمیق و آگاهانه نفس خود را در مورد آنچه آینده برای شما پیش رو دارد نفس بکشید – اعتماد به تشدید آن حالت مراقبه.

لئو

این سال خدمت به جامعه بزرگتر شما ، یافتن راه های ابتکاری برای کمک به دیگران ، ایجاد مشارکت های جدید هیجان انگیز و تمرکز بر توسعه آینده ایده آل خود است. نظم ، توجه و ابر افزار در امور مالی خود را حفظ کنید – و همچنین یک برنامه روزمره و واقع بینانه در مورد پول داشته باشید – هنگامی که بکر نشانه اصلی منطقه مالی شما باشد ، می تواند بسیار سودمند باشد. با این حال ، تجزیه و تحلیل بیش از حد یا میل به کمال می تواند باعث نگرانی ، اضطراب یا عصبی شدن شود ، بنابراین با خود مهربان باشید و از انتقاد از خود راحت باشید. از طریق هر موج احتمالی تغییر در حرفه خود ساحل کنید (با جریان مبارزه نکنید!) ، و در میان پیروزی های شخصی ، اخلاقی ها یا خسارات ناگهانی خود را طلایی خواهید دید.

باکره

وقتی نوبت به صرف هزینه های امسال می رسد ، ممکن است خود را در مورد چیزهایی بخواهید که احساس آرامش ، هماهنگی و تعادل را در زندگی شما ایجاد می کنند. چیزی که به نظر شما آرامش بخش ، زیبا پسند یا جالب طراحی شده است. با این انگیزه ها مبارزه نکنید ، بلکه به دنبال کسب عقل و خرد باشید. این سالی نیست که به طور منظم از بودجه استفاده کنیم. درعوض ، یک سال است که با اجازه دادن به آب میوه های خلاق ، درخشش جسورانه و فکر کردن در مورد این که چگونه می توانید با ارائه خدماتی که امسال بی نظیر مفید است ، بر پیشرفت های عمده شغلی خود تمرکز کنید.

ترازو

این امکان وجود دارد که اخیراً سرمایه گذاری های اساسی انجام داده باشید ، بنابراین همچنان می توانید پول خود را تغییر دهید و قدرتی را که در اینجا دارید با عقرب در قله منطقه مالی خود در آغوش بگیرید. احساس شخصی شما در توانمند سازی می تواند به شما کمک کند در زندگی احساس ثبات و امنیت کنید. در مورد لکه بینی ارزش – یا ارزش بالقوه – از آن شهود مشتاقانه استفاده کنید و به دنبال آن باشید. (با مسئولیت پذیری!) این می تواند سال خوبی برای خریدهایی برای بهبود یا تغییر فضای خانه شما باشد – حتی اگر صرفاً خرید یک گیاه جدید یا دو خانه باشد تا طراوت را به فضای شما وارد کند.

عقرب

این می تواند یک دوره عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری باشد (قبل از انجام هرگونه ریسک مالی تحقیقات زیادی انجام دهید) ، همچنین آزاد کردن عادت های قدیمی در مورد هزینه کردن ، اعتقادات گذشته خود راجع به پول و آنچه برای شما واقعاً ارزش ندارد. با این آگاهی تازه از آنچه برای شما ارزشمند ارزیابی می کند ، احساس می کنید در انتخاب های مالی خود احساس فراوانی و آزادی بیشتری دارید. آنچه در شما احساس گسترش و شادی در زندگی ایجاد می کند را دنبال کنید. این کلید رویکرد مالی شما است.

قوس

با برج جدی در راس منطقه مالی نمودار خود ، وقت آن است که در امور مالی خود جدی باشید. بالغ ، سخت کوش و مسئولیت پذیر – این شما هستید. با حاکم برج برج ، زحل ، که اکنون در دلو قرار دارد ، می تواند احساس کند وزنی از شانه های شما برداشته شده است در نتیجه طرز تفکر کمی محدودتر در مورد پول است. همانطور که برای آینده برنامه ریزی می کنید ، بگذارید خودتان آزادانه در حد معقول هزینه کنید ، خواه این معنی چیزی فوری مانند سفر تابستانی (مسئولانه) یا تغییر عمده زندگی باشد.

برج جدی

کپ – شما ستاره نمایش مالی امسال هستید – انتظار داشته باشید ایده های خارج از چارچوب داشته باشید که منجر به سود مالی شود. این دوره مناسب برای تبدیل چشم اندازهای گسترده شما به واقعیتی عینی ، انقلابی در حساب بانکی شما و وارد کردن فراوانی زندگی شما از طریق فداکاری ، تعهد و پایداری است. با انجمن خود ارتباط برقرار کنید ، یک دوره / وبلاگ / فروشگاه آنلاین ایجاد کنید ، از کانون توجه دور نشوید و در تلاش خلاقیت خود سرمایه گذاری کنید.

دلو

امسال همه چیز در مورد شماست! اکنون زمان آن است که واقعاً رویاهای خود را دنبال کنید ، از ساختارهای قدیمی یا مرزهایی که محدود کننده یا از بین رفته اند عبور کنید. کار در رشته های معنوی ، روح و روان و مراقبه می تواند به افزایش گردش پول کمک کند ، اما اگر خود را گرفتار شکوه و عظمت همه اینها می کنید و یا به واقعیت دیگری فرار می کنید ، مراقب باشید. سایه های گل رز را مفید نگه دارید ، اما به یاد داشته باشید که آنها را بارها و بارها از بین ببرید تا مطمئن شوید که رویاهای بی حد و مرز خود را در واقعیت واقعی زندگی می کنید. ترجمه: با ذهنت هزینه کنید ، نه وحشیانه.

ماهی

ممکن است شما خیلی احساس کرده باشید “برو ، برو ، برو!” ماهها با امور مالی خود – این همه تعهدات ، قبض ها و مسئولیت ها. این انرژی را نادیده نگیرید ، اما سعی کنید با تعهد به احساسات خود آن را نیز تأمین کنید. چه چیزی روح شما را از اعماق درون روشن می کند؟ آیا می توانید آن را به یک پروژه بالقوه تبدیل کنید که می تواند پاداش مالی داشته باشد؟ امسال محتاط باشید که طبیعت آتشین مریخ به هیچ هزینه سخت گیرانه ای تبدیل نشود. خرید یک انگیزه در اینجا و آنجا می تواند برای روح مفید باشد ، اما مقدار زیادی از آن باعث استرس پولی می شود.

دانلود برنامه طالع بینی Sanctuary اینجا، و آنها را در اینستاگرام در دنبال کنید sanctuarywrld.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>