فران درسر به عنوان سفیر زیبایی به لورا گلار پیوست

[ad_1]

جای خالی را پر کنید. من موهایم را دوست دارم

وقتی موهای من موخوره نیست دوست دارم. بهترین کاری که من می توانم انجام دهم این است که آن را شب ها بشویم ، کمی ریشه لیفت داخل آن قرار دهم ، شاید کمی انتهای آن صاف تر شود و سپس همه را روی بالش بچینید و بگذارید از این طریق خشک شود. و وقتی از خواب بیدار می شوم ، نوعی موج دار / فرفری است و دارای مقداری لیفت است. و بعد وقتی که با آرایشگر کار می کنم ، همیشه می گویم آن را منفجر کنید تا صاف و پرش باشد ، و وقتی از اسپری مو استفاده می کنم ، آن را به جای قسمت بالای آن ، زیر هر قطعه مو اسپری می کنم.

بیایید با ریمل ، رژ لب و هایلایتر پیچ بزنیم ، ازدواج کنیم یا بکشیم.

من هر سه ازدواج می کردم! اینها کالاهای اساسی هستند! من ریملی را دوست دارم که یک آستر به آن متصل است. من ریمل داروخانه می خورم ، اما هرگز ضد آب یا 24 ساعته نیستم ، زیرا این خیلی زیاد است. وقتی از هایلایتر استفاده می کنم ، در واقع از براق کننده لب Laura Geller استفاده می کنم زیرا حاوی مرواریدهای منعکس کننده نور است. من نقطه می زنم و سپس از اسفنج استفاده می کنم تا مخلوط شود. و من رژ لب های آنها را نیز دوست دارم چون دو طرفه هستند. لکه لب نیز عالی است. نیازی نیست که به نظر برسد که رژ لب زده ام ، اما فقط می خواهم ببینم که رنگ خوبی برای آنها دارم.

براق کننده لب Laura Geller Color Luster

مانتو بالا و براق لب لب براق Laura Geller Color Luster

اسکراب لب و رنگ لب Laura Geller

اسکراب لب و Tint Duo Laura Geller Prep-n-Go

لورا Geller ماندگار عشق لکه لب چوب چوب

لورا گلر لای ماندگار عشق چاق لب – پینوت نوآر

اگر در حال بازیگری بودید پرستار بچه اکنون ، آیا کاری وجود دارد که بخواهید از نظر آرایش یا موی فران فاین متفاوت عمل کنید؟

نمی توانم بگویم که بخواهم بگویم زیرا این شخصیت مربوط به دهه 90 بود و آن چیزی بود که آن زمان مد بود. و مطمئناً دختران اهل کوئینز موهای بزرگ و همه این موارد را پوشیده بودند. یک اتاق با چشم انداز در آن زمان نیز بیرون آمده بود و کاملاً عصبانی شده بود و بر مو و آرایش تأثیر می گذاشت. فکر می کنم چیزی که من در مورد فران فاین دوست داشتم این بود که او همیشه روی دندان هایش رژ لب می زد ، صورتش را پودر می کرد ، موهایش را مرتب می کرد. او بسیار یک دختر منظم بود که فکر می کنم بیننده می تواند با او رابطه برقرار کند. ما واقعاً دیدیم که او زندگی خود را در عمارت شفیلد زندگی می کند و همین باعث خنده دار شدن او شده است زیرا او مانند پرستار بچه رفتار نمی کرد و برای اشراف در پارک خیابان کار می کرد و در یک عمارت زندگی می کرد. من فکر می کنم اگر ما مجبور به انجام بیش از حد بودیم ، همان روش را انجام می دادیم. و اگر این نمایش به لحظه ای وارد می شد و توسط یک بازیگر زن دیگر بازی می شد ، او هنوز هم مجبور بود که از این ظرافت در ظاهر خود برخوردار باشد.

و حتی در این صورت ، نگاه او کاملا عالی بود.

او از Loehmann خرید کرد ، بنابراین ما اینگونه منطقی شدیم که او توانایی خرید همه آن لباسهای کوتاه را دارد. ولی Jessica Radloff پیتر [Marc Jacobson]و من می دانستم که قادر به حمل لباس هستم و راهی برای رفتن به آن وجود ندارد [veer from that look] در طول نمایش. و از آنجا که ما معتقدان بزرگی هستیم که تلویزیون مجبور است آب نبات چشم بیننده را فراهم کند ، به همین دلیل راه پله ای دایره ای داشتیم – تا لباس های او را به نمایش بگذارد.

CBS از طریق گتی ایماژ

چه مدت زمان برای آماده شدن صرف می کنید؟ روال شما چگونه است؟

اگر مجبور نباشم واقعاً موهایم را بزنم ، می توانم ظرف نیم ساعت آماده باشم. اگر موهای من فرم خوبی نداشته باشد ، من مشکلی برای قرار دادن موهای دم اسبی یا موی سر ندارم. سپس اوج بیوه من را نشان می دهد و آسان است.

رفتن شما به عطر چیست و چرا؟

من از روغنهای اساسی ارگانیک استفاده می کنم که با نوعی عطر مخلوط می شوند که معمولاً رول می شوند. اکثر مردم نمی دانند که اکثر عطرها مواد سرطان زا در خود دارند. هر چیزی که ماهها طول بکشد معمولاً یک ماده سمی در آن وجود دارد ، بنابراین من از همه این موارد اجتناب می کنم و به روغنهای اساسی خم می شوم. ما باید مسیر Cancer Schmancer Detox Your Home را طی کنیم ، زیرا شما باید واقعاً به این فکر کنید که از چه شمع هایی استفاده می کنید ، از چه خوشبو کننده های اتاق استفاده می کنید و با چه چیزی کف های خود را تمیز می کنید. استفاده از محصولات سازگار با محیط زیست بسیار مهم است زیرا برای کره زمین مفید است و برای شما نیز مفید است.

چطور یک لحظه را برای خودتان اختصاص می دهید؟

من راه دور هستم و دوست دارم راه بروم. دوست دارم در ساحل قدم بزنم. من دوست دارم با برداشتن کفش ها و قرار دادن پاهایم در ماسه ، خودم را زمین بزنم. من مراقبه می کنم من عاشق تماشای برنامه های آشپزی در تلویزیون هستم. من چیدمان گل های تازه را دوست دارم و آشپزی را دوست دارم. من یک وان آبگرم نیز دارم که همیشه گرم است. گاهی اوقات من فقط از حالت فشرده خارج می شوم. من در همه جا دوش بخار دارم و گاهی اوقات فقط به آنجا می روم و کمی روغن اسانس اکالیپتوس می گذارم ، که بویی است که من آن را خیلی دوست دارم.

و سرانجام ، شکلک مورد علاقه شما چیست؟

من اغلب از دستان دعا ، بوسه یا قلب استفاده می کنم. آنها مثل سه مورد اصلی من هستند. و علامت صلح و پنجه سگ چاپ می کند! و ایموجی های غذا هنگامی که مردم را به خانه خود دعوت می کنم.

جسیکا رادلوف است زرق و برق سردبیر ساحل غربی. می توانید او را در اینستاگرام در دنبال کنید @ jessicaradloff14.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>