فروش روز رئیس جمهور Sephora 2021: بهترین پیشنهادات آرایش ، مراقبت از پوست و مراقبت از مو

[ad_1]

فروش بزرگ زیبایی فقط یکبار در یک ماه آبی اتفاق می افتد و در حالی که هیچ جایی وجود ندارد رسمی فروش روز رئیس جمهور Sephora 2021 ، که ما را از جستجوی بخش فروش بهترین معاملات پوست ، مو و آرایش در سایت منصرف نکرد. بیایید فقط بگوییم که کلنگ زنی نتیجه داد ، زیرا یک پیمایش در بخش فروش و پیشنهادات Sephora ما را به مارپیچی در اطراف آنچه که اکنون کیف زیبایی ما بیشتر به آن نیاز دارد ، فرستاد. آیا برای اینکه زنده به نظر برسیم ، برنز تهیه می کنیم ، ماسک های صورت برای ساختن ما احساس کردن زنده است ، یا ابزارها و دستگاه های سرمایه گذاری که ما برای به راه انداختن قیمت تمام شده مردد بوده ایم؟

هنگامی که بر فلج انتخاب شدید ناشی از لیست گسترده علامت گذاری غلبه کردیم ، بهترین سرقت ها را در هر سه دسته کاهش دادیم و می توانید انتخاب های ما را در زیر خریداری کنید. با مارک هایی مانند مارک جیکوبز بیوتی ، اوآی ، آزمایشگاه های پت مک گرات ، فنتی بیوتی و قیمت های بیشتر برای یک انتخاب خوش آمدید در زمستان – یک جواهر برای هر نوع عاشق زیبایی وجود دارد. جای تعجب نیست که همه چیز به سرعت در حال فروش است ، بنابراین در هنگام افزودن به سبد خرید سریع اقدام کنید. پیش رو ، معاملات برتر نسخه بداهه ما از فروش روز رئیس جمهور Sephora ، معروف به سفری در پیشنهادهای فروش غیرمعمول زمستان ، که قطعاً ناامید کننده نخواهد بود.

PS: معاملات Sephora فقط آغاز کار هستند – حتی بیشتر از همه شکست ناپذیر هستند فروش روز رئیس جمهور سال 2021 اینجا.

معاملات آرایشی Sephora

حتی اگر شما و بنیادتان در حال استراحت هستید ، ارزش بررسی انتخاب عناصر اصلی “بدون آرایش” Sephora مانند میله های رنگی و برنز ، همراه با ملزومات روزمره مانند ریمل مژه و رژ لب با ظاهری طبیعی را دارد. هنگامی که می خواهید ویژگی های شما روی بزرگنمایی ظاهر شوند ، یک هایلایتر شبنم و یک پالت تقویت کننده درخشش کمک زیادی می کند. بعلاوه ، هر روز نمیتوانید تا 50٪ تخفیف برای Fenty Beauty بدست آورید ، و تعداد زیادی براق کننده وجود دارد که به شما کمک می کند روند زیبایی Y2K را با هزینه کمتری کانال کنید.

پودر جاکوبز را علامت گذاری کنید

لومایزر فویلی O! Mega Glaze

پالت صورت با رنگ گرم در قاب طلایی

پالت صورت روشنایی Ambient ing

پایه چوب با لکه آرایش

Match Skinstick Matte

تصویر محصول

Pat McGrath Labs Mini OpuLUST: Lip Gloss Trio

تصویر محصول

Kaja Two of Hearts Lip Duo به شکل قلب

رژ لب به رنگ نارنجی در اپلیکاتور صورتی روشن

رژ لب مات Mattemoiselle Plush

پایه

پوشش نهایی 24 ساعته بنیاد

کیت آرایش صورت

ست های کاملاً چهره و جشن SEA

تخفیف های مراقبت از پوست Sephora

اگر هرگز معامله مراقبت از پوست را دوست نداشته اید ، قفسه بالایی شما قرار است با این انتخاب سخاوتمندانه علامت گذاری برای درمان باشد. جوش های آکنه از ماریو بادسکو ، فرمول های دارای بالاترین امتیاز برای لبهای شکاف خورده Laneige ، و پاک کننده ها ، ماسک ها و سرم های روزمره همه برای جذب هستند. فراموش نکنید که قبل از چک کردن برخی از موضوعات خوب را از Fresh بگیرید ، و اگر قصد داشته اید رژیم شبانه خود را یک درجه بالاتر ببرید ، دستگاه ها را مرور کنید.

پایه ای برای پوست مستعد آکنه

کانسیلر تمام پوشش Bye Bye Breakout

مجموعه ای از پاک کننده های صورت

دوتایی پاک کننده روز و شب

بطری قرمز روغن چند منظوره
مجموعه ای از تونر و مرطوب کننده صورت

لوازم ضروری مراقبت از پوست رز هیدراتاسیون

ست لیپو براق
غلتک صورت نقره ای
تصویر محصول

روغن بدن فرمول Lord Jones High CBD 100mg

مجموعه ای از سه بطری مراقبت از پوست

تخفیف های مراقبت از مو Sephora

بنابراین پوست خود را با تمام معجون ها برای درخشش خوب و دیوانه دوش گرفته اید ، اما موهای خود را روی مشعل پشت نگذارید. اگر رشته های شما در حال حاضر مورد غفلت قرار گرفته اند ، Sephora ماسک های مغذی ، شامپو ترمیم کننده و اسپری نمک دریا با هزینه کمتری دارد – به علاوه شامپوی خشک با بالاترین درجه برای زمانی که وقت شستشوی کامل ندارید. هر چند روی قسمت ابزار مو نخوابید ، زیرا اتوها و چوب های تخت با تخفیف مطمئناً سریع به فروش می رسند.

ماسک مو در بسته صورتی

ماسک خواب مو

5 دلار3.50 دلار

مجموعه Sephora

کیت مراقبت از مو

موهای سالم برای تنظیم حجم

کیت مراقبت از مو در بسته بندی های رنگارنگ

مجموعه شروع کننده پرفروش ترین محصولات مراقبت از مو بروکلین هاستل

تصویر محصول

Living Proof Perfect Hair Day Body Builder

تصویر محصول

مجموعه ترکیبی ترکیبی ترکه ای T3 Whirl Trio: مخروطی ، 1 ”، 1.5”

تصویر محصول

ست استایلر GHD x IGK Platinum + عملکرد حرفه ای 1 اینچ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>