فروش روز رئیس جمهور Everlane 2021: خرید آنچه را که می پردازید خریداری کنید

[ad_1]

هرکسی که بخواهد تعمیرات اساسی انجام دهد می داند که فروش روز رئیس جمهور Everlane بهترین مکان برای شروع است. نام تجاری مستقیم به مصرف کننده تقریباً هر کمد لباس ضروری را شامل می شود – تی شرت های سفید ، جین آرام و آپارتمان های گاه به گاه – همه با تعهد به تهیه و تولید کاملاً شفاف ساخته شده اند. با قطعه های ضد روند که همیشه در کمد شما خانه ای دارند ، Everlane بندرت وارد حالت علامت گذاری می شود ، که باعث می شود فروش روز رئیس جمهور به یک رویداد مضحک محبوب قبل از بهار تبدیل شود.

فقط برای مدت زمان محدودی ، این برند تبلیغات میهن پرستانه خود را برای تبلیغات “آنچه شما می پردازید” انتخاب می کند و لیستی متشکل از اقلام اضافی را با قیمتی کاهش یافته از 20٪ تا 70٪ تخفیف ارائه می دهد. تعداد زیادی از سبک های پرفروش در این فروش گنجانده شده است و قطعات سریع پیش می روند (مانند واقعاً سریع) انبوهی از سنگهای قیمتی وجود دارد که شما را در بقیه زمستان و فصل بهار راهنمایی می کند ، بنابراین اگر به راهنمایی نیاز دارید ، ما آن را به 13 مورد برتر Everlane که ارزش افزودن به سبد خرید را دارد محدود کردیم – از جمله لباس بلند Meghan Markle که مدام فروش می کند (در یک رنگ همه کاره بژ) و a زرق و برق لگینگ مورد علاقه ویرایشگر. پیش از این بهترین گزینه های فروش ما را مرور کنید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>