فرش قرمز اسکار 2021: بهترین لباس ها و ظاهر زیبا

[ad_1]

یک شب در میامی بال های پروانه ای کارگردان رجینا کینگ شایسته اضافه شدن به تالار مشاهیر فرش قرمز اسکار هستند. لباس آبی کودک یک خلق سفارشی لوئیس ویتون است.

کری مولیگان

استخر

زن جوان امیدوار کننده ستاره کری مولیگان به نظر می رسید که به نوعی برنده اسکار را در این محصول برتر Valentino نشان می دهد – اما آرایش و لوازم جانبی ساده او جلوه طلا را از آن بالا نمی برد.

آماندا سیفرید

ABC

همانطور که گفتیم ، امسال لباس های کلاسیک قرمز و نمایشی همین بود. مانک بازیگر آماندا سیفرید با این ظاهر آرمانی مد نمونه مثبتی موفق دیگر را به ما نشان می دهد.

ویولا دیویس

استخر

بازیگر ویولا دیویس هرگز از دست نمی دهد. اثبات: به این الکساندر مک کوئین سفید خیره کننده نگاه کنید. به خودتان لطف کنید و بزرگنمایی کنید تا طراحی پیچیده بدن را بهتر ببینید.

روز آندرا

میریام سانتوس

داستان واقعی: یک جوشکار حرفه ای به طراح ورا وانگ کمک کرد تا این لباس کاملاً فلزی را خلق کند. اکنون که وقف یک نگاه است ، روز آندرا. ستاره های طلا به این نامزد بهترین بازیگر زن اسکار!

کلوئی ژائو

جزوه

کلوئه ژائو با لباس هرمس و کفش های کتانی خود بدون شک جالبترین فرد فرش قرمز اسکار بود. عشایر کارگردان همچنین برای کار در این فیلم طلا به خانه برد و او را به عنوان دومین زن برنده بهترین کارگردانی در آورد.

ونسا کربی

جزوه

ما عاشق چطور هستیم تکه های یک زن ستاره Vanessa Kirby ناخن ها و لب های قرمز تیره را در برابر لباس صورتی گلبرگ خود قرار می دهد. خیلی شیک

لورا درن

ABC

بازیگر لورا درن با نمایش فرش قرمز جایزه پر زرق و برق غریبه نیست – اما این نگاه جالب یکی از بهترین های او است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>