فرانشیز فیلم بعد از فیلم با دو فیلم جدید فراتر از کتاب خواهد رفت

[ad_1]

بعد از—فرنچایز فیلم بر اساس مجموعه کتاب های YA بر اساس داستان های هواداری هری استایلز – فراتر از مطالب اصلی است.

مطابق با نوجوان وگ، بعد از با دریافت پیش درآمد و دنباله “نسل بعدی” ، مجموع فیلم ها را به شش فیلم می رساند. غیر مرتبط: گرگ و میش و بازی های گرسنگی هر کدام بعد از چهار فیلم به پایان رسید!

بعد از جهان فقط در حال گسترش است ، “نویسنده و کارگردان کاستیل لندون گفت نوجوان وگ. “واقعیت ، و چقدر هیجان زده شده و ورودی آنها ، واقعاً همه ما را به عنوان خالق هر روز الهام می دهد.”

در حالی که داستان عشق بین تسا (جوزفین لنگفورد) و هاردین (قهرمان فاینس-تیفین) در ابتدا توسط نویسنده آنا تاد زنده شد ، موارد جدید بعد از حق رای دادن فیلم جهان را گسترش می دهد. مقدمه آزادانه بر اساس کتاب تاد از دیدگاه هاردین ساخته خواهد شد ، قبل از، اما لندون قول می دهد که در داستان پس زمینه خود بسیار عمیق تر شود.

“او در زندگی خانوادگی و روابط خود آسیب های زیادی را تجربه کرده است [we’ll] قبل از دیدار او با تسا ، و اینکه چگونه این تجربه او را تغییر می دهد ، بیشتر از آن بی نظمی دیدن کنید. ” نوجوان وگ گزارش می دهد که نسخه جدید هاردین توسط Fiennes-Tiffin بازی نخواهد شد.

اما واقعا جالب توجه حق رای دادن یک فیلم پیگیری در مورد (هشدار اسپویلر) بچه های تسا و هاردین ، ​​امری و آودن و پسر عموی آنها آدی خواهد بود ، که در پایان نامه بعد از همیشه خوشحال کتاب. در حالی که تسا و هاردین در فیلم های نمایشی ظاهر می شوند ، نه Fiennes-Tiffin و نه Langford نقش های خود را تکرار نمی کنند.

“امری ، آودن و ادی بسیار مورد علاقه هواداران هستند. همه ما پرسش های زیادی در مورد آنچه که با بچه ها اتفاق می افتد دریافت کرده ایم. ” نوجوان وگوه “واقعاً شگفت آور است که می بینید fanbase چقدر به آن شخصیت ها علاقه مند است ، حتی اگر آنها فقط به صورت سطحی در کتاب ها معرفی شده باشند. مردم به دلیل علاقه ای که به هاردین و تسا دارند ، آنها را محکم کرده اند. “

در حالی که شخصیت ها فقط در چند صفحه از کتاب یافت می شدند ، لاندون قول می دهد که “اخلاق اصلی داستان” را “وفادار بماند”. وی افزود: “ما به نوعی گناهان والدین خود را با خود حمل می کنیم ، بنابراین در حالی که آنها سعی می کنند از این امر خلاص شوند ، من فکر می کنم حمل آن به جلو برای بچه ها بسیار مهم است.” “[We’re] کاوش در بسیاری از موضوعات مشابه ، عشق و از دست دادن و روابط نامرتب. همه ما آنجا بوده ایم و این موضوعات جهانی است. اطمینان از اینکه این شخصیت ها پویا هستند و مشت نمی کشند بسیار مهم است ، همانطور که برای هاردین و تسا نیز مهم است. و عشق جوان را بدون قضاوت درباره آن جستجو کنید. “

بدیهی است که شما مجبورید کمی منتظر این موارد اضافه شده باشید. از چهار فیلم اصلی فقط دو تاکنون اکران شده است. فیلم سوم ، بعد از اینکه ما افتادیم ، قرار است در سال 2021 منتشر شود ، در حالی که بعد از همیشه خوشحال فیلمبرداری را به پایان رسانده است.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>