فروش تاتا هارپر با ملزومات زیبایی تمیز با 25٪ انباشته شده است

[ad_1]

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما بصورت مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

فروش فوق العاده کمیاب تاتا هارپر به افتخار تولد بنیانگذار تاتا هاپر کاهش یافته است – و اگر هنوز با خط سوپرشارژ شده نام تجاری تمیز زیبایی آشنا نیستید ، در شرف دیدار با جدیدترین وسواس مراقبت از پوست خود هستید.

محصولات تاتا هارپر که در بطری های سبز و طلایی امضا شده است ، برای افرادی ایجاد شده است که از رژیم مراقبت از پوست خود نتیجه اصلی می گیرند (چه کسی این کار را نمی کند؟) اما هیچ ماده مشکوک یا بالقوه مضری ندارد. سرم ها ، مرطوب کننده ها و پاک کننده های قوی آن با بیش از 300 گیاه گیاه خام که از بیش از 68 کشور با دقت تهیه شده اند ، بسته بندی شده اند – و هر فرمول فاقد سموم ، GMO ها ، مواد پر کننده ، رنگها و مواد معطر مصنوعی و مواد شیمیایی مصنوعی است.

خوب بزرگترین روز تولد چیست؟ از 23 ژوئیه تا 1 آگوست ، اگر بیش از 100 دلار هزینه کنید ، 25٪ تخفیف در کل خرید خود دریافت خواهید کرد – به این معنی که اکنون زمان آن فرا رسیده است که فرمولهای فانتزی را که معمولاً با قیمت کامل پراکنده نمی کنید ، ادامه دهید. این که آیا به دنبال سرم های فعال ، روغن های لوکس صورت یا پرتاب های جدید و پر زرق و برق هستید ، با 9 انتخاب مطمئن برای فروش از فروش Tata Harper پیش رو شروع کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>